Co je to?
Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Co je to MeToo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu MeToo

MeToo je název kampaně, která má upozorňovat na problematiku sexuálního obtěžování. Svůj prostor zde najdou oběti sexuálního napadení i obtěžování.
MeToo v překladu znamená já taky a velmi rychle se rozšířila a stala populární prostřednictvím médií a sociálních sítí. Jejím počátkem byla aféra amerického producenta H. Weinsteina a dostala se i do Evropy. Obviněných je stále více, patří k nim velmi známé osobnosti.


Co je to MeToo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova MeToo můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz MeToo je v kategorii Politika

Klíčová slova: wiki, lexikon, co je to MeToo?, terminus technicus, informace, definice, Politika, heslo, co znamená, termín, odborné názvosloví, slovo, MeToo, slovník, definice pojmu, co to je, význam slova, synonymum


Pojem MeToo je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem MeToo na Youtube

Najít pojem MeToo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem MeToo na Google.cz

Zkusit najít heslo MeToo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo MeToo ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MeToo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo MeToo například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo MeToo? resp. co přesně znamená slovo MeToo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MeToo, odpověď na dotaz co je to MeToo?. Víte např. kdo to je Vladimir Iljič Lenin? Znáte a víte kdo je Dráteník? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?