Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Co to je NWO? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu NWO

NWO, New World Order je zkratkové označení pro konspirační teorii, jejíž základ tvoří myšlenka, že světovými vládami, průmyslem a médii manipuluje a vše kontroluje nepočetná skupina elit. Jako nástroj k ovládání má sloužit centrální bankovnictví.
Tato teorie se stala oblíbenou zvláště na konci 20. století. Elita je obviňována ze zavinění velkých válek a teroristických útoků, ekonomických krizí a inflace. K NWO údajně patří i známá tajná společenství.


Co je to NWO? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova NWO můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín NWO je v sekci Zkratky

Klíčová slova: definice pojmu, přesný význam, terminus technicus, názvosloví, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, definice, heslo, Zkratky, význam, pojem, co to je, lexikon, informace, odborné názvosloví, odborný výraz, wiki


Pojem NWO je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem NWO? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nový světový řád (též známé jako zkratka NWO, podle anglického New World Order) je konspirační teorie, která tvrdí, že malá skupina mezinárodních elit ovládá a manipuluje vlády, průmysl a mediální organizace po celém světě a že primárním nástrojem, který používá k ovládnutí národů, je systém centrálního bankovnictví. Jedná se o teorii, která se stala populární po roce 1990.

Jiné informační zdroje o pojmu NWO

Chraňte své soukromí a hledejte slovo NWO ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín NWO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem NWO ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem NWO ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem NWO na Youtube

Vyhledat výraz NWO ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo NWO například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená NWO? resp. co vlastně znamená slovo NWO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NWO, odpověď na dotaz co je to NWO?. Víte např. kdo to je Stavbyvedoucí? Znáte a víte kdo je Bolek a Lolek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu NWO i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.