Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Co je to Obligátní? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Obligátní?

Obligátní, obligatorní neboli závazný, povinný či nutný, je výraz z různých oblastí, především práva, finančnictví nebo biologie. K nejčastějším spojením patří obligatorní závazek obligátní dluhopis, obligátní vlastnost druhu a další.
Výraz obligátní se často vyskytuje v souvislosti se státním rozpočtem a nutnými a závaznými výdaji.


Co je to Obligátní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Obligátní sdílejte s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Obligátní je v kategorii latina

Klíčová slova: terminologie, význam slova, Obligátní, latina, definice, co to je, vysvětlení, význam pojmu, terminus technicus, význam, formulace, slovník, informace, heslo, wiki, názvosloví, přesný výraz, slovo


Pojem Obligátní je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Obligátní ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Obligátní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Obligátní ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obligátní ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Obligátní ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obligátní ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Obligátní například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Obligátní? resp. co znamená Obligátní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obligátní, odpověď na dotaz co je to Obligátní?. Víte např. kdo to je Džihádista? Znáte a víte kdo je Ozzy Osbourne? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než latina. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.