Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kolísavý tlak. Co znamená pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Co je Kolísavý tlak?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kolísavý tlak?

Kolísavý tlak je velmi nebezpečným onemocněním. Stav cév ovlivňují velké změny, působící jako nárazy. Hrozí pak častěji uvolnění krevních sraženin z cévní stěny, což se může stát příčinou embolie či trombózy. Kolísavý tlak se většinou dědí, mají ho také lidé s nedostatkem pohybu.
Řešením je pravidelný dohled lékaře, užívání předepsaných léků, dostatek odpočinku, aktivní pohyb, vyrovnaná strava a dostatek tekutin a také celkové zklidnění.


Co je to Kolísavý tlak? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kolísavý tlak. Co znamená pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kolísavý tlak? Potom se o definici podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Kolísavý tlak se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, definice, co je to Kolísavý tlak?, vysvětlení, lékařství, odborné názvosloví, slovník, význam, terminologie, co to je, pojem, lexikon, terminus technicus, synonymum, informace, definice pojmu, popis, co znamená


Pojem Kolísavý tlak je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kolísavý tlak

Hledat slovo Kolísavý tlak ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kolísavý tlak ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Kolísavý tlak ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Kolísavý tlak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Kolísavý tlak ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kolísavý tlak ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kolísavý tlak například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co je to Kolísavý tlak? resp. jaká je definice slova Kolísavý tlak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolísavý tlak, odpověď na dotaz co je to Kolísavý tlak?. Víte např. kdo to je Sráč? Znáte a víte kdo je Art Ross? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kolísavý tlak i jinde než v sekci než v lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Žlutý defibrilátor, kolísavý tlak, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.