Co je to?
Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Co je to Salko? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Salko?

Salko je obchodní název zahuštěného (též kondenzovaného) mléka. Může být s příchutí a používá se jako přísada do sladkých pokrmů. Název je zkratkové slovo s přesmyčkou ze slovo slazené kondenzované.


Co je to Salko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Salko) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Salko patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: Nápoje, definice, co znamená, vysvětlení, terminus technicus, slovo, wiki, synonymum, terminologie, lexikon, formulace, význam slova, popis, pojem, termín, definice pojmu, co to je, co je to Salko?


Pojem Salko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Salko

Zkusit najít termín Salko ve Wikipedii

Najít výraz Salko ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Salko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Salko ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Salko na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Salko ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Salko například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Salko? resp. co znamená slovo Salko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salko, odpověď na dotaz co je to Salko?. Víte např. kdo to je Tina Turner? Znáte a víte kdo je Archanděl? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Salko hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.