Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Co je to Crossfit? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Crossfit?

V poslední době se mezi sportovním tréninkem prosazuje crossfit. Je to jeden z nejefektivnějších tréninků, jenž je v dnešní době už neodmyslitelnou součástí tréninku řady profesionálních zápasníků.
Crossfit byl založen v roce 1995 bývalým gymnastou Gregem Glassmanem a jeho partnerkou Lauren. Úplně první tělocvična určená pro crossfit byla otevřena v americkém městě Santa Cruz. V České republice se nachází oficiální tělocvična v Praze. Po roce 2007 se v crossfitu pořádají pravidelné Světové hry. Crossfit se zaměřuje na komplexní rozvoj fyzické zdatnosti. Trénink má být variabilní.


Co je to Crossfit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Crossfit s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Crossfit je v kategorii Sport

Klíčová slova: synonymum, definice pojmu, odborný výraz, wiki, co znamená, definice, informace, vysvětlení, význam pojmu, popis, přesný výraz, slovo, heslo, názvosloví, význam, význam slova, přesný význam, terminus technicus


Pojem Crossfit je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Crossfit?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CrossFit je v USA ochranná známka propagován společnosti CrossFit Inc. založená Greg Glassmanem v roce 2000 a jde o kombinaci intenzivního intervalového tréninku, vzpírání, plyometric, powerliftingu, gymnastiky, kalisteniky, strongmanů a dalších cvičení.. CrossFit byl kritizován za to, že způsobil zbytečná zranění a rabdomyolýzu.

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crossfit ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Crossfit ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Crossfit na Google.cz

Najít termín Crossfit ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Crossfit ve Wikislovníku

Hledat heslo Crossfit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossfit například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Crossfit? resp. jaký je význam pojmu Crossfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossfit, odpověď na dotaz co je to Crossfit?. Víte např. kdo to je Klempíř? Znáte a víte kdo je Ambasador? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?