Co je to?
Definice odborného termínu, slova Azalka. Co znamená pojem Azalka z kategorie Rostliny?

Co je to Azalka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Azalka?

Azalka je označení pro druh vřesovištní rostliny. Pochází z Nepálu a již v minulosti byla velice oblíbená především v Japonsku a také v Číně. V pozdější době se azalky rozšířily celosvětově. Nejznámější druhy azalek jsou velkokvěté, skalkové, japonské nebo domácí hrnkové.
Jednotlivé druhy azalek mají různé velikosti. Většinou dorůstají do výše jednoho metru, skalkové azalky bývají o něco menší. Velké azalky pocházejí z Ameriky. Nejčastější barevné varianty jsou červená, fialová, oranžová nebo bílá, výjimkou však nejsou ani další barvy.


Co je to Azalka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Azalka. Co znamená pojem Azalka z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Azalka) můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Azalka patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: synonymum, terminologie, slovo, přesný výraz, význam pojmu, informace, heslo, odborný výraz, co to je, popis, slovník, co znamená, význam, vysvětlení, co je to Azalka?, definice, wiki, pojem


Pojem Azalka je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Azalka v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Azalka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Azalka ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Azalka ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Azalka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Azalka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Azalka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Azalka například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Azalka? resp. co znamená Azalka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Azalka, odpověď na dotaz co je to Azalka?. Víte např. kdo to je Charlize Theron? Znáte a víte kdo je Rákosník? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Azalka v jiné sekci než Rostliny. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.