Co je to?
Definice výrazu Quad core. Co znamená odborný pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je Quad core?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá pokročilejší technologie oproti dual core. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.


Co je to Quad core? Význam slova, termín, Definice výrazu Quad core. Co znamená odborný pojem Quad core z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Quad core? s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Quad core je v sekci hardware

Klíčová slova: vysvětlení, Quad core, definice pojmu, odborné názvosloví, terminologie, hardware, co znamená, hardware, přesný výraz, co to je, synonymum, přesný význam, odborný výraz, wiki, slovo, lexikon, terminus technicus, pojem


Pojem Quad core je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Quad core v následujících zdrojích

Zkusit najít Quad core ve Wikipedii

Najít pojem Quad core na Google obrázcích

Najít termín Quad core ve fulltextu vyhledávače Info.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Quad core ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Quad core ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Quad core ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Quad core například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Quad core? resp. co znamená slovo Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je George Bernard Shaw? Znáte a víte kdo je Supervizor? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hardware). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie hardware, wifi smart tv, quad core, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.