Co je to?
Definice odborného termínu, slova Litecoin. Co znamená pojem Litecoin z kategorie Internet?

Co je to Litecoin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Litecoin

Litecoin je druhem internetové měny, která umožní okamžitou platbu na jakýkoli účet kdekoli na světě skoro zdarma. Jedná se o globální platební síť typu open source. Tato síť je plně decentralizovaná a nezasahují do ní žádné centrální autority.
Litecoin je zabezpečen matematicky. Uživatelé zde mohou sami kontrolovat finance, získají nejrychlejší potvrzení transakcí a ukládání je vysoce efektivní.


Co je to Litecoin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Litecoin. Co znamená pojem Litecoin z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Litecoin? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Litecoin se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: definice, význam pojmu, wiki, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, informace, definice pojmu, heslo, terminus technicus, Litecoin, co to je, vysvětlení, formulace, Internet, terminologie, synonymum


Pojem Litecoin je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Litecoin? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Litecoin je alternativní digitální měna a platební decentralizovaná P2P síť, založená na bitcoinu. Litecoin začal využívat jako první algoritmus scrypt. Zkratka měny Litecoin je LTC. Tvůrcem Litecoinu je Charles Lee. Důležitá vlastnost Litecoinu je plná decentralizace – je navržen tak, aby nikdo nemohl měnu jakkoli ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. Neexistuje žádný centrální bod, který by mohl o síti rozhodovat. Kód Litecoinu je uvolněn jako open source.

Hledejte pojem Litecoin v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Litecoin ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Litecoin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Litecoin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Litecoin ve Wikizdrojích

Hledat slovo Litecoin ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Litecoin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Litecoin například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Litecoin? resp. jaký je přesný význam slova Litecoin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litecoin, odpověď na dotaz co je to Litecoin?. Víte např. kdo to je Gejša? Znáte a víte kdo je Miroslav Toman? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.