Co je to?
Odborný výraz, definice slova Badoo. Co znamená slovo Badoo z kategorie Internet?

Co je Badoo? Definice pojmu

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Badoo?

Badoo, komunitní web, který se zaměřuje především na seznámení uživatelů, založil v roce 2006 v Londýně ruský podnikatel A. Andrejev. V současnosti vlastní tento web kyperská společnost Badoo. Badoo funguje ve 40 jazycích a má skoro 160 milionů uživatelů. Ti zde chtějí především získávat první kontakty.
Registrovat se a využívat základní služby Badoo můžete bezplatně. Službu lze využívat i na mobilních zařízeních. Nabízeny jsou také hry určené k seznámení, vyhledávání a komunikační systém.


Co je to Badoo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Badoo. Co znamená slovo Badoo z kategorie Internet?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Badoo) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Badoo patří do kategorie internet

Klíčová slova: co znamená, terminologie, slovo, odborné názvosloví, význam slova, odborný výraz, slovník, definice, definice pojmu, přesný výraz, informace, význam pojmu, co je to Badoo?, přesný význam, wiki, popis, vysvětlení, internet


Pojem Badoo je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Badoo? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Badoo je komunitní web, zaměřující se na seznámení mezi uživateli. V tuto chvíli má Badoo přes 311 milionů uživatelů a je lokalizován do 40 jazyků včetně češtiny. Badoo používají uživatelé především k získání prvního kontaktu v rámci seznámení. Je dostupný také pro mobilní zařízení. V rámci svých služeb nabízí seznamovací hry, vyhledávání uživatelů dle zadaných parametrů a lokality nebo interní komunikační systém. Služba je založena na obchodním modelu freemium, tedy registrace a využívání základních služeb je bezplatné.

Další informační zdroje o slovu Badoo

Zkusit najít heslo Badoo ve Wikislovníku

Hledat frázi Badoo ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Badoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Badoo ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Badoo ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Badoo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Badoo například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Google obrázcích, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Badoo? resp. jaká je definice termínu Badoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Badoo, odpověď na dotaz co je to Badoo?. Víte např. kdo to je Daniela Magálová? Znáte a víte kdo je Egoista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.