Co je to?
Výraz, termín, definice slova Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je Check in?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Check in

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.


Co je to Check in? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Check in můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Check in je v kategorii cestování

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, termín, co znamená, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, názvosloví, slovo, wiki, cestování, heslo, terminus technicus, synonymum, popis, odborné názvosloví, význam slova, cestování


Pojem Check in je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Letiště

Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay
Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Check in ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Check in ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Check in ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Check in ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Check in ve Wikimedia Commons

Najít heslo Check in na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Check in například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Check in? resp. co znamená slovo Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je BibiBum? Znáte a víte kdo je Hochštapler? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Check in i v jiné části webu než je kategorie cestování. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.