Co je to?
Výraz, termín, definice slova Quad core. Co znamená odborný pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Quad core?

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá pokročilejší technologie oproti dual core. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.


Co je to Quad core? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Quad core. Co znamená odborný pojem Quad core z kategorie Hardware?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Quad core se nachází v kategorii hardware

Klíčová slova: pojem, Quad core, co je to Quad core?, vysvětlení, terminologie, přesný význam, wiki, co to je, popis, slovník, termín, heslo, co znamená, informace, hardware, terminus technicus, názvosloví, slovo


Pojem Quad core je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Quad core zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Quad core ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Quad core na Youtube

Najít heslo Quad core ve Wikislovníku

Najít slovo Quad core na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Quad core ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Quad core ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Quad core například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Quad core? resp. co znamená výraz Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Mouřenín? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než hardware). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.