Co je to?
Definice výrazu, termínu Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Co je to Badoo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Badoo?

Badoo, komunitní web, který se zaměřuje především na seznámení uživatelů, založil v roce 2006 v Londýně ruský podnikatel A. Andrejev. V současnosti vlastní tento web kyperská společnost Badoo. Badoo funguje ve 40 jazycích a má skoro 160 milionů uživatelů. Ti zde chtějí především získávat první kontakty.
Registrovat se a využívat základní služby Badoo můžete bezplatně. Službu lze využívat i na mobilních zařízeních. Nabízeny jsou také hry určené k seznámení, vyhledávání a komunikační systém.


Co je to Badoo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Badoo? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Badoo patří do sekce Internet

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, formulace, význam pojmu, odborné názvosloví, přesný význam, vysvětlení, terminologie, termín, význam slova, informace, co to je, co znamená, heslo, přesný výraz, definice, wiki, co je to Badoo?


Pojem Badoo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Badoo?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Badoo je komunitní web, zaměřující se na seznámení mezi uživateli. V tuto chvíli má Badoo přes 311 milionů uživatelů a je lokalizován do 40 jazyků včetně češtiny. Badoo používají uživatelé především k získání prvního kontaktu v rámci seznámení. Je dostupný také pro mobilní zařízení. V rámci svých služeb nabízí seznamovací hry, vyhledávání uživatelů dle zadaných parametrů a lokality nebo interní komunikační systém. Služba je založena na obchodním modelu freemium, tedy registrace a využívání základních služeb je bezplatné.

Více informací o slovu Badoo doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Badoo ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Badoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Badoo ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Badoo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Badoo na Youtube

Zkusit najít výraz Badoo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Badoo například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Badoo? resp. jaký je význam pojmu Badoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Badoo, odpověď na dotaz co je to Badoo?. Víte např. kdo to je Technical writer? Znáte a víte kdo je Egoista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.