Co je to?
Definice výrazu, termínu Kolísavý tlak. Co znamená odborný pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Co je to Kolísavý tlak? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kolísavý tlak

Kolísavý tlak je velmi nebezpečným onemocněním. Stav cév ovlivňují velké změny, působící jako nárazy. Hrozí pak častěji uvolnění krevních sraženin z cévní stěny, což se může stát příčinou embolie či trombózy. Kolísavý tlak se většinou dědí, mají ho také lidé s nedostatkem pohybu.
Řešením je pravidelný dohled lékaře, užívání předepsaných léků, dostatek odpočinku, aktivní pohyb, vyrovnaná strava a dostatek tekutin a také celkové zklidnění.


Co je to Kolísavý tlak? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kolísavý tlak. Co znamená odborný pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kolísavý tlak? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kolísavý tlak je v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, význam pojmu, terminus technicus, definice, co znamená, termín, popis, heslo, odborný výraz, vysvětlení, lexikon, Kolísavý tlak, definice pojmu, synonymum, odborné názvosloví, význam, informace


Pojem Kolísavý tlak je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kolísavý tlak v následujících vyhledávačích

Hledat termín Kolísavý tlak ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kolísavý tlak na Google.cz

Hledat slovo Kolísavý tlak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kolísavý tlak ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Kolísavý tlak ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Kolísavý tlak ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kolísavý tlak například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kolísavý tlak? resp. co je to Kolísavý tlak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolísavý tlak, odpověď na dotaz co je to Kolísavý tlak?. Víte např. kdo to je Keira Knightley? Znáte a víte kdo je Vít Rakušan? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.