Co je to?
Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Co je to MeToo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu MeToo

MeToo je název kampaně, která má upozorňovat na problematiku sexuálního obtěžování. Svůj prostor zde najdou oběti sexuálního napadení i obtěžování.
MeToo v překladu znamená já taky a velmi rychle se rozšířila a stala populární prostřednictvím médií a sociálních sítí. Jejím počátkem byla aféra amerického producenta H. Weinsteina a dostala se i do Evropy. Obviněných je stále více, patří k nim velmi známé osobnosti.


Co je to MeToo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu MeToo sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín MeToo je v kategorii Politika

Klíčová slova: wiki, informace, co je to MeToo?, definice pojmu, formulace, přesný výraz, slovník, názvosloví, význam slova, terminus technicus, co to je, popis, synonymum, význam pojmu, terminologie, definice, přesný význam, pojem


Pojem MeToo je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz MeToo ve Wikislovníku

Vyhledat pojem MeToo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo MeToo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo MeToo ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo MeToo ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MeToo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo MeToo například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova MeToo? resp. jaká je definice slova MeToo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MeToo, odpověď na dotaz co je to MeToo?. Víte např. kdo to je Kazisvět? Znáte a víte kdo je Hynek Kmoníček? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu MeToo i v jiných kategoriích (než Politika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?