Co je to?
Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Co to je Adenovirus? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Adenovirus?

Adenovirus je patogen, který způsobuje oční infekce a infekční střevní onemocnění a celou řadu dalších zdravotních potíží. Šíří se kapénkami, ale i dotekem. Nejvíce ohroženou skupinou jsou malé děti a osoby s oslabenou imunitou.


Co je to Adenovirus? Význam slova, termín, Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Adenovirus se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Adenovirus patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: Nemoce, pojem, odborné názvosloví, co znamená, slovo, synonymum, slovník, terminus technicus, lexikon, Adenovirus, význam, formulace, co to je, přesný význam, odborný výraz, wiki, definice, terminologie


Pojem Adenovirus je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Adenovirus doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Adenovirus na Google.cz

Vyhledat slovo Adenovirus ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Adenovirus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Adenovirus ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Adenovirus na Youtube

Vyhledat termín Adenovirus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenovirus například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Adenovirus? resp. jaká je definice termínu Adenovirus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenovirus, odpověď na dotaz co je to Adenovirus?. Víte např. kdo to je Kapsář? Znáte a víte kdo je Anna Linhartová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.