Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá pokročilejší technologie oproti dual core. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.


Co je to Quad core? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Quad core s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Quad core se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: wiki, význam slova, terminus technicus, význam pojmu, názvosloví, Quad core, definice, přesný výraz, význam, terminologie, co to je, termín, heslo, přesný význam, co je to Quad core?, formulace, slovo, Hardware


Pojem Quad core je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Quad core v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Quad core na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Quad core ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Quad core ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Quad core ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Quad core ve Wikipedii

Zkusit najít termín Quad core na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Quad core například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Quad core? resp. co znamená výraz Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Whitney Houston? Znáte a víte kdo je Fúrie? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.