Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Co je to Kuří oko? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kuří oko

Kuří oko je nepříjemnost, která vzniká na nohách jako důsledek nevhodné obuvi. Jedná se o ztvrdlou kůži, otlak podobný mozolu, na dotek bolestivý. Kuří oko může odstranit pedikérka, nebo lze v lékárně zakoupit náplast na kuří oka.


Co je to Kuří oko? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kuří oko doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kuří oko se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, terminus technicus, pojem, lexikon, informace, význam, definice, co to je, odborné názvosloví, význam slova, synonymum, popis, Kuří oko, vysvětlení, Lékařství, Lékařství, wiki


Pojem Kuří oko je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kuří oko? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kuří oko (medicínský clavus), je kožní projev vyvolaný fyzikální příčinou – nadměrnou hyperkeraózou. Vzniká tlakem na postižené místo.
Příčinou vzniku může být nevhodná obuv, ale i ortopedická vada např. vbočený palec (hallux valgus). Léčí se zpravidla náplastmi obsahujícími kyselinu salicylovou, či zákrokem pedikéra.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Kuří oko ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Kuří oko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Kuří oko ve Wikislovníku

Hledat slovo Kuří oko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuří oko ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Kuří oko ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuří oko například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kuří oko? resp. co vlastně znamená slovo Kuří oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuří oko, odpověď na dotaz co je to Kuří oko?. Víte např. kdo to je Obchodní analytik? Znáte a víte kdo je Anna Linhartová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kuří oko hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.