Co je to?
Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Co to je Adenovirus? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Adenovirus?

Adenovirus je patogen, který způsobuje oční infekce a infekční střevní onemocnění a celou řadu dalších zdravotních potíží. Šíří se kapénkami, ale i dotekem. Nejvíce ohroženou skupinou jsou malé děti a osoby s oslabenou imunitou.


Co je to Adenovirus? Význam slova, termín, Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adenovirus s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Adenovirus se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: synonymum, význam slova, přesný význam, termín, vysvětlení, přesný výraz, definice pojmu, Nemoce, heslo, slovník, informace, terminus technicus, Adenovirus, terminologie, odborné názvosloví, definice, význam, odborný výraz


Pojem Adenovirus je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Adenovirus lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Adenovirus ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenovirus ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Adenovirus ve vyhledávači Qwant

Najít termín Adenovirus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Adenovirus ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Adenovirus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenovirus například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Adenovirus? resp. jaká je definice termínu Adenovirus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenovirus, odpověď na dotaz co je to Adenovirus?. Víte např. kdo to je Homouš? Znáte a víte kdo je Josef Abrhám? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Adenovirus i v jiných kategoriích (než Nemoce). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.