Co je to?
Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Co je to Marginální? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Marginální?

S výrazem "marginální" se v dnešní době setkáme poměrně často, a to nejen ve sdělovacích prostředcích. Toto slovo označuje něco okrajového, nepříliš podstatného, málo důležitého.


Co je to Marginální? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Marginální můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Marginální je v sekci Latina

Klíčová slova: terminologie, definice, co to je, terminus technicus, definice pojmu, Latina, odborné názvosloví, heslo, názvosloví, slovo, slovník, odborný výraz, formulace, termín, význam, Marginální, přesný význam, wiki


Pojem Marginální je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Marginální na Youtube

Zkusit najít pojem Marginální ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Marginální ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Marginální ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Marginální ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marginální ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Marginální například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Marginální? resp. co je to Marginální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marginální, odpověď na dotaz co je to Marginální?. Víte např. kdo to je Ivan Brezina? Znáte a víte kdo je Matouš Ruml? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Latina. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.