Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Co to je NWO? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla NWO?

NWO, New World Order je zkratkové označení pro konspirační teorii, jejíž základ tvoří myšlenka, že světovými vládami, průmyslem a médii manipuluje a vše kontroluje nepočetná skupina elit. Jako nástroj k ovládání má sloužit centrální bankovnictví.
Tato teorie se stala oblíbenou zvláště na konci 20. století. Elita je obviňována ze zavinění velkých válek a teroristických útoků, ekonomických krizí a inflace. K NWO údajně patří i známá tajná společenství.


Co je to NWO? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem NWO s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz NWO je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovo, význam slova, wiki, definice, heslo, definice pojmu, formulace, slovník, termín, přesný význam, co znamená, co to je, názvosloví, pojem, NWO, popis, Zkratky, informace


Pojem NWO je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu NWO

Najít slovo NWO na Google.cz

Najít heslo NWO ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem NWO ve vyhledávači Qwant

Najít pojem NWO ve Wikipedii

Hledat termín NWO ve Wikislovníku

Vyhledat termín NWO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo NWO například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo NWO? resp. jaký je význam pojmu NWO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NWO, odpověď na dotaz co je to NWO?. Víte např. kdo to je Osvícenec? Znáte a víte kdo je Webdesigner? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.