Co je to?
Výraz, termín, definice slova Modifikace. Co znamená odborný pojem Modifikace z kategorie Latina?

Co je Modifikace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Modifikace?

Modifikace je pojem, který označuje v obecné rovině nějakou změnu, provedenou úpravu nebo jinou variantu nějaké věci. Modifikace je i speciální pojem, změna nebo proměna, například v chemii znamená proměnu chemické látky, ve výrobě verzi nebo úpravu standardu výrobku, v metalurgii se modifikuje tavenina.
Úprava může být pouze jednoduchá a okrajová, nebo může jít o celkovou změnu.


Co je to Modifikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Modifikace. Co znamená odborný pojem Modifikace z kategorie Latina?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici slova Modifikace můžete sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Modifikace je v kategorii latina

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, co znamená, co je to Modifikace?, význam, odborný výraz, význam slova, latina, terminologie, terminus technicus, názvosloví, odborné názvosloví, informace, latina, definice, heslo, přesný výraz, co to je


Pojem Modifikace je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Modifikace píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Modifikace (z lat. modus, míra, způsob a facere, dělat) znamená obecně změnu, úpravu nebo variantu.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Modifikace ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Modifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Modifikace ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Modifikace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Modifikace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Modifikace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Modifikace například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Modifikace? resp. co znamená Modifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modifikace, odpověď na dotaz co je to Modifikace?. Víte např. kdo to je Colin Firth? Znáte a víte kdo je Antonio Vivaldi? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v latina. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.