Co je to?
Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Notifikace?

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.


Co je to Notifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Notifikace můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Notifikace je v kategorii Počítače

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, informace, definice pojmu, co to je, popis, význam, synonymum, co je to Notifikace?, význam slova, přesný výraz, lexikon, odborné názvosloví, názvosloví, Počítače, pojem, Notifikace, Počítače


Pojem Notifikace je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Notifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Notifikace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Notifikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Notifikace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Notifikace ve Wikislovníku

Najít pojem Notifikace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Notifikace například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Notifikace? resp. jaký je význam pojmu Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Whistleblower? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Počítače). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?