Co je to?
Výraz, termín, definice slova Modifikace. Co znamená odborný pojem Modifikace z kategorie Latina?

Co je to Modifikace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Modifikace

Modifikace je pojem, který označuje v obecné rovině nějakou změnu, provedenou úpravu nebo jinou variantu nějaké věci. Modifikace je i speciální pojem, změna nebo proměna, například v chemii znamená proměnu chemické látky, ve výrobě verzi nebo úpravu standardu výrobku, v metalurgii se modifikuje tavenina.
Úprava může být pouze jednoduchá a okrajová, nebo může jít o celkovou změnu.


Co je to Modifikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Modifikace. Co znamená odborný pojem Modifikace z kategorie Latina?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Modifikace s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Modifikace se nachází v kategorii latina

Klíčová slova: latina, formulace, odborné názvosloví, co to je, vysvětlení, definice, Modifikace, slovník, význam slova, přesný význam, definice pojmu, co je to Modifikace?, heslo, význam pojmu, synonymum, latina, terminus technicus, přesný výraz


Pojem Modifikace je v kategorii latina, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Modifikace můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Modifikace (z lat. modus, míra, způsob a facere, dělat) znamená obecně změnu, úpravu nebo variantu.

Další informační zdroje o slovu Modifikace

Zkusit najít výraz Modifikace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Modifikace na Google.cz

Najít pojem Modifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Modifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Modifikace ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Modifikace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Modifikace například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Modifikace? resp. co znamená Modifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modifikace, odpověď na dotaz co je to Modifikace?. Víte např. kdo to je Všivák? Znáte a víte kdo je Linus Pauling? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je latina. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.