Co je to?
Definice výrazu, termínu Notifikace. Co znamená odborný pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je Notifikace?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Notifikace

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.


Co je to Notifikace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Notifikace. Co znamená odborný pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Notifikace? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Notifikace je v kategorii počítače

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, synonymum, počítače, lexikon, slovo, vysvětlení, přesný výraz, popis, odborný výraz, termín, význam, terminologie, heslo, význam pojmu, Notifikace, počítače, informace


Pojem Notifikace je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Notifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Notifikace ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Notifikace na Google.cz

Vyhledat slovo Notifikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Notifikace ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Notifikace na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Notifikace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teďka již bezesporu víte jaký je přesný význam slova Notifikace? resp. jaký je význam pojmu Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Kelt? Znáte a víte kdo je Hoggy? Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie počítače. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?