Co je to?
Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Co je to Marginální? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Marginální?

S výrazem "marginální" se v dnešní době setkáme poměrně často, a to nejen ve sdělovacích prostředcích. Toto slovo označuje něco okrajového, nepříliš podstatného, málo důležitého.


Co je to Marginální? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Marginální) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Marginální patří do kategorie Latina

Klíčová slova: slovník, pojem, slovo, význam slova, lexikon, definice pojmu, synonymum, Marginální, vysvětlení, odborné názvosloví, přesný význam, formulace, termín, co je to Marginální?, terminologie, definice, heslo, názvosloví


Pojem Marginální je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Marginální na Youtube

Hledat výraz Marginální ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Marginální ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Marginální na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Marginální ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Marginální ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Marginální například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Marginální? resp. jaká je definice termínu Marginální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marginální, odpověď na dotaz co je to Marginální?. Víte např. kdo to je Lukáš Vaculík? Znáte a víte kdo je Matouš Ruml? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.