Co je to?
Výraz, termín, definice slova Notifikace. Co znamená odborný pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Notifikace?

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.


Co je to Notifikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Notifikace. Co znamená odborný pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Notifikace doporučujeme sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Notifikace se nachází v sekci počítače

Klíčová slova: wiki, význam, terminus technicus, slovo, vysvětlení, Notifikace, odborné názvosloví, lexikon, přesný význam, popis, informace, pojem, význam pojmu, odborný výraz, terminologie, definice pojmu, termín, názvosloví


Pojem Notifikace je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Notifikace ve Wikipedii

Najít slovo Notifikace ve Wikislovníku

Hledat pojem Notifikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Notifikace ve vyhledávači Qwant

Najít termín Notifikace ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Notifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Notifikace například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Notifikace? resp. co je to Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Chiméra? Znáte a víte kdo je Alibista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Notifikace i v jiných kategoriích (než počítače). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?