Co je to?
Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Co je to Salko? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Salko?

Salko je obchodní název zahuštěného (též kondenzovaného) mléka. Může být s příchutí a používá se jako přísada do sladkých pokrmů. Název je zkratkové slovo s přesmyčkou ze slovo slazené kondenzované.


Co je to Salko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Salko s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Salko se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: terminologie, co je to Salko?, popis, Nápoje, terminus technicus, odborné názvosloví, význam, lexikon, pojem, odborný výraz, informace, synonymum, význam pojmu, wiki, heslo, vysvětlení, co to je, Salko


Pojem Salko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Salko na Google.cz

Hledat videa s názvem Salko na Youtube

Vyhledat termín Salko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Salko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Salko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Salko ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Salko například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Salko? resp. co znamená Salko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salko, odpověď na dotaz co je to Salko?. Víte např. kdo to je DTP operátor? Znáte a víte kdo je Wotan? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.