Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rasca. Co znamená pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Co je to Rasca? Význam slova

Co znamená termín Rasca? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Rasca je slovenské označení pro kmín. Jako koření se používá rasca luční, která je běžně dostupná v obchodech. Jinými druhy jsou například rasca římská nebo černá, tedy římský nebo černý kmín.
Jedná se o léčivku i koření, každý druh má jinou chuť. Rasca byla známá již v době kamenné. Jako rostlina se vyskytuje na teplých slunečných místech. Nesnáší totiž mrazy. Kvete drobnými bílými květy a dosahuje výšky až půl metru.


Co je to Rasca? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Rasca. Co znamená pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rasca sdílet s jinými lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Rasca patří do sekce jídlo

Klíčová slova: slovník, pojem, co to je, význam, význam slova, význam pojmu, definice pojmu, popis, odborné názvosloví, informace, wiki, definice, co je to Rasca?, Rasca, synonymum, odborný výraz, co znamená, vysvětlení


Pojem Rasca je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Rasca (kmín)

Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay
Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Hledat slovo Rasca ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Rasca na Youtube

Hledat výraz Rasca na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rasca ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Rasca ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Rasca ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rasca například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Rasca? resp. co označuje slovo Rasca? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rasca, odpověď na dotaz co je to Rasca?. Víte např. kdo to je Lobbista? Znáte a víte kdo je Jiří Beran? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.