Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rasca. Co znamená odborný pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Co je to Rasca? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Rasca

Rasca je slovenské označení pro kmín. Jako koření se používá rasca luční, která je běžně dostupná v obchodech. Jinými druhy jsou například rasca římská nebo černá, tedy římský nebo černý kmín.
Jedná se o léčivku i koření, každý druh má jinou chuť. Rasca byla známá již v době kamenné. Jako rostlina se vyskytuje na teplých slunečných místech. Nesnáší totiž mrazy. Kvete drobnými bílými květy a dosahuje výšky až půl metru.


Co je to Rasca? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rasca. Co znamená odborný pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rasca se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, heslo, terminologie, význam, wiki, přesný význam, význam pojmu, Rasca, terminus technicus, formulace, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, odborné názvosloví, co znamená, lexikon, význam slova, popis


Pojem Rasca je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Rasca (kmín)

Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay
Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay


Zkuste zjistit více informací o slovu Rasca v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rasca ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Rasca na Google.cz

Hledat videa s názvem Rasca na Youtube

Vyhledat slovo Rasca ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Rasca ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rasca ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rasca například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Rasca? resp. jaký je přesný význam slova Rasca? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rasca, odpověď na dotaz co je to Rasca?. Víte např. kdo to je Podvodník? Znáte a víte kdo je Dabér? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.