Co je to?
Definice výrazu, termínu Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Co je to Badoo? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Badoo?

Badoo, komunitní web, který se zaměřuje především na seznámení uživatelů, založil v roce 2006 v Londýně ruský podnikatel A. Andrejev. V současnosti vlastní tento web kyperská společnost Badoo. Badoo funguje ve 40 jazycích a má skoro 160 milionů uživatelů. Ti zde chtějí především získávat první kontakty.
Registrovat se a využívat základní služby Badoo můžete bezplatně. Službu lze využívat i na mobilních zařízeních. Nabízeny jsou také hry určené k seznámení, vyhledávání a komunikační systém.


Co je to Badoo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Badoo můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Badoo je v sekci Internet

Klíčová slova: informace, formulace, vysvětlení, co je to Badoo?, termín, synonymum, terminus technicus, definice, co to je, odborné názvosloví, význam, definice pojmu, význam slova, odborný výraz, pojem, terminologie, Internet, co znamená


Pojem Badoo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Badoo? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Badoo je komunitní web, zaměřující se na seznámení mezi uživateli. V tuto chvíli má Badoo přes 311 milionů uživatelů a je lokalizován do 40 jazyků včetně češtiny. Badoo používají uživatelé především k získání prvního kontaktu v rámci seznámení. Je dostupný také pro mobilní zařízení. V rámci svých služeb nabízí seznamovací hry, vyhledávání uživatelů dle zadaných parametrů a lokality nebo interní komunikační systém. Služba je založena na obchodním modelu freemium, tedy registrace a využívání základních služeb je bezplatné.

Pro více informací o heslu Badoo zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Badoo ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Badoo ve Wikizdrojích

Najít slovo Badoo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Badoo na Google.cz

Zkusit najít výraz Badoo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Badoo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Badoo například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Badoo? resp. co označuje slovo Badoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Badoo, odpověď na dotaz co je to Badoo?. Víte např. kdo to je Natálie Grossová? Znáte a víte kdo je Egoista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.