Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Co je to Zumba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zumba

Zumba patří mezi poměrně moderní a vyhledávané sportovní aktivity. Jedná se o speciální taneční fitness program, který nemá pokročilostní stupně. Choreografie zumby reaguje na hubební doprovod. Zumba reprezentuje aerobní trénink. Lekce většinou trvá kolem jedné hodiny.
Tento netradiční sport opravdu nemá dalekosáhlé kořeny, ale vyvinut byl v devadesátých letech dvacátého století. Jeho zakladatelem je kolumbijský sportovní instruktor a choreograf Alberto Perez. Později se přesunul do USA a organizace Zumba Fitness LLC dnes zajišťuje zumbu celosvětově.


Co je to Zumba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Zumba? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Zumba patří do sekce Sport

Klíčová slova: informace, co je to Zumba?, terminologie, termín, odborný výraz, přesný význam, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, popis, definice pojmu, terminus technicus, význam slova, odborné názvosloví, slovo, Sport, synonymum, vysvětlení


Pojem Zumba je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Zumba na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zumba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Zumba ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zumba ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Zumba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Zumba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zumba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Zumba? resp. co přesně znamená slovo Zumba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zumba, odpověď na dotaz co je to Zumba?. Víte např. kdo to je Miroslav Mareš? Znáte a víte kdo je Mladistvý? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?