Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kolísavý tlak. Co znamená odborný pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Co je to Kolísavý tlak? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kolísavý tlak

Kolísavý tlak je velmi nebezpečným onemocněním. Stav cév ovlivňují velké změny, působící jako nárazy. Hrozí pak častěji uvolnění krevních sraženin z cévní stěny, což se může stát příčinou embolie či trombózy. Kolísavý tlak se většinou dědí, mají ho také lidé s nedostatkem pohybu.
Řešením je pravidelný dohled lékaře, užívání předepsaných léků, dostatek odpočinku, aktivní pohyb, vyrovnaná strava a dostatek tekutin a také celkové zklidnění.


Co je to Kolísavý tlak? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kolísavý tlak. Co znamená odborný pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Kolísavý tlak patří do sekce lékařství

Klíčová slova: význam, synonymum, lexikon, lékařství, odborný výraz, pojem, termín, definice pojmu, vysvětlení, popis, definice, terminus technicus, wiki, heslo, co to je, význam pojmu, formulace, lékařství


Pojem Kolísavý tlak je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Kolísavý tlak ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kolísavý tlak ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Kolísavý tlak ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kolísavý tlak ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Kolísavý tlak na Youtube

Hledat pojem Kolísavý tlak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kolísavý tlak například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Kolísavý tlak? resp. co znamená Kolísavý tlak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolísavý tlak, odpověď na dotaz co je to Kolísavý tlak?. Víte např. kdo to je Ondřej Hejma? Znáte a víte kdo je Ladislav Mrkvička? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.