Co je to?
Definice výrazu, termínu Wrestling. Co znamená odborný pojem Wrestling z kategorie Sport?

Co je Wrestling? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Wrestling?

Wrestling znamená zápas. Může se jednat o profesionální nebo individuální wrestling. V profesionálním wrestlingu se zápasí ve předem dohodnutých soubojích. Wrestling je oblíbený celosvětově, nejrozšířenější je v USA, Mexiku, Japonsku a Kanadě. Jedná se o zápas a ztvárnění příběhu, wrestling tedy není jen sport, ale obsahuje i dramatické prvky.
Může jít i o individuální zápas v různých podobách. Cílem je vyřazení protivníka z boje, většinou musí být bojovník vytlačen s daného prostoru nebo se musí dotknout země určitou částí těla. V tomto druhu sportu dochází ke zraněním i úmrtí.


Co je to Wrestling? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Wrestling. Co znamená odborný pojem Wrestling z kategorie Sport?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Wrestling s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Wrestling je v kategorii sport

Klíčová slova: definice, definice pojmu, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, heslo, odborný výraz, význam, názvosloví, co znamená, sport, odborné názvosloví, Wrestling, popis, přesný význam, lexikon, co to je, terminus technicus


Pojem Wrestling je v kategorii sport, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Wrestling dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Profesionální wrestling (česky: profesionální zápas, wrestling nebo zkráceně pro wrestling/profi wrestling) je soutěžní profesionální sport, kde jsou zápasy předem domluvené. Wrestling obsahuje prvky sportu a souboje a je oblíbenou zábavou po celém světě, ale nejrozšířenější je v USA, Kanadě, Japonsku a Mexiku. Od 60. do 70. let minulého století byl velmi populární i v Brazílii, kde byl vysílán v programu Telecatch. Přestože wrestling začínal jako pouťová a cirkusová atrakce, jedná se dnes o multimiliardový průmysl, který vydělává na lístcích, smlouvách s televizemi, výrobcích DVD a PPV (pořady, kde se platí za zhlédnutí (anglicky pay-per-view)).

Hledejte výraz Wrestling v dalších zdrojích

Najít termín Wrestling ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Wrestling na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wrestling ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Wrestling ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Wrestling ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Wrestling ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Wrestling například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Wrestling? resp. co je to Wrestling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wrestling, odpověď na dotaz co je to Wrestling?. Víte např. kdo to je Děkan? Znáte a víte kdo je Jessica Alba? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Wrestling i v jiné sekci než v sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.