Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mandragora. Co znamená pojem Mandragora z kategorie Rostliny?

Co je to Mandragora? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Mandragora?

Mandragora, českým názvem pokřín obecný, je jedovatá rostlina, zařazená do čeledi lilkovitých. Pochází z oblasti Středomoří. Celkem se můžete setkat se šesti druhy mandragory. Rostlina má psychogenní účinky.
Mágové a čarodějové oceňovali také neobvyklý tvar silného rozvětveného kořene. Ten může dosahovat až do metru hloubky a vzhledově často připomíná lidské tělo. Tato trvalka může dosáhnout věku až 50 let.


Co je to Mandragora? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mandragora. Co znamená pojem Mandragora z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mandragora je v sekci Rostliny

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, co znamená, názvosloví, přesný význam, přesný výraz, definice pojmu, Mandragora, co je to Mandragora?, terminus technicus, definice, slovník, popis, informace, pojem, odborné názvosloví, synonymum, Rostliny


Pojem Mandragora je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Mandragora na Youtube

Najít termín Mandragora ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Mandragora ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Mandragora ve Wikislovníku

Vyhledat termín Mandragora na Google.cz

Najít výraz Mandragora ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Mandragora například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Mandragora? resp. co se skrývá pod slovem Mandragora? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandragora, odpověď na dotaz co je to Mandragora?. Víte např. kdo to je Klerik? Znáte a víte kdo je Office manager? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.