Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rasca. Co znamená odborný pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Co je to Rasca? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Rasca?

Rasca je slovenské označení pro kmín. Jako koření se používá rasca luční, která je běžně dostupná v obchodech. Jinými druhy jsou například rasca římská nebo černá, tedy římský nebo černý kmín.
Jedná se o léčivku i koření, každý druh má jinou chuť. Rasca byla známá již v době kamenné. Jako rostlina se vyskytuje na teplých slunečných místech. Nesnáší totiž mrazy. Kvete drobnými bílými květy a dosahuje výšky až půl metru.


Co je to Rasca? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rasca. Co znamená odborný pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Rasca? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Rasca je v kategorii jídlo

Klíčová slova: co to je, lexikon, wiki, význam slova, definice pojmu, popis, slovník, pojem, slovo, význam, co je to Rasca?, názvosloví, terminologie, definice, přesný výraz, jídlo, odborné názvosloví, přesný význam


Pojem Rasca je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Rasca (kmín)

Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay
Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Rasca ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Rasca ve Wikipedii

Najít slovo Rasca ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rasca ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Rasca ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Rasca ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rasca například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Rasca? resp. co znamená Rasca? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rasca, odpověď na dotaz co je to Rasca?. Víte např. kdo to je Kate Bush? Znáte a víte kdo je Pavel Nečas? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci jídlo U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.