Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Co je to Zumba? Význam slova

Co znamená termín Zumba? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Zumba patří mezi poměrně moderní a vyhledávané sportovní aktivity. Jedná se o speciální taneční fitness program, který nemá pokročilostní stupně. Choreografie zumby reaguje na hubební doprovod. Zumba reprezentuje aerobní trénink. Lekce většinou trvá kolem jedné hodiny.
Tento netradiční sport opravdu nemá dalekosáhlé kořeny, ale vyvinut byl v devadesátých letech dvacátého století. Jeho zakladatelem je kolumbijský sportovní instruktor a choreograf Alberto Perez. Později se přesunul do USA a organizace Zumba Fitness LLC dnes zajišťuje zumbu celosvětově.


Co je to Zumba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Zumba doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zumba se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, synonymum, popis, terminus technicus, slovník, Sport, vysvětlení, informace, názvosloví, lexikon, wiki, odborné názvosloví, definice, pojem, slovo, odborný výraz, význam


Pojem Zumba je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Zumba

Hledat výraz Zumba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zumba ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Zumba ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zumba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Zumba na Google.cz

Hledat heslo Zumba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Zumba například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Zumba? resp. co znamená Zumba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zumba, odpověď na dotaz co je to Zumba?. Víte např. kdo to je Pitomec? Znáte a víte kdo je Jáhen? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?