Co je to?
Výraz, termín, definice slova Přívlač. Co znamená odborný pojem Přívlač z kategorie Sport?

Co je to Přívlač? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Přívlač?

Přívlač je označení způsobu lovu dravých ryb. Podstatou je vlečení nástrahy a vydráždění dravých ryb k záběru. Jedná se o umělé nástrahy, které svými vlastnostmi napodobují malé rybky a jinou potravu, která dravé ryby přitahuje. Přívlač se provádí i s mrtvými rybkami. Je dovoleno používat pouze 1 udici, kterou rybář drží v ruce a nástrahu sám aktivně vede. Přívlač patří mezi povolené způsoby lovu ryb.


Co je to Přívlač? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Přívlač. Co znamená odborný pojem Přívlač z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Přívlač sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Přívlač patří do sekce sport

Klíčová slova: přesný význam, názvosloví, sport, lexikon, formulace, definice, sport, popis, význam, synonymum, odborné názvosloví, heslo, terminologie, vysvětlení, pojem, informace, co znamená, význam pojmu


Pojem Přívlač je v kategorii sport, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Přívlač dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Přívlač je rybolovnou technikou určenou výhradně pro lov dravých ryb. Spočívá ve vedení umělé nástrahy, nebo přirozené nástrahy tak, aby imitovala pohyb živočicha, který slouží jako potrava příslušné dravé rybě. Samostatnou kategorii je pak hlubinná přívlač zvaná trolling, která spočívá v tažení nástrahy za jedoucí lodí.

Další zdroje informací

Najít slovo Přívlač ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Přívlač ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Přívlač na Youtube

Vyhledat pojem Přívlač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Přívlač ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přívlač ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Přívlač například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Nyní již víte co znamená slovo Přívlač? resp. jaká je definice slova Přívlač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přívlač, odpověď na dotaz co je to Přívlač?. Víte např. kdo to je Jorga Kotrbová? Znáte a víte kdo je Nestyda? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Přívlač hledat i v jiných kategoriích (než sport) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.