Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rasca. Co znamená odborný pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Co je to Rasca? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Rasca?

Rasca je slovenské označení pro kmín. Jako koření se používá rasca luční, která je běžně dostupná v obchodech. Jinými druhy jsou například rasca římská nebo černá, tedy římský nebo černý kmín.
Jedná se o léčivku i koření, každý druh má jinou chuť. Rasca byla známá již v době kamenné. Jako rostlina se vyskytuje na teplých slunečných místech. Nesnáší totiž mrazy. Kvete drobnými bílými květy a dosahuje výšky až půl metru.


Co je to Rasca? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rasca. Co znamená odborný pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rasca se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rasca se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: formulace, termín, synonymum, vysvětlení, definice pojmu, odborný výraz, přesný význam, co je to Rasca?, slovo, co to je, přesný výraz, slovník, wiki, Jídlo, informace, lexikon, popis, Rasca


Pojem Rasca je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Rasca (kmín)

Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay
Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay


Více informací o pojmu Rasca lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Rasca na Youtube

Vyhledat pojem Rasca ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rasca ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Rasca ve Wikislovníku

Hledat výraz Rasca ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Rasca ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rasca například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Rasca? resp. co označuje slovo Rasca? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rasca, odpověď na dotaz co je to Rasca?. Víte např. kdo to je Transgender? Znáte a víte kdo je George Soros? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Rasca i v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.