Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sčítanec. Co znamená odborný pojem Sčítanec z kategorie Matematika?

Co je to Sčítanec? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sčítanec

Sčítanec je matematický pojem patřící do oblasti aritmetiky. Pojem se používá při sčítání, ve kterém jednotlivé sčítance vytvoří součet.
Sčítance mohou být použity i u jiných matematických objektů, například matic nebo polynomů. Jedná se o název vstupní hodnoty sčítání. Jinak se označuje také jako operand.


Co je to Sčítanec? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sčítanec. Co znamená odborný pojem Sčítanec z kategorie Matematika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sčítanec s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sčítanec se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: co je to Sčítanec?, heslo, formulace, terminus technicus, informace, slovník, popis, lexikon, co znamená, přesný význam, význam slova, terminologie, definice pojmu, přesný výraz, názvosloví, význam pojmu, Matematika, odborný výraz


Pojem Sčítanec je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Sčítanec ve Wikipedii

Najít výraz Sčítanec ve Wikislovníku

Vyhledat termín Sčítanec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Sčítanec ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Sčítanec na Google.cz

Hledat videa s názvem Sčítanec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sčítanec například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Sčítanec? resp. co je to Sčítanec? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sčítanec, odpověď na dotaz co je to Sčítanec?. Víte např. kdo to je Julija Tymošenková? Znáte a víte kdo je Zeť? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Matematika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?