Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nesesér. Co znamená pojem Nesesér z kategorie Cestování?

Co je Nesesér?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Nesesér?

Nesesér nebo necesér je termín používaný pro označení malé, obvykle přenosné úložnéschránky nebo kufříku sloužícího k uchovávání a organizaci různých osobních potřebností a drobných předmětů. Většinou jde o toaletní potřeby, kosmetiku, léky, ale nesesér může obsahovat i tužky, pero, fixky, gumičky, zápisníky nebo další věci. Typicky má nesesér podobu malé tašky nebo pouzdra se zipem nebo s jiným mechanismem na zavírání. Může být vyroben z různých materiálů, jako je textil, kůže, plast nebo kombinace různých materiálů. Neseséry mohou mít různé velikosti a designy, aby vyhovovaly různým účelům a odlišným vkusům.
Často jsou využívány k udržení věcí pohromadě a k zabránění ztrátě nebo poškození drobných předmětů. Jsou praktickým doplňkem pro lidi, kteří potřebují mít své věci dobře zorganizované a snadno dostupné, a to zejména na cestách nebo v rámci každodenní rutiny. Jde tedy o velmi praktický a obvykle stylový úložný obal, který slouží k uchovávání a organizaci různých drobných věcí, které lidé potřebují mít po ruce.


Co je to Nesesér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nesesér. Co znamená pojem Nesesér z kategorie Cestování?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Nesesér se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, informace, přesný význam, Nesesér, definice pojmu, terminus technicus, slovo, termín, popis, formulace, wiki, názvosloví, co znamená, význam, definice, cestování, cestování


Pojem Nesesér je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Nesesér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Nesesér ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nesesér ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Nesesér ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Nesesér na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nesesér ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nesesér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaký je význam slova Nesesér? resp. co znamená výraz Nesesér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nesesér, odpověď na dotaz co je to Nesesér?. Víte např. kdo to je Pavel Šimčík? Znáte a víte kdo je Omar Chajjám? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Nesesér i v jiné kategorii než v cestování. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie cestování, staré auto, nesesér, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.