Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Co je Crossfit? Význam slova

Co znamená termín Crossfit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

V poslední době se mezi sportovním tréninkem prosazuje crossfit. Je to jeden z nejefektivnějších tréninků, jenž je v dnešní době už neodmyslitelnou součástí tréninku řady profesionálních zápasníků.
Crossfit byl založen v roce 1995 bývalým gymnastou Gregem Glassmanem a jeho partnerkou Lauren. Úplně první tělocvična určená pro crossfit byla otevřena v americkém městě Santa Cruz. V České republice se nachází oficiální tělocvična v Praze. Po roce 2007 se v crossfitu pořádají pravidelné Světové hry. Crossfit se zaměřuje na komplexní rozvoj fyzické zdatnosti. Trénink má být variabilní.


Co je to Crossfit? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Crossfit se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: co to je, sport, pojem, vysvětlení, definice pojmu, slovo, přesný výraz, definice, přesný význam, heslo, formulace, odborné názvosloví, termín, synonymum, informace, názvosloví, lexikon, co je to Crossfit?


Pojem Crossfit je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Crossfit? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

CrossFit je v USA ochranná známka propagován společnosti CrossFit Inc. založená Greg Glassmanem v roce 2000 a jde o kombinaci intenzivního intervalového tréninku, vzpírání, plyometric, powerliftingu, gymnastiky, kalisteniky, strongmanů a dalších cvičení.. CrossFit byl kritizován za to, že způsobil zbytečná zranění a rabdomyolýzu.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crossfit ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Crossfit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Crossfit ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Crossfit ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crossfit ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Crossfit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossfit například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Crossfit? resp. co znamená Crossfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossfit, odpověď na dotaz co je to Crossfit?. Víte např. kdo to je Veronika Jeníková? Znáte a víte kdo je Milenec? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Crossfit v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?