Co je to?
Definice odborného termínu, slova Litecoin. Co znamená pojem Litecoin z kategorie Internet?

Co je to Litecoin? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Litecoin?

Litecoin je druhem internetové měny, která umožní okamžitou platbu na jakýkoli účet kdekoli na světě skoro zdarma. Jedná se o globální platební síť typu open source. Tato síť je plně decentralizovaná a nezasahují do ní žádné centrální autority.
Litecoin je zabezpečen matematicky. Uživatelé zde mohou sami kontrolovat finance, získají nejrychlejší potvrzení transakcí a ukládání je vysoce efektivní.


Co je to Litecoin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Litecoin. Co znamená pojem Litecoin z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Litecoin můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Litecoin je v sekci Internet

Klíčová slova: význam slova, slovník, co znamená, vysvětlení, Litecoin, Internet, přesný význam, pojem, odborný výraz, co to je, wiki, slovo, odborné názvosloví, význam, synonymum, názvosloví, význam pojmu, definice pojmu


Pojem Litecoin je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Litecoin? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Litecoin je alternativní digitální měna a platební decentralizovaná P2P síť, založená na bitcoinu. Litecoin začal využívat jako první algoritmus scrypt. Zkratka měny Litecoin je LTC. Tvůrcem Litecoinu je Charles Lee. Důležitá vlastnost Litecoinu je plná decentralizace – je navržen tak, aby nikdo nemohl měnu jakkoli ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. Neexistuje žádný centrální bod, který by mohl o síti rozhodovat. Kód Litecoinu je uvolněn jako open source.

Další zdroje informací o slovu Litecoin

Hledat termín Litecoin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Litecoin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Litecoin ve Wikizdrojích

Najít heslo Litecoin ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Litecoin ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Litecoin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Litecoin například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Litecoin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Litecoin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litecoin, odpověď na dotaz co je to Litecoin?. Víte např. kdo to je Porodní asistentka? Znáte a víte kdo je Jana Maláčová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.