Co je to?
Definice výrazu Litecoin. Co znamená odborný pojem Litecoin z kategorie Internet?

Co je Litecoin?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Litecoin?

Litecoin je druhem internetové měny, která umožní okamžitou platbu na jakýkoli účet kdekoli na světě skoro zdarma. Jedná se o globální platební síť typu open source. Tato síť je plně decentralizovaná a nezasahují do ní žádné centrální autority.
Litecoin je zabezpečen matematicky. Uživatelé zde mohou sami kontrolovat finance, získají nejrychlejší potvrzení transakcí a ukládání je vysoce efektivní.


Co je to Litecoin? Význam slova, termín, Definice výrazu Litecoin. Co znamená odborný pojem Litecoin z kategorie Internet?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Litecoin můžete samozřejmě sdílet s ostatními na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Litecoin je v sekci internet

Klíčová slova: internet, odborný výraz, odborné názvosloví, Litecoin, přesný výraz, slovník, přesný význam, co je to Litecoin?, co to je, význam slova, popis, slovo, terminus technicus, heslo, terminologie, význam, definice, wiki


Pojem Litecoin je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Litecoin? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Litecoin je alternativní digitální měna a platební decentralizovaná P2P síť, založená na bitcoinu. Litecoin začal využívat jako první algoritmus scrypt. Zkratka měny Litecoin je LTC. Tvůrcem Litecoinu je Charles Lee. Důležitá vlastnost Litecoinu je plná decentralizace – je navržen tak, aby nikdo nemohl měnu jakkoli ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. Neexistuje žádný centrální bod, který by mohl o síti rozhodovat. Kód Litecoinu je uvolněn jako open source.

Jiné informační zdroje o pojmu Litecoin

Zkusit najít Litecoin na Google.cz

Najít výraz Litecoin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Litecoin ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Litecoin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Litecoin ve Wikimedia Commons

Najít termín Litecoin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Litecoin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte jaký je přesný význam slova Litecoin? resp. co označuje slovo Litecoin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litecoin, odpověď na dotaz co je to Litecoin?. Víte např. kdo to je Steffi Grafová? Znáte a víte kdo je Sylvester Stallone? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Litecoin i v jiné sekci než v internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.