Co je to?
Definice odborného termínu, slova Afinita. Co znamená pojem Afinita z kategorie Věda?

Co je to Afinita? Význam slova

Co znamená termín Afinita? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cizí slovo afinita znamená v češtině totéž co příbuznost nebo blízkost či vzájemný vztah. Jako odborný termín se vyskytuje v celé řadě oborů. Jako příklad lze uvést chemii - chemická afinita označuje schopnost chemických látek slučovat se s jinými látkami nebo částicemi.


Co je to Afinita? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Afinita. Co znamená pojem Afinita z kategorie Věda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Afinita se nachází v kategorii Věda

Klíčová slova: definice pojmu, informace, terminologie, Afinita, pojem, popis, význam, vysvětlení, názvosloví, co je to Afinita?, Věda, přesný význam, synonymum, formulace, heslo, lexikon, význam slova, slovo


Pojem Afinita je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Afinita ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Afinita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Afinita na Google.cz

Hledat slovo Afinita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Afinita na Youtube

Najít heslo Afinita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Afinita například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Afinita? resp. jaký je význam slova Afinita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afinita, odpověď na dotaz co je to Afinita?. Víte např. kdo to je Woody Allen? Znáte a víte kdo je Waldemar Matuška? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Věda). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?