Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Co je to Crossfit? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Crossfit

V poslední době se mezi sportovním tréninkem prosazuje crossfit. Je to jeden z nejefektivnějších tréninků, jenž je v dnešní době už neodmyslitelnou součástí tréninku řady profesionálních zápasníků.
Crossfit byl založen v roce 1995 bývalým gymnastou Gregem Glassmanem a jeho partnerkou Lauren. Úplně první tělocvična určená pro crossfit byla otevřena v americkém městě Santa Cruz. V České republice se nachází oficiální tělocvična v Praze. Po roce 2007 se v crossfitu pořádají pravidelné Světové hry. Crossfit se zaměřuje na komplexní rozvoj fyzické zdatnosti. Trénink má být variabilní.


Co je to Crossfit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Crossfit. Co znamená pojem Crossfit z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Crossfit se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: heslo, co znamená, význam, přesný výraz, Sport, wiki, Crossfit, význam slova, slovo, vysvětlení, odborné názvosloví, co je to Crossfit?, informace, definice pojmu, terminus technicus, definice, význam pojmu, názvosloví


Pojem Crossfit je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Crossfit na Google.cz

Najít pojem Crossfit ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Crossfit na Youtube

Hledat termín Crossfit ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Crossfit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Crossfit ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Crossfit například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Crossfit? resp. jaký je význam slova Crossfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crossfit, odpověď na dotaz co je to Crossfit?. Víte např. kdo to je Cholerik? Znáte a víte kdo je Stephen Hawking? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Crossfit hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?