Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Co je to Quad core? Význam slova

Co znamená termín Quad core? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Quad core je typ procesoru především pro stolní počítače. Má čtyři jádra a využívá pokročilejší technologie oproti dual core. Quad core je určen především počítačovým fandům. Umožňuje totiž škálování a obrovské zvýšení výkonu u moderních aplikací, kdy je možno zpracovat velké množství programů jako jsou střihy zvuku nebo videí, 3D modelování nebo renderování.
Quad core si poradí s více úkoly najednou, čímž se výrazně zvýší rychlost odezvy. Umožňuje uživateli zvládnout více práce za kratší dobu.


Co je to Quad core? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Quad core. Co znamená pojem Quad core z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Quad core doporučujeme sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Quad core se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: popis, názvosloví, informace, definice pojmu, Hardware, význam, formulace, co znamená, terminus technicus, slovník, význam slova, Quad core, pojem, heslo, Hardware, terminologie, co to je, přesný význam


Pojem Quad core je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít termín Quad core ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Quad core ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Quad core na Youtube

Najít výraz Quad core ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Quad core na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Quad core ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Quad core například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Quad core? resp. jaký je význam slova Quad core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quad core, odpověď na dotaz co je to Quad core?. Víte např. kdo to je Onkolog? Znáte a víte kdo je Hana Humpálová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.