Co je to?
Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Co to je Adenovirus? Význam slova

Co znamená termín Adenovirus? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Adenovirus je patogen, který způsobuje oční infekce a infekční střevní onemocnění a celou řadu dalších zdravotních potíží. Šíří se kapénkami, ale i dotekem. Nejvíce ohroženou skupinou jsou malé děti a osoby s oslabenou imunitou.


Co je to Adenovirus? Význam slova, termín, Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Adenovirus) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Adenovirus patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: Adenovirus, pojem, co to je, definice, význam pojmu, odborné názvosloví, názvosloví, Nemoce, přesný význam, termín, přesný výraz, Nemoce, definice pojmu, terminologie, slovník, formulace, význam, odborný výraz


Pojem Adenovirus je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Adenovirus

Najít pojem Adenovirus ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Adenovirus ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Adenovirus ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adenovirus ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Adenovirus na Youtube

Vyhledat heslo Adenovirus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adenovirus například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Adenovirus? resp. co je to Adenovirus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenovirus, odpověď na dotaz co je to Adenovirus?. Víte např. kdo to je Naďa Urbánková? Znáte a víte kdo je Josef Abrhám? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Adenovirus hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.