Co je to?
Definice výrazu, termínu Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Co je to Badoo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Badoo?

Badoo, komunitní web, který se zaměřuje především na seznámení uživatelů, založil v roce 2006 v Londýně ruský podnikatel A. Andrejev. V současnosti vlastní tento web kyperská společnost Badoo. Badoo funguje ve 40 jazycích a má skoro 160 milionů uživatelů. Ti zde chtějí především získávat první kontakty.
Registrovat se a využívat základní služby Badoo můžete bezplatně. Službu lze využívat i na mobilních zařízeních. Nabízeny jsou také hry určené k seznámení, vyhledávání a komunikační systém.


Co je to Badoo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Badoo s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Badoo je v kategorii Internet

Klíčová slova: heslo, lexikon, definice pojmu, popis, co znamená, odborné názvosloví, wiki, názvosloví, přesný výraz, co je to Badoo?, co to je, definice, informace, Badoo, formulace, Internet, slovo, terminologie


Pojem Badoo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Badoo? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Badoo je komunitní web, zaměřující se na seznámení mezi uživateli. V tuto chvíli má Badoo přes 311 milionů uživatelů a je lokalizován do 40 jazyků včetně češtiny. Badoo používají uživatelé především k získání prvního kontaktu v rámci seznámení. Je dostupný také pro mobilní zařízení. V rámci svých služeb nabízí seznamovací hry, vyhledávání uživatelů dle zadaných parametrů a lokality nebo interní komunikační systém. Služba je založena na obchodním modelu freemium, tedy registrace a využívání základních služeb je bezplatné.

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Badoo ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Badoo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Badoo ve Wikislovníku

Najít termín Badoo ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Badoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Badoo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Badoo například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Badoo? resp. jaká je definice slova Badoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Badoo, odpověď na dotaz co je to Badoo?. Víte např. kdo to je Jaromír Soukup? Znáte a víte kdo je Egoista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.