Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Wrestling. Co znamená pojem Wrestling z kategorie Sport?

Co to je Wrestling? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Wrestling?

Wrestling znamená zápas. Může se jednat o profesionální nebo individuální wrestling. V profesionálním wrestlingu se zápasí ve předem dohodnutých soubojích. Wrestling je oblíbený celosvětově, nejrozšířenější je v USA, Mexiku, Japonsku a Kanadě. Jedná se o zápas a ztvárnění příběhu, wrestling tedy není jen sport, ale obsahuje i dramatické prvky.
Může jít i o individuální zápas v různých podobách. Cílem je vyřazení protivníka z boje, většinou musí být bojovník vytlačen s daného prostoru nebo se musí dotknout země určitou částí těla. V tomto druhu sportu dochází ke zraněním i úmrtí.


Co je to Wrestling? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Wrestling. Co znamená pojem Wrestling z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Wrestling doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Wrestling se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: význam, slovník, přesný výraz, odborný výraz, Wrestling, co znamená, popis, terminologie, význam pojmu, termín, co je to Wrestling?, názvosloví, wiki, synonymum, slovo, heslo, Sport, lexikon


Pojem Wrestling je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Wrestling? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Profesionální wrestling (česky: profesionální zápas, wrestling nebo zkráceně pro wrestling/profi wrestling) je soutěžní profesionální sport, kde jsou zápasy předem domluvené. Wrestling obsahuje prvky sportu a souboje a je oblíbenou zábavou po celém světě, ale nejrozšířenější je v USA, Kanadě, Japonsku a Mexiku. Od 60. do 70. let minulého století byl velmi populární i v Brazílii, kde byl vysílán v programu Telecatch. Přestože wrestling začínal jako pouťová a cirkusová atrakce, jedná se dnes o multimiliardový průmysl, který vydělává na lístcích, smlouvách s televizemi, výrobcích DVD a PPV (pořady, kde se platí za zhlédnutí (anglicky pay-per-view)).

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Wrestling ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Wrestling na Google.cz

Najít výraz Wrestling ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wrestling ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Wrestling ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Wrestling ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Wrestling například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Wrestling? resp. jaká je definice slova Wrestling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wrestling, odpověď na dotaz co je to Wrestling?. Víte např. kdo to je Olašský Rom? Znáte a víte kdo je Vladimír Špidla? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.