Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Facepalm. Co znamená pojem Facepalm z kategorie Internet?

Co to je Facepalm? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Facepalm?

Facepalm neboli hlava v dlaních je druh gesta, které má vyjádřit celou škálu pocitů – překvapení, rozpaky, zklamání, rozhořčení, frustraci, zděšení, šok, vyčerpání, pochybnost nebo sarkazmus.
Při facepalmu je obličej zakryt rukou, nebo je ruka umístěna na hlavě a překrývá oči. Ty mohou být také zavřené. Pro svou všestrannost je toto gesto často využíváno.


Co je to Facepalm? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Facepalm. Co znamená pojem Facepalm z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Facepalm můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Facepalm je v kategorii Internet

Klíčová slova: lexikon, Internet, přesný význam, heslo, slovník, názvosloví, synonymum, slovo, co to je, terminologie, odborný výraz, terminus technicus, definice, definice pojmu, přesný výraz, Facepalm, termín, pojem


Pojem Facepalm je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Facepalm

Najít termín Facepalm ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Facepalm ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Facepalm na Youtube

Vyhledat pojem Facepalm ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Facepalm ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Facepalm ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Facepalm například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Facepalm? resp. co se přesně ukrývá za slovem Facepalm? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Facepalm, odpověď na dotaz co je to Facepalm?. Víte např. kdo to je Megan Fox? Znáte a víte kdo je Dělník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.