Co je to?
Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Check in

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.


Co je to Check in? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Check in? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Check in se nachází v kategorii Cestování

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, slovo, přesný význam, Cestování, synonymum, přesný výraz, slovník, terminologie, odborné názvosloví, definice pojmu, význam, co to je, terminus technicus, odborný výraz, definice, význam pojmu, Check in


Pojem Check in je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Letiště

Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay
Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje

Vyhledat pojem Check in ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Check in ve Wikipedii

Vyhledat výraz Check in ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Check in na Youtube

Najít pojem Check in na Google.cz

Hledat heslo Check in ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Check in například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Check in? resp. co přesně označuje termín Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Dana Zátopková? Znáte a víte kdo je Můra? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Cestování). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.