Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Imunita. Co znamená pojem Imunita z kategorie Lékařství?

Co to je Imunita? Význam slova

Co znamená termín Imunita? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Imunita je pojem z oblasti biologie a lékařství, konkrétně imunologie. Jde o schopnost organizmu bránit se takovým látkám, které vyvolávají vznik protilátek (antigeny). Tyto látky mohou přicházet jak z vnitřního, tak vnějšího prostředí. Většinou se jedná o viry nebo patogenní organizmy. Imunitu řídí imunitní systém, který spustí obranu organizmu. Jinou variantou významu je odolnost organizmu proti konkrétní chorobě.
Pojem imunita se používá i v oblasti práva.


Co je to Imunita? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Imunita. Co znamená pojem Imunita z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Imunita? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Imunita je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, význam, popis, názvosloví, co to je, informace, Lékařství, Lékařství, slovník, co znamená, význam pojmu, lexikon, formulace, Imunita, odborné názvosloví, pojem, terminus technicus, význam slova


Pojem Imunita je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Imunita na Google.cz

Hledat výraz Imunita ve Wikipedii

Hledat pojem Imunita ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imunita ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Imunita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Imunita ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Imunita například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Imunita? resp. jaký je přesný význam slova Imunita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imunita, odpověď na dotaz co je to Imunita?. Víte např. kdo to je Jan Macháček? Znáte a víte kdo je Globální prediktor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Imunita v jiné sekci než Lékařství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.