Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přívlač. Co znamená pojem Přívlač z kategorie Sport?

Co je to Přívlač? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Přívlač

Přívlač je označení způsobu lovu dravých ryb. Podstatou je vlečení nástrahy a vydráždění dravých ryb k záběru. Jedná se o umělé nástrahy, které svými vlastnostmi napodobují malé rybky a jinou potravu, která dravé ryby přitahuje. Přívlač se provádí i s mrtvými rybkami. Je dovoleno používat pouze 1 udici, kterou rybář drží v ruce a nástrahu sám aktivně vede. Přívlač patří mezi povolené způsoby lovu ryb.


Co je to Přívlač? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Přívlač. Co znamená pojem Přívlač z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Přívlač? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Přívlač je v sekci Sport

Klíčová slova: synonymum, Sport, informace, přesný význam, popis, co znamená, pojem, slovník, význam pojmu, heslo, formulace, význam, co to je, Sport, vysvětlení, Přívlač, wiki, slovo


Pojem Přívlač je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Přívlač? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Přívlač je rybolovnou technikou určenou výhradně pro lov dravých ryb. Spočívá ve vedení umělé nástrahy, nebo přirozené nástrahy tak, aby imitovala pohyb živočicha, který slouží jako potrava příslušné dravé rybě. Samostatnou kategorii je pak hlubinná přívlač zvaná trolling, která spočívá v tažení nástrahy za jedoucí lodí.

Pro více informací o heslu Přívlač zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Přívlač na Google.cz

Hledat heslo Přívlač ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Přívlač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Přívlač na Youtube

Hledat termín Přívlač ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přívlač ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Přívlač například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Přívlač? resp. co označuje slovo Přívlač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přívlač, odpověď na dotaz co je to Přívlač?. Víte např. kdo to je Leader? Znáte a víte kdo je Tydýt? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.