Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bowling. Co znamená odborný pojem Bowling z kategorie Sport?

Co je to Bowling? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Bowling

Bowling je sport prováděný v hale. Hraje se s koulemi a kuželkami. Podstatou je hodem koulí porazit co možná nejvíce kuželek, které jsou umístěné na konci hrací dráhy. Předchůdci bowlingu byly hry již ve 4. tisíciletí př. n .l. Od kuželek se bowling odlišuje tím, že musí mít hrací dráhu, speciální koule a používá se i zvláštní obuv. Hraje se s deseti kuželkami na deset kol.
Hrát bowling může každý, nejsou zde kladeny velké nároky na fyzickou zdatnost. Hráči se střídají poměrně rychle, roto je hra napínavá a akční. Bowling není závislý na počasí, hraje se v hale. Hráči mají pohodlí a není zde velké nebezpečí úrazů.


Co je to Bowling? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bowling. Co znamená odborný pojem Bowling z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Bowling můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bowling je v kategorii Sport

Klíčová slova: názvosloví, význam, informace, definice, vysvětlení, Sport, heslo, Bowling, význam slova, co znamená, přesný význam, pojem, co je to Bowling?, co to je, přesný výraz, formulace, synonymum, slovník


Pojem Bowling je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Bowling ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Bowling ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bowling ve Wikimedia Commons

Najít slovo Bowling ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Bowling na Google.cz

Hledat termín Bowling ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bowling například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Bowling? resp. co vlastně znamená slovo Bowling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bowling, odpověď na dotaz co je to Bowling?. Víte např. kdo to je Marek Vašut? Znáte a víte kdo je Eva Josefíková? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.