Co je to?
Definice výrazu, termínu Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Co je to Obligátní? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Obligátní

Obligátní, obligatorní neboli závazný, povinný či nutný, je výraz z různých oblastí, především práva, finančnictví nebo biologie. K nejčastějším spojením patří obligatorní závazek obligátní dluhopis, obligátní vlastnost druhu a další.
Výraz obligátní se často vyskytuje v souvislosti se státním rozpočtem a nutnými a závaznými výdaji.


Co je to Obligátní? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Obligátní) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Obligátní patří do kategorie Latina

Klíčová slova: co je to Obligátní?, význam, Latina, terminus technicus, heslo, wiki, odborné názvosloví, co znamená, pojem, Obligátní, informace, význam slova, co to je, přesný význam, lexikon, názvosloví, odborný výraz, význam pojmu


Pojem Obligátní je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Obligátní zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Obligátní na Google.cz

Vyhledat heslo Obligátní ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obligátní ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Obligátní na Youtube

Vyhledat pojem Obligátní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Obligátní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Obligátní například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Obligátní? resp. co je to Obligátní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obligátní, odpověď na dotaz co je to Obligátní?. Víte např. kdo to je Entomolog? Znáte a víte kdo je Osoba blízká? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.