Co je to?
Definice odborného termínu, slova Život. Co znamená pojem Život z kategorie Filozofie?

Co je to Život? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Život?

Období mezi narozením a smrtí jedince nazýváme životem. Slovem život lze označovat všechny živé organismy na planetě Zemi, život na jiných planetách dosud nebyl prokázán. Všechny živé organismy mají společné rysy, podle nichž se dají charakterizovat. Části naší planety, kde se život vyskytuje, se říká biosféra. Zkoumáním života se zabývá vědní obor biologie.


Co je to Život? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Život. Co znamená pojem Život z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Život sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Život patří do sekce Filozofie

Klíčová slova: definice pojmu, pojem, vysvětlení, význam slova, význam, formulace, terminologie, informace, odborný výraz, odborné názvosloví, heslo, Filozofie, wiki, popis, přesný výraz, Filozofie, definice, lexikon


Pojem Život je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Život? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Život znamená v běžné řeči období od narození člověka nebo živočicha do jeho smrti. Někdy se za jeho počátek pokládá už oplodnění vajíčka (početí).

Kromě toho může život označovat také souborný celek, tvořený všemi živými organismy v celé historii Země a charakterizovaný zejména evolucí. Ta část planety Země, kde se živé organismy vyskytují, se nazývá biosféra.

Jiné informační zdroje o pojmu Život

Hledat slovo Život ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Život ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Život ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Život ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Život ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Život na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Život například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Život? resp. jaký je význam slova Život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Život, odpověď na dotaz co je to Život?. Víte např. kdo to je Jogín? Znáte a víte kdo je Altistka? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Filozofie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?