Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Co je to Kuří oko? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kuří oko

Kuří oko je nepříjemnost, která vzniká na nohách jako důsledek nevhodné obuvi. Jedná se o ztvrdlou kůži, otlak podobný mozolu, na dotek bolestivý. Kuří oko může odstranit pedikérka, nebo lze v lékárně zakoupit náplast na kuří oka.


Co je to Kuří oko? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kuří oko je v sekci Lékařství

Klíčová slova: co to je, terminus technicus, význam pojmu, význam slova, termín, slovník, přesný význam, definice pojmu, lexikon, synonymum, terminologie, přesný výraz, Lékařství, heslo, informace, odborný výraz, wiki, odborné názvosloví


Pojem Kuří oko je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Kuří oko ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kuří oko ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Kuří oko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Kuří oko ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kuří oko ve Wikipedii

Najít pojem Kuří oko ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuří oko například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kuří oko? resp. co znamená výraz Kuří oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuří oko, odpověď na dotaz co je to Kuří oko?. Víte např. kdo to je Paša? Znáte a víte kdo je Paul McCartney? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.