Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Co je to Zumba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zumba

Zumba patří mezi poměrně moderní a vyhledávané sportovní aktivity. Jedná se o speciální taneční fitness program, který nemá pokročilostní stupně. Choreografie zumby reaguje na hubební doprovod. Zumba reprezentuje aerobní trénink. Lekce většinou trvá kolem jedné hodiny.
Tento netradiční sport opravdu nemá dalekosáhlé kořeny, ale vyvinut byl v devadesátých letech dvacátého století. Jeho zakladatelem je kolumbijský sportovní instruktor a choreograf Alberto Perez. Později se přesunul do USA a organizace Zumba Fitness LLC dnes zajišťuje zumbu celosvětově.


Co je to Zumba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Zumba sdílejte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zumba je v kategorii Sport

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, Sport, slovo, co to je, přesný význam, význam slova, co je to Zumba?, význam, definice pojmu, wiki, formulace, informace, názvosloví, slovník, popis, terminus technicus, definice


Pojem Zumba je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Zumba?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Zumba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Zumba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Zumba ve Wikizdrojích

Najít heslo Zumba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Zumba na Google.cz

Hledat videa s názvem Zumba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zumba například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zumba? resp. co přesně znamená slovo Zumba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zumba, odpověď na dotaz co je to Zumba?. Víte např. kdo to je Vynálezce? Znáte a víte kdo je Hermafrodit? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?