Co je to?
Výraz, termín, definice slova Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Check in?

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.


Co je to Check in? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Check in doporučujeme sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Check in se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, definice, názvosloví, cestování, odborný výraz, pojem, synonymum, co to je, popis, definice pojmu, cestování, termín, odborné názvosloví, Check in, slovník, terminologie, přesný výraz


Pojem Check in je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Letiště

Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay
Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay


Pro další informace o termínu Check in zkuste tyto odkazy

Najít výraz Check in ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Check in ve Wikipedii

Hledat pojem Check in na Google.cz

Zkusit najít slovo Check in ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Check in ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Check in ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Check in například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Check in? resp. jaká je definice termínu Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Astronom? Znáte a víte kdo je Bubák? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než cestování). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.