Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Co je to Kuří oko? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kuří oko?

Kuří oko je nepříjemnost, která vzniká na nohách jako důsledek nevhodné obuvi. Jedná se o ztvrdlou kůži, otlak podobný mozolu, na dotek bolestivý. Kuří oko může odstranit pedikérka, nebo lze v lékárně zakoupit náplast na kuří oka.


Co je to Kuří oko? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kuří oko se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kuří oko patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: co je to Kuří oko?, popis, slovo, synonymum, slovník, odborné názvosloví, přesný výraz, heslo, odborný výraz, pojem, význam pojmu, terminus technicus, vysvětlení, formulace, Lékařství, Lékařství, wiki, definice pojmu


Pojem Kuří oko je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuří oko ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Kuří oko na Youtube

Vyhledat výraz Kuří oko ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kuří oko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Kuří oko na Google.cz

Najít slovo Kuří oko ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuří oko například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kuří oko? resp. jaký je význam slova Kuří oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuří oko, odpověď na dotaz co je to Kuří oko?. Víte např. kdo to je Larry Flynt? Znáte a víte kdo je Paul McCartney? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.