Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kuří oko. Co znamená odborný pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Co je Kuří oko? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kuří oko?

Kuří oko je nepříjemnost, která vzniká na nohách jako důsledek nevhodné obuvi. Jedná se o ztvrdlou kůži, otlak podobný mozolu, na dotek bolestivý. Kuří oko může odstranit pedikérka, nebo lze v lékárně zakoupit náplast na kuří oka.


Co je to Kuří oko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kuří oko. Co znamená odborný pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Kuří oko můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Kuří oko je v kategorii lékařství

Klíčová slova: přesný význam, význam, lékařství, co je to Kuří oko?, wiki, formulace, odborný výraz, co znamená, termín, pojem, význam slova, terminus technicus, slovo, heslo, synonymum, definice pojmu, lékařství, popis


Pojem Kuří oko je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Kuří oko dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Kuří oko (medicínský clavus), je kožní projev vyvolaný fyzikální příčinou – nadměrnou hyperkeraózou. Vzniká tlakem na postižené místo.
Příčinou vzniku může být nevhodná obuv, ale i ortopedická vada např. vbočený palec (hallux valgus). Léčí se zpravidla náplastmi obsahujícími kyselinu salicylovou, či zákrokem pedikéra.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Kuří oko ve Wikislovníku

Hledat heslo Kuří oko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Kuří oko ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Kuří oko ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kuří oko ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Kuří oko ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuří oko například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kuří oko? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kuří oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuří oko, odpověď na dotaz co je to Kuří oko?. Víte např. kdo to je Blbec? Znáte a víte kdo je Emma Watson? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.