Co je to?
Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Co je to Marginální? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Marginální?

S výrazem "marginální" se v dnešní době setkáme poměrně často, a to nejen ve sdělovacích prostředcích. Toto slovo označuje něco okrajového, nepříliš podstatného, málo důležitého.


Co je to Marginální? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Marginální? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Marginální patří do sekce Latina

Klíčová slova: definice, co to je, lexikon, definice pojmu, terminus technicus, význam, odborný výraz, heslo, wiki, terminologie, synonymum, co znamená, termín, informace, přesný výraz, formulace, význam slova, vysvětlení


Pojem Marginální je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Marginální v následujících zdrojích

Vyhledat termín Marginální ve Wikipedii

Najít slovo Marginální na Google.cz

Vyhledat heslo Marginální ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Marginální na Youtube

Najít heslo Marginální ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Marginální ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Marginální například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Marginální? resp. co vlastně znamená slovo Marginální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marginální, odpověď na dotaz co je to Marginální?. Víte např. kdo to je František Křižík? Znáte a víte kdo je George Clooney? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Latina). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.