Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přívlač. Co znamená pojem Přívlač z kategorie Sport?

Co je to Přívlač? Význam slova

Co znamená termín Přívlač? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Přívlač je označení způsobu lovu dravých ryb. Podstatou je vlečení nástrahy a vydráždění dravých ryb k záběru. Jedná se o umělé nástrahy, které svými vlastnostmi napodobují malé rybky a jinou potravu, která dravé ryby přitahuje. Přívlač se provádí i s mrtvými rybkami. Je dovoleno používat pouze 1 udici, kterou rybář drží v ruce a nástrahu sám aktivně vede. Přívlač patří mezi povolené způsoby lovu ryb.


Co je to Přívlač? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Přívlač. Co znamená pojem Přívlač z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Přívlač? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Přívlač je v kategorii Sport

Klíčová slova: termín, Sport, informace, přesný význam, názvosloví, význam slova, heslo, co je to Přívlač?, popis, wiki, formulace, Sport, terminologie, definice pojmu, co to je, Přívlač, slovník, odborný výraz


Pojem Přívlač je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Přívlač ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Přívlač na Youtube

Vyhledat pojem Přívlač ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Přívlač ve Wikipedii

Najít pojem Přívlač ve Wikislovníku

Vyhledat termín Přívlač ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Přívlač například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Přívlač? resp. co označuje slovo Přívlač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přívlač, odpověď na dotaz co je to Přívlač?. Víte např. kdo to je Plynař? Znáte a víte kdo je Protiva? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.