Co je to?
Výraz, termín, definice slova Přívlač. Co znamená odborný pojem Přívlač z kategorie Sport?

Co je to Přívlač? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Přívlač?

Přívlač je označení způsobu lovu dravých ryb. Podstatou je vlečení nástrahy a vydráždění dravých ryb k záběru. Jedná se o umělé nástrahy, které svými vlastnostmi napodobují malé rybky a jinou potravu, která dravé ryby přitahuje. Přívlač se provádí i s mrtvými rybkami. Je dovoleno používat pouze 1 udici, kterou rybář drží v ruce a nástrahu sám aktivně vede. Přívlač patří mezi povolené způsoby lovu ryb.


Co je to Přívlač? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Přívlač. Co znamená odborný pojem Přívlač z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Přívlač je v kategorii sport

Klíčová slova: terminologie, slovník, přesný význam, sport, informace, přesný výraz, formulace, význam pojmu, co znamená, Přívlač, termín, definice pojmu, heslo, wiki, odborné názvosloví, názvosloví, co je to Přívlač?, definice


Pojem Přívlač je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Přívlač dozvíte následující

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Přívlač je rybolovnou technikou určenou výhradně pro lov dravých ryb. Spočívá ve vedení umělé nástrahy, nebo přirozené nástrahy tak, aby imitovala pohyb živočicha, který slouží jako potrava příslušné dravé rybě. Samostatnou kategorii je pak hlubinná přívlač zvaná trolling, která spočívá v tažení nástrahy za jedoucí lodí.

Více informací o pojmu Přívlač lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Přívlač ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Přívlač na Youtube

Najít výraz Přívlač ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Přívlač ve Wikislovníku

Najít heslo Přívlač na Google.cz

Zkusit najít termín Přívlač ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Přívlač například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Přívlač? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Přívlač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přívlač, odpověď na dotaz co je to Přívlač?. Víte např. kdo to je Oblastní manažer? Znáte a víte kdo je Homouš? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Přívlač hledat i v jiných kategoriích (než sport) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.