Co je to?
Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Check in

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.


Co je to Check in? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Check in můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Check in je v sekci cestování

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, wiki, vysvětlení, co je to Check in?, termín, co znamená, přesný výraz, význam, odborný výraz, odborné názvosloví, lexikon, terminologie, formulace, přesný význam, názvosloví, co to je, cestování


Pojem Check in je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Letiště

Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay
Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací o slovu Check in

Vyhledat pojem Check in ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Check in ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Check in ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Check in ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Check in ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Check in na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Check in například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte co je to Check in? resp. co se přesně ukrývá za slovem Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Martin Maxa? Znáte a víte kdo je Gauner? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Check in i jinde než v sekci než v cestování. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.