Co je to?
Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Co to je Adenovirus? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Adenovirus?

Adenovirus je patogen, který způsobuje oční infekce a infekční střevní onemocnění a celou řadu dalších zdravotních potíží. Šíří se kapénkami, ale i dotekem. Nejvíce ohroženou skupinou jsou malé děti a osoby s oslabenou imunitou.


Co je to Adenovirus? Význam slova, termín, Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Adenovirus s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Adenovirus se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: význam, co je to Adenovirus?, Adenovirus, definice pojmu, synonymum, odborný výraz, co to je, názvosloví, odborné názvosloví, význam pojmu, Nemoce, přesný význam, definice, co znamená, terminus technicus, termín, terminologie, pojem


Pojem Adenovirus je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Adenovirus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Adenovirus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Adenovirus ve Wikislovníku

Hledat slovo Adenovirus ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenovirus ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Adenovirus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenovirus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Adenovirus? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Adenovirus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenovirus, odpověď na dotaz co je to Adenovirus?. Víte např. kdo to je Petr Gazdík? Znáte a víte kdo je Anna Linhartová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.