Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Co to je NWO? Význam slova

Co znamená termín NWO? Vysvětlení pojmu, definice hesla

NWO, New World Order je zkratkové označení pro konspirační teorii, jejíž základ tvoří myšlenka, že světovými vládami, průmyslem a médii manipuluje a vše kontroluje nepočetná skupina elit. Jako nástroj k ovládání má sloužit centrální bankovnictví.
Tato teorie se stala oblíbenou zvláště na konci 20. století. Elita je obviňována ze zavinění velkých válek a teroristických útoků, ekonomických krizí a inflace. K NWO údajně patří i známá tajná společenství.


Co je to NWO? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo NWO je v sekci Zkratky

Klíčová slova: synonymum, termín, význam, co to je, NWO, terminus technicus, definice, informace, slovo, význam pojmu, Zkratky, heslo, přesný význam, wiki, lexikon, definice pojmu, popis, vysvětlení


Pojem NWO je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu NWO můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Nový světový řád (též známé jako zkratka NWO, podle anglického New World Order) je konspirační teorie, která tvrdí, že malá skupina mezinárodních elit ovládá a manipuluje vlády, průmysl a mediální organizace po celém světě a že primárním nástrojem, který používá k ovládnutí národů, je systém centrálního bankovnictví. Jedná se o teorii, která se stala populární po roce 1990.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo NWO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín NWO na Google.cz

Hledat termín NWO ve vyhledávači Qwant

Najít heslo NWO ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo NWO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo NWO ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo NWO například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova NWO? resp. co to je NWO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NWO, odpověď na dotaz co je to NWO?. Víte např. kdo to je Anthony Hopkins? Znáte a víte kdo je Webdesigner? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.