Co je to?
Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Check in

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.


Co je to Check in? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Check in sdílejte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Check in je v kategorii Cestování

Klíčová slova: přesný význam, heslo, formulace, slovo, terminologie, Check in, vysvětlení, lexikon, popis, co je to Check in?, wiki, význam pojmu, význam, co znamená, přesný výraz, slovník, Cestování, co to je


Pojem Check in je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Check in ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Check in ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Check in ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Check in ve Wikislovníku

Hledat heslo Check in ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Check in ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Check in například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Check in? resp. co znamená slovo Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Krupiér? Znáte a víte kdo je Komparzista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Cestování. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.