Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přívlač. Co znamená pojem Přívlač z kategorie Sport?

Co je to Přívlač? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Přívlač?

Přívlač je označení způsobu lovu dravých ryb. Podstatou je vlečení nástrahy a vydráždění dravých ryb k záběru. Jedná se o umělé nástrahy, které svými vlastnostmi napodobují malé rybky a jinou potravu, která dravé ryby přitahuje. Přívlač se provádí i s mrtvými rybkami. Je dovoleno používat pouze 1 udici, kterou rybář drží v ruce a nástrahu sám aktivně vede. Přívlač patří mezi povolené způsoby lovu ryb.


Co je to Přívlač? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Přívlač. Co znamená pojem Přívlač z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Přívlač sdílejte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Přívlač je v kategorii Sport

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, co to je, synonymum, lexikon, pojem, význam pojmu, odborný výraz, názvosloví, definice pojmu, co je to Přívlač?, Přívlač, odborné názvosloví, význam, definice, význam slova, wiki, slovo


Pojem Přívlač je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Přívlač

Hledat pojem Přívlač ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Přívlač ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Přívlač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Přívlač ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přívlač ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Přívlač na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Přívlač například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Přívlač? resp. jaký je význam slova Přívlač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přívlač, odpověď na dotaz co je to Přívlač?. Víte např. kdo to je Hulibrk? Znáte a víte kdo je Protiva? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.