Co je to?
Definice výrazu, termínu Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Co je to Badoo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Badoo?

Badoo, komunitní web, který se zaměřuje především na seznámení uživatelů, založil v roce 2006 v Londýně ruský podnikatel A. Andrejev. V současnosti vlastní tento web kyperská společnost Badoo. Badoo funguje ve 40 jazycích a má skoro 160 milionů uživatelů. Ti zde chtějí především získávat první kontakty.
Registrovat se a využívat základní služby Badoo můžete bezplatně. Službu lze využívat i na mobilních zařízeních. Nabízeny jsou také hry určené k seznámení, vyhledávání a komunikační systém.


Co je to Badoo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Badoo. Co znamená odborný pojem Badoo z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Badoo) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Badoo patří do kategorie Internet

Klíčová slova: termín, pojem, wiki, formulace, význam pojmu, význam, odborné názvosloví, slovník, co znamená, Internet, terminus technicus, význam slova, popis, terminologie, vysvětlení, definice pojmu, slovo, co je to Badoo?


Pojem Badoo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Badoo?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Badoo je komunitní web, zaměřující se na seznámení mezi uživateli. V tuto chvíli má Badoo přes 311 milionů uživatelů a je lokalizován do 40 jazyků včetně češtiny. Badoo používají uživatelé především k získání prvního kontaktu v rámci seznámení. Je dostupný také pro mobilní zařízení. V rámci svých služeb nabízí seznamovací hry, vyhledávání uživatelů dle zadaných parametrů a lokality nebo interní komunikační systém. Služba je založena na obchodním modelu freemium, tedy registrace a využívání základních služeb je bezplatné.

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Badoo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Badoo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Badoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Badoo ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Badoo ve Wikislovníku

Hledat slovo Badoo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Badoo například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Badoo? resp. co se přesně ukrývá za slovem Badoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Badoo, odpověď na dotaz co je to Badoo?. Víte např. kdo to je Absolvent? Znáte a víte kdo je Egoista? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.