Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zumba. Co znamená odborný pojem Zumba z kategorie Sport?

Co je to Zumba? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Zumba

Zumba patří mezi poměrně moderní a vyhledávané sportovní aktivity. Jedná se o speciální taneční fitness program, který nemá pokročilostní stupně. Choreografie zumby reaguje na hubební doprovod. Zumba reprezentuje aerobní trénink. Lekce většinou trvá kolem jedné hodiny.
Tento netradiční sport opravdu nemá dalekosáhlé kořeny, ale vyvinut byl v devadesátých letech dvacátého století. Jeho zakladatelem je kolumbijský sportovní instruktor a choreograf Alberto Perez. Později se přesunul do USA a organizace Zumba Fitness LLC dnes zajišťuje zumbu celosvětově.


Co je to Zumba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zumba. Co znamená odborný pojem Zumba z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Zumba patří do sekce sport

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, synonymum, definice, co je to Zumba?, informace, vysvětlení, lexikon, sport, slovo, význam, co to je, terminologie, Zumba, význam slova, přesný výraz, co znamená, sport


Pojem Zumba je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Zumba?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Zumba na Google.cz

Najít termín Zumba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zumba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zumba na Youtube

Vyhledat slovo Zumba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Zumba ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zumba například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Zumba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Zumba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zumba, odpověď na dotaz co je to Zumba?. Víte např. kdo to je Jan Patočka? Znáte a víte kdo je Hermafrodit? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?