Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá pokročilejší technologie oproti dual core. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.


Co je to Quad core? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Quad core s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Quad core patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: heslo, slovo, význam pojmu, co to je, termín, informace, pojem, terminologie, vysvětlení, terminus technicus, popis, co znamená, odborný výraz, definice, slovník, odborné názvosloví, význam, synonymum


Pojem Quad core je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Quad core zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Quad core ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Quad core ve Wikipedii

Hledat výraz Quad core ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Quad core ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Quad core na Google.cz

Hledat heslo Quad core ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Quad core například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Quad core? resp. co přesně označuje termín Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Neteř? Znáte a víte kdo je Fúrie? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.