Co je to?
Definice výrazu, termínu Mulčovač. Co znamená odborný pojem Mulčovač z kategorie Nástroje?

Co je Mulčovač?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mulčovač?

Mulčovač je název pro jeden z druhů zvláštních sekaček, které se používají při údržbě zatravněných ploch tam, kde se tato údržba neprovádí pravidelně. Funguje tak, že poseká vysokou trávu, uvnitř stroje j pak tráva rozsekána a vzniklá travní drť se vpracuje zase zpátky do travnaté plochy. V takovém případě není nutno sekat příliš často, většinou stačí jednou za čtvrtletí.
Mulčovač není určen pro pravidelnou údržbu např. v parcích nebo na pěstěných plochách. Dokáže však využít i plevel, nálety, vysokou trávu a zahradní rostlinný odpad. Trávu i plevel likviduje ekologicky a přispívá k rekultivaci ploch. Travní drť je také účinným hnojivem.


Co je to Mulčovač? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mulčovač. Co znamená odborný pojem Mulčovač z kategorie Nástroje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Mulčovač je v kategorii nástroje

Klíčová slova: nástroje, synonymum, popis, informace, heslo, slovník, odborné názvosloví, co znamená, definice pojmu, význam pojmu, terminus technicus, slovo, co to je, lexikon, terminologie, nástroje, odborný výraz, pojem


Pojem Mulčovač je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Mulčovač? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mulčovač je speciální sekačka pro nepravidelnou údržbu travnatých ploch. Tato sekačka nemá sběrný koš. Význam mulčovačů spočívá v tom, že vysokou trávu useknou, uvnitř šasí rozsekají na malé kousíčky – drť – a tuto hmotu zapracují zpět do trávníku. Díky tomu stačí travnatou plochu sekat třikrát až čtyřikrát ročně. Mulčovače neslouží pro parkovou úpravu trávníků.

Jiné zdroje informací o pojmu Mulčovač

Zkusit najít heslo Mulčovač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Mulčovač ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Mulčovač ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Mulčovač ve Wikislovníku

Zkusit najít Mulčovač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Mulčovač ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Mulčovač například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste zjistili co znamená Mulčovač? resp. co přesně označuje termín Mulčovač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mulčovač, odpověď na dotaz co je to Mulčovač?. Víte např. kdo to je Olivia Wilde? Znáte a víte kdo je Anthony Fauci? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nástroje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.