Co je to?
Odborný výraz, definice slova Okluze. Co znamená pojem Okluze z kategorie Lékařství?

Co je Okluze?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Okluze?

Okluze je termín používaný ve více oborech. Znamená upoutání, spojení nebo uzavření, popřípadě skus. S okluzí se setkáme v lékařství, v chemii nebo meteorologii. Nejčastěji užívaný je tento pojem v medicíně, kde označuje např. ve vnitřním lékařství uzavření cévy, setkat se s okluzí můžeme i v oftalmologii, akutní medicíně nebo dermatologii. Pojem okluze využívají i zubní lékaři. V meteorologii znamená okluze uzavření teplého sektoru frontální tlakové níže.


Co je to Okluze? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Okluze. Co znamená pojem Okluze z kategorie Lékařství?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Okluze se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: co to je, heslo, odborný výraz, co je to Okluze?, co znamená, popis, slovník, synonymum, definice, přesný význam, terminus technicus, wiki, význam, terminologie, význam slova, vysvětlení, formulace, pojem


Pojem Okluze je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Okluze ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Okluze ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Okluze ve Wikipedii

Vyhledat výraz Okluze na Google.cz

Hledat slovo Okluze ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Okluze ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Okluze například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Okluze? resp. jaká je definice slova Okluze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okluze, odpověď na dotaz co je to Okluze?. Víte např. kdo to je Marcel Kolaja? Znáte a víte kdo je Bilbo Pytlík? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Medička v praxi, okluze, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..