Co je to?
Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Co je to MeToo? Význam slova

Co znamená termín MeToo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

MeToo je název kampaně, která má upozorňovat na problematiku sexuálního obtěžování. Svůj prostor zde najdou oběti sexuálního napadení i obtěžování.
MeToo v překladu znamená já taky a velmi rychle se rozšířila a stala populární prostřednictvím médií a sociálních sítí. Jejím počátkem byla aféra amerického producenta H. Weinsteina a dostala se i do Evropy. Obviněných je stále více, patří k nim velmi známé osobnosti.


Co je to MeToo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu MeToo. Co znamená odborný pojem MeToo z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu MeToo doporučujeme sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín MeToo se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, přesný význam, co je to MeToo?, synonymum, heslo, význam pojmu, popis, pojem, informace, slovo, lexikon, MeToo, terminus technicus, wiki, slovník, Politika, termín


Pojem MeToo je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu MeToo

Hledat slovo MeToo ve Wikipedii

Zkusit najít výraz MeToo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz MeToo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MeToo ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem MeToo na Youtube

Najít slovo MeToo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo MeToo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova MeToo? resp. co znamená slovo MeToo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MeToo, odpověď na dotaz co je to MeToo?. Víte např. kdo to je Perfekcionalista? Znáte a víte kdo je Dráteník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?