Co je to?
Výraz, termín, definice slova Notifikace. Co znamená odborný pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Notifikace

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.


Co je to Notifikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Notifikace. Co znamená odborný pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Notifikace je v kategorii počítače

Klíčová slova: význam, co znamená, co je to Notifikace?, informace, počítače, názvosloví, odborné názvosloví, slovo, co to je, popis, formulace, definice, wiki, terminologie, vysvětlení, význam slova, pojem, počítače


Pojem Notifikace je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Notifikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Notifikace na Google.cz

Vyhledat heslo Notifikace ve Wikipedii

Zkusit najít termín Notifikace ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Notifikace na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Notifikace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Notifikace například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Notifikace? resp. jaká je definice termínu Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Zuzana Bydžovská? Znáte a víte kdo je Hoggy? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci počítače U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?