Co je to?
Definice výrazu, termínu Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Co je to Obligátní? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Obligátní

Obligátní, obligatorní neboli závazný, povinný či nutný, je výraz z různých oblastí, především práva, finančnictví nebo biologie. K nejčastějším spojením patří obligatorní závazek obligátní dluhopis, obligátní vlastnost druhu a další.
Výraz obligátní se často vyskytuje v souvislosti se státním rozpočtem a nutnými a závaznými výdaji.


Co je to Obligátní? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Obligátní? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Obligátní je v sekci Latina

Klíčová slova: slovník, pojem, wiki, terminus technicus, význam slova, přesný význam, terminologie, lexikon, formulace, synonymum, vysvětlení, heslo, popis, informace, přesný výraz, definice, Latina, co to je


Pojem Obligátní je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Obligátní

Zkusit najít slovo Obligátní ve Wikipedii

Zkusit najít termín Obligátní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Obligátní na Youtube

Najít heslo Obligátní ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Obligátní na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obligátní ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Obligátní například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Obligátní? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Obligátní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obligátní, odpověď na dotaz co je to Obligátní?. Víte např. kdo to je Waldemar Matuška? Znáte a víte kdo je Lingvista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Latina). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.