Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Co je Obligátní?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Obligátní?

Obligátní, obligatorní neboli závazný, povinný či nutný, je výraz z různých oblastí, především práva, finančnictví nebo biologie. K nejčastějším spojením patří obligatorní závazek obligátní dluhopis, obligátní vlastnost druhu a další.
Výraz obligátní se často vyskytuje v souvislosti se státním rozpočtem a nutnými a závaznými výdaji.


Co je to Obligátní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Definici pojmu Obligátní sdílejte s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Obligátní je v kategorii latina

Klíčová slova: lexikon, termín, latina, slovo, formulace, význam pojmu, odborný výraz, informace, Obligátní, význam slova, definice pojmu, terminologie, wiki, co znamená, co to je, definice, přesný výraz, latina


Pojem Obligátní je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Obligátní v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Obligátní ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Obligátní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Obligátní ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Obligátní ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Obligátní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obligátní ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Obligátní například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co je to Obligátní? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Obligátní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obligátní, odpověď na dotaz co je to Obligátní?. Víte např. kdo to je Kedra? Znáte a víte kdo je Till Lindemann? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než latina). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.