Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Co je to Crossfit? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Crossfit?

V poslední době se mezi sportovním tréninkem prosazuje crossfit. Je to jeden z nejefektivnějších tréninků, jenž je v dnešní době už neodmyslitelnou součástí tréninku řady profesionálních zápasníků.
Crossfit byl založen v roce 1995 bývalým gymnastou Gregem Glassmanem a jeho partnerkou Lauren. Úplně první tělocvična určená pro crossfit byla otevřena v americkém městě Santa Cruz. V České republice se nachází oficiální tělocvična v Praze. Po roce 2007 se v crossfitu pořádají pravidelné Světové hry. Crossfit se zaměřuje na komplexní rozvoj fyzické zdatnosti. Trénink má být variabilní.


Co je to Crossfit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Crossfit můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Crossfit je v kategorii Sport

Klíčová slova: co je to Crossfit?, význam, slovník, definice, přesný význam, Sport, definice pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, heslo, wiki, co znamená, slovo, terminologie, popis, pojem, Crossfit, názvosloví


Pojem Crossfit je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Crossfit? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

CrossFit je v USA ochranná známka propagován společnosti CrossFit Inc. založená Greg Glassmanem v roce 2000 a jde o kombinaci intenzivního intervalového tréninku, vzpírání, plyometric, powerliftingu, gymnastiky, kalisteniky, strongmanů a dalších cvičení.. CrossFit byl kritizován za to, že způsobil zbytečná zranění a rabdomyolýzu.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crossfit ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crossfit ve Wikimedia Commons

Najít termín Crossfit na Google.cz

Vyhledat výraz Crossfit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Crossfit ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Crossfit ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossfit například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Crossfit? resp. jaký je význam slova Crossfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossfit, odpověď na dotaz co je to Crossfit?. Víte např. kdo to je Hédonista? Znáte a víte kdo je Býložravec? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?