Co je to?
Definice výrazu, termínu Kolísavý tlak. Co znamená odborný pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Co je to Kolísavý tlak? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kolísavý tlak

Kolísavý tlak je velmi nebezpečným onemocněním. Stav cév ovlivňují velké změny, působící jako nárazy. Hrozí pak častěji uvolnění krevních sraženin z cévní stěny, což se může stát příčinou embolie či trombózy. Kolísavý tlak se většinou dědí, mají ho také lidé s nedostatkem pohybu.
Řešením je pravidelný dohled lékaře, užívání předepsaných léků, dostatek odpočinku, aktivní pohyb, vyrovnaná strava a dostatek tekutin a také celkové zklidnění.


Co je to Kolísavý tlak? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kolísavý tlak. Co znamená odborný pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Kolísavý tlak sdílejte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kolísavý tlak je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, pojem, přesný výraz, wiki, terminus technicus, terminologie, co znamená, přesný význam, termín, Lékařství, popis, lexikon, definice, Kolísavý tlak, odborný výraz, definice pojmu, co to je, slovo


Pojem Kolísavý tlak je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Kolísavý tlak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kolísavý tlak ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kolísavý tlak ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Kolísavý tlak ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Kolísavý tlak ve Wikislovníku

Najít výraz Kolísavý tlak ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kolísavý tlak například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kolísavý tlak? resp. jaká je definice termínu Kolísavý tlak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolísavý tlak, odpověď na dotaz co je to Kolísavý tlak?. Víte např. kdo to je Bill Gates? Znáte a víte kdo je Záchranář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.