Co je to?
Výraz, termín, definice slova Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Check in?

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.


Co je to Check in? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Check in? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Check in se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, význam, co znamená, wiki, odborný výraz, názvosloví, pojem, co je to Check in?, význam slova, definice pojmu, informace, definice, synonymum, význam pojmu, cestování, co to je, terminus technicus


Pojem Check in je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Letiště

Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay
Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay


Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Check in ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Check in ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Check in ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Check in na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Check in ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Check in ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Check in například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Check in? resp. co je to Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Svatoušek? Znáte a víte kdo je Podrazák? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Check in i v jiných kategoriích (než cestování). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.