Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rasca. Co znamená pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Co je Rasca?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Rasca?

Rasca je slovenské označení pro kmín. Jako koření se používá rasca luční, která je běžně dostupná v obchodech. Jinými druhy jsou například rasca římská nebo černá, tedy římský nebo černý kmín.
Jedná se o léčivku i koření, každý druh má jinou chuť. Rasca byla známá již v době kamenné. Jako rostlina se vyskytuje na teplých slunečných místech. Nesnáší totiž mrazy. Kvete drobnými bílými květy a dosahuje výšky až půl metru.


Co je to Rasca? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rasca. Co znamená pojem Rasca z kategorie Jídlo?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Rasca doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Rasca se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, jídlo, informace, heslo, wiki, definice, co to je, slovo, význam, co je to Rasca?, terminus technicus, odborné názvosloví, formulace, význam pojmu, jídlo, odborný výraz, Rasca, definice pojmu


Pojem Rasca je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Rasca (kmín)

Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay
Rasca neboli česky kmín je jedno z nejpoužívanějších koření. Autor: David Mark, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Rasca ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Rasca na Google obrázcích

Vyhledat termín Rasca ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Rasca na Google.cz

Hledat výraz Rasca ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rasca ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rasca například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Rasca? resp. jaký je přesný význam slova Rasca? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rasca, odpověď na dotaz co je to Rasca?. Víte např. kdo to je Johana Hovorková? Znáte a víte kdo je Michaela Maláčová? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Rasca i v jiné sekci než v jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.