Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Co je to Kuří oko? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kuří oko?

Kuří oko je nepříjemnost, která vzniká na nohách jako důsledek nevhodné obuvi. Jedná se o ztvrdlou kůži, otlak podobný mozolu, na dotek bolestivý. Kuří oko může odstranit pedikérka, nebo lze v lékárně zakoupit náplast na kuří oka.


Co je to Kuří oko? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kuří oko? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kuří oko se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, slovník, Lékařství, význam pojmu, lexikon, Kuří oko, odborné názvosloví, význam, formulace, definice, názvosloví, co je to Kuří oko?, terminus technicus, popis, slovo, pojem, synonymum


Pojem Kuří oko je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Kuří oko můžete dozvědět následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Kuří oko (medicínský clavus), je kožní projev vyvolaný fyzikální příčinou – nadměrnou hyperkeraózou. Vzniká tlakem na postižené místo.
Příčinou vzniku může být nevhodná obuv, ale i ortopedická vada např. vbočený palec (hallux valgus). Léčí se zpravidla náplastmi obsahujícími kyselinu salicylovou, či zákrokem pedikéra.

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kuří oko ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Kuří oko ve Wikislovníku

Najít heslo Kuří oko ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Kuří oko ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Kuří oko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Kuří oko ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuří oko například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Kuří oko? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kuří oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuří oko, odpověď na dotaz co je to Kuří oko?. Víte např. kdo to je Masér? Znáte a víte kdo je Anna Linhartová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.