Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pivní polévka. Co znamená pojem Pivní polévka z kategorie Jídlo?

Co to je Pivní polévka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Pivní polévka?

Pivní polévka je opravdu vyrobená z piva. V Evropě byla oblíbená už ve středověku, kdy se podávala k snídani. Receptů existuje celá řada. Mezi přísady patří smažená cibule, jíška, mléko nebo smetana, pivo, z koření se pak používá pepř, hořčice, sůl nebo ochucovadlo worcesterová omáčka. V jiných variantách může být jako přísada použitý např. sýr nebo chleba.


Co je to Pivní polévka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pivní polévka. Co znamená pojem Pivní polévka z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Pivní polévka? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pivní polévka se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam, formulace, popis, slovník, informace, lexikon, názvosloví, heslo, wiki, Jídlo, Pivní polévka, co to je, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, termín, význam pojmu, Jídlo


Pojem Pivní polévka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Pivní polévka?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pivní polévka označuje druh polévky uvařené z piva, která byla velmi populární zejména ve středověku a raném novověku v mnoha evropských kuchyních. Podávána byla jako jídlo k snídani (jako předchůdce kávy), často bylo doporučováno podávat ji nemocným.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pivní polévka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pivní polévka na Google.cz

Hledat videa s názvem Pivní polévka na Youtube

Zkusit najít slovo Pivní polévka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Pivní polévka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Pivní polévka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pivní polévka například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Pivní polévka? resp. co se skrývá pod slovem Pivní polévka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pivní polévka, odpověď na dotaz co je to Pivní polévka?. Víte např. kdo to je Seladon? Znáte a víte kdo je Gejša? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.