Co je to?
Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Co je to Notifikace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Notifikace?

Notifikace obecně znamená písemné sdělení nějaké skutečnosti. V případě počítačů je tento pojem chápán jako upozornění na něco, např. notifikace na nově příchozí elektronickou poštu.


Co je to Notifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Notifikace. Co znamená pojem Notifikace z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Notifikace patří do sekce Počítače

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, co to je, slovo, lexikon, informace, Počítače, heslo, přesný význam, názvosloví, slovník, přesný výraz, synonymum, wiki, význam, formulace, vysvětlení, terminus technicus


Pojem Notifikace je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Notifikace zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Notifikace na Google.cz

Hledat slovo Notifikace ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Notifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Notifikace na Youtube

Zkusit najít termín Notifikace ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Notifikace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Notifikace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Notifikace? resp. co se skrývá pod slovem Notifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notifikace, odpověď na dotaz co je to Notifikace?. Víte např. kdo to je Permoník? Znáte a víte kdo je Alibista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?