Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co to je Quad core? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá pokročilejší technologie oproti dual core. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.


Co je to Quad core? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Quad core s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Quad core patří do kategorie hardware

Klíčová slova: definice, slovo, synonymum, pojem, hardware, termín, informace, lexikon, odborné názvosloví, co znamená, definice pojmu, význam slova, odborný výraz, přesný význam, wiki, formulace, co je to Quad core?, hardware


Pojem Quad core je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Quad core lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Quad core na Youtube

Vyhledat pojem Quad core ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Quad core ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Quad core ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Quad core ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Quad core ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Quad core například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Quad core? resp. co to je Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Pavel Novotný? Znáte a víte kdo je Lionel Messi? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hardware. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.