Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nesesér. Co znamená pojem Nesesér z kategorie Cestování?

Co je Nesesér? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Nesesér?

Nesesér nebo necesér je termín používaný pro označení malé, obvykle přenosné úložnéschránky nebo kufříku sloužícího k uchovávání a organizaci různých osobních potřebností a drobných předmětů. Většinou jde o toaletní potřeby, kosmetiku, léky, ale nesesér může obsahovat i tužky, pero, fixky, gumičky, zápisníky nebo další věci. Typicky má nesesér podobu malé tašky nebo pouzdra se zipem nebo s jiným mechanismem na zavírání. Může být vyroben z různých materiálů, jako je textil, kůže, plast nebo kombinace různých materiálů. Neseséry mohou mít různé velikosti a designy, aby vyhovovaly různým účelům a odlišným vkusům.
Často jsou využívány k udržení věcí pohromadě a k zabránění ztrátě nebo poškození drobných předmětů. Jsou praktickým doplňkem pro lidi, kteří potřebují mít své věci dobře zorganizované a snadno dostupné, a to zejména na cestách nebo v rámci každodenní rutiny. Jde tedy o velmi praktický a obvykle stylový úložný obal, který slouží k uchovávání a organizaci různých drobných věcí, které lidé potřebují mít po ruce.


Co je to Nesesér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nesesér. Co znamená pojem Nesesér z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Nesesér doporučujeme sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Nesesér se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: význam, co znamená, přesný výraz, definice pojmu, pojem, názvosloví, informace, wiki, cestování, popis, přesný význam, odborný výraz, synonymum, heslo, slovník, cestování, vysvětlení, definice


Pojem Nesesér je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Nesesér na Youtube

Vyhledat heslo Nesesér na Google.cz

Hledat pojem Nesesér ve Wikipedii

Najít pojem Nesesér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nesesér ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Nesesér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nesesér například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte jaká je definice termínu Nesesér? resp. co přesně znamená slovo Nesesér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nesesér, odpověď na dotaz co je to Nesesér?. Víte např. kdo to je Ivana Gottová? Znáte a víte kdo je Marcel Dionne? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Nesesér i v jiné sekci než v cestování. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.