Co je to?
Odborný výraz, definice slova NWO. Co znamená slovo NWO z kategorie Zkratky?

Co je NWO?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu NWO

NWO, New World Order je zkratkové označení pro konspirační teorii, jejíž základ tvoří myšlenka, že světovými vládami, průmyslem a médii manipuluje a vše kontroluje nepočetná skupina elit. Jako nástroj k ovládání má sloužit centrální bankovnictví.
Tato teorie se stala oblíbenou zvláště na konci 20. století. Elita je obviňována ze zavinění velkých válek a teroristických útoků, ekonomických krizí a inflace. K NWO údajně patří i známá tajná společenství.


Co je to NWO? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova NWO. Co znamená slovo NWO z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem NWO s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín NWO patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: zkratky, vysvětlení, co je to NWO?, lexikon, názvosloví, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, informace, formulace, přesný význam, slovo, pojem, NWO, terminus technicus, wiki, definice, odborný výraz


Pojem NWO je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu NWO?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nový světový řád (též známé jako zkratka NWO, podle anglického New World Order) je konspirační teorie, která tvrdí, že malá skupina mezinárodních elit ovládá a manipuluje vlády, průmysl a mediální organizace po celém světě a že primárním nástrojem, který používá k ovládnutí národů, je systém centrálního bankovnictví. Jedná se o teorii, která se stala populární po roce 1990.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz NWO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo NWO na Google obrázcích

Vyhledat pojem NWO ve Wikislovníku

Hledat výraz NWO ve Wikizdrojích

Hledat frázi NWO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo NWO ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo NWO například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teďka už zajisté víte co znamená NWO? resp. co vlastně znamená slovo NWO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NWO, odpověď na dotaz co je to NWO?. Víte např. kdo to je Ivan David? Znáte a víte kdo je Petr Hájek? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo NWO i v jiné části webu než je kategorie zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.