Co je to?
Definice odborného termínu, slova Životní prostředí. Co znamená pojem Životní prostředí z kategorie Příroda?

Co je to Životní prostředí? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Životní prostředí

Životní prostředí je soubor, který se skládá z přírodních, uměle vytvořených i sociálních součástí materiálního světa. Jde tedy o prostředí, ve kterém jsou zabezpečeny podmínky, v nichž existují různé organizmy. Životní prostředí je tedy tvořeno půdou, horninami, vodou, ovzduším, živočichy i rostlinami a energií.
Často se tento pojem používá pro označení životního prostředí lidí.


Co je to Životní prostředí? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Životní prostředí. Co znamená pojem Životní prostředí z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Životní prostředí patří do kategorie Příroda

Klíčová slova: význam pojmu, slovník, přesný výraz, synonymum, informace, co znamená, Příroda, názvosloví, formulace, slovo, pojem, vysvětlení, co to je, terminologie, význam, význam slova, definice pojmu, Příroda


Pojem Životní prostředí je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Životní prostředí ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Životní prostředí na Google.cz

Najít termín Životní prostředí ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Životní prostředí ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Životní prostředí na Youtube

Vyhledat výraz Životní prostředí ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Životní prostředí například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Životní prostředí? resp. co se přesně ukrývá za slovem Životní prostředí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Životní prostředí, odpověď na dotaz co je to Životní prostředí?. Víte např. kdo to je Ichtyolog? Znáte a víte kdo je Nadčlověk? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Životní prostředí i v jiných kategoriích (než Příroda). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.