Co je to?
Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Co je to MeToo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla MeToo?

MeToo je název kampaně, která má upozorňovat na problematiku sexuálního obtěžování. Svůj prostor zde najdou oběti sexuálního napadení i obtěžování.
MeToo v překladu znamená já taky a velmi rychle se rozšířila a stala populární prostřednictvím médií a sociálních sítí. Jejím počátkem byla aféra amerického producenta H. Weinsteina a dostala se i do Evropy. Obviněných je stále více, patří k nim velmi známé osobnosti.


Co je to MeToo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem MeToo patří do sekce Politika

Klíčová slova: co je to MeToo?, lexikon, Politika, názvosloví, odborný výraz, Politika, definice pojmu, wiki, synonymum, co to je, slovník, význam pojmu, přesný význam, terminologie, informace, popis, definice, přesný výraz


Pojem MeToo je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín MeToo ve Wikislovníku

Hledat heslo MeToo ve vyhledávači Yandex

Najít termín MeToo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem MeToo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MeToo ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz MeToo ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo MeToo například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to MeToo? resp. co vlastně znamená slovo MeToo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MeToo, odpověď na dotaz co je to MeToo?. Víte např. kdo to je Geodet? Znáte a víte kdo je Dráteník? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?