Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá pokročilejší technologie oproti dual core. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.


Co je to Quad core? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Quad core? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Quad core je v sekci Hardware

Klíčová slova: wiki, odborné názvosloví, heslo, význam pojmu, co znamená, pojem, přesný význam, synonymum, definice pojmu, význam slova, definice, terminus technicus, Quad core, terminologie, lexikon, přesný výraz, Hardware, slovník


Pojem Quad core je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít heslo Quad core ve Wikipedii

Vyhledat slovo Quad core ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Quad core ve Wikislovníku

Najít výraz Quad core ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Quad core ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Quad core na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Quad core například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Quad core? resp. co to je Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Jaroslav Faltýnek? Znáte a víte kdo je Jan Farský? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.