Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá pokročilejší technologie oproti dual core. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.


Co je to Quad core? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Quad core sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Quad core je v kategorii Hardware

Klíčová slova: definice pojmu, vysvětlení, terminologie, odborné názvosloví, význam pojmu, formulace, popis, názvosloví, synonymum, odborný výraz, význam, termín, co znamená, co to je, Hardware, Hardware, pojem, terminus technicus


Pojem Quad core je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Quad core ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Quad core ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Quad core ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Quad core ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Quad core ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Quad core ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Quad core například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Quad core? resp. co znamená slovo Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Josef Čapek? Znáte a víte kdo je Jan Farský? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Quad core i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.