Co je to?
Výraz, termín, definice slova Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Co je to Badoo? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Badoo

Badoo, komunitní web, který se zaměřuje především na seznámení uživatelů, založil v roce 2006 v Londýně ruský podnikatel A. Andrejev. V současnosti vlastní tento web kyperská společnost Badoo. Badoo funguje ve 40 jazycích a má skoro 160 milionů uživatelů. Ti zde chtějí především získávat první kontakty.
Registrovat se a využívat základní služby Badoo můžete bezplatně. Službu lze využívat i na mobilních zařízeních. Nabízeny jsou také hry určené k seznámení, vyhledávání a komunikační systém.


Co je to Badoo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Badoo? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Badoo je v kategorii internet

Klíčová slova: heslo, terminus technicus, význam slova, co je to Badoo?, lexikon, přesný výraz, synonymum, význam, co to je, termín, odborný výraz, Badoo, vysvětlení, slovo, internet, popis, formulace, pojem


Pojem Badoo je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Badoo? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Badoo je komunitní web, zaměřující se na seznámení mezi uživateli. V tuto chvíli má Badoo přes 311 milionů uživatelů a je lokalizován do 40 jazyků včetně češtiny. Badoo používají uživatelé především k získání prvního kontaktu v rámci seznámení. Je dostupný také pro mobilní zařízení. V rámci svých služeb nabízí seznamovací hry, vyhledávání uživatelů dle zadaných parametrů a lokality nebo interní komunikační systém. Služba je založena na obchodním modelu freemium, tedy registrace a využívání základních služeb je bezplatné.

Jiné informační zdroje o pojmu Badoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Badoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Badoo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Badoo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Badoo na Google.cz

Hledat videa s názvem Badoo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Badoo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Badoo například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Badoo? resp. co přesně znamená slovo Badoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Badoo, odpověď na dotaz co je to Badoo?. Víte např. kdo to je Jiřina Šiklová? Znáte a víte kdo je Egoista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.