Co je to?
Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Check in

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.


Co je to Check in? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Check in s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Check in je v kategorii Cestování

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam, definice, názvosloví, přesný význam, terminus technicus, význam pojmu, slovo, vysvětlení, wiki, přesný výraz, informace, terminologie, lexikon, odborný výraz, co znamená, co je to Check in?, heslo


Pojem Check in je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Letiště

Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay
Ilustrační foto letiště. Autor: Rudy and Peter Skitterians, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Hledat heslo Check in ve vyhledávači Yandex

Najít termín Check in ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Check in na Youtube

Vyhledat pojem Check in ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Check in ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Check in ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Check in například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Check in? resp. co to je Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Cate Blanchett? Znáte a víte kdo je Můra? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Cestování. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.