Co je to?
Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Notifikace?

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.


Co je to Notifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Notifikace doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Notifikace se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: synonymum, pojem, lexikon, odborný výraz, informace, heslo, terminologie, přesný význam, wiki, termín, Počítače, slovník, Počítače, vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, definice pojmu


Pojem Notifikace je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Notifikace ve Wikislovníku

Najít slovo Notifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Notifikace na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Notifikace ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Notifikace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Notifikace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Notifikace například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Notifikace? resp. co přesně znamená slovo Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Mistr? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Notifikace v jiné sekci než Počítače. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?