Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Co je to Crossfit? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Crossfit

V poslední době se mezi sportovním tréninkem prosazuje crossfit. Je to jeden z nejefektivnějších tréninků, jenž je v dnešní době už neodmyslitelnou součástí tréninku řady profesionálních zápasníků.
Crossfit byl založen v roce 1995 bývalým gymnastou Gregem Glassmanem a jeho partnerkou Lauren. Úplně první tělocvična určená pro crossfit byla otevřena v americkém městě Santa Cruz. V České republice se nachází oficiální tělocvična v Praze. Po roce 2007 se v crossfitu pořádají pravidelné Světové hry. Crossfit se zaměřuje na komplexní rozvoj fyzické zdatnosti. Trénink má být variabilní.


Co je to Crossfit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Crossfit) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Crossfit patří do kategorie Sport

Klíčová slova: pojem, popis, formulace, wiki, odborné názvosloví, definice, Sport, terminologie, terminus technicus, co znamená, heslo, definice pojmu, Sport, význam, termín, vysvětlení, lexikon, Crossfit


Pojem Crossfit je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Crossfit? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

CrossFit je v USA ochranná známka propagován společnosti CrossFit Inc. založená Greg Glassmanem v roce 2000 a jde o kombinaci intenzivního intervalového tréninku, vzpírání, plyometric, powerliftingu, gymnastiky, kalisteniky, strongmanů a dalších cvičení.. CrossFit byl kritizován za to, že způsobil zbytečná zranění a rabdomyolýzu.

Pro více informací o heslu Crossfit zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Crossfit ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Crossfit na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crossfit ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Crossfit ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Crossfit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Crossfit na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossfit například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Crossfit? resp. co označuje slovo Crossfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossfit, odpověď na dotaz co je to Crossfit?. Víte např. kdo to je Kněžka? Znáte a víte kdo je Býložravec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Crossfit v jiné sekci než Sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?