Co je to?
Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Co je to Salko? Význam slova

Co znamená termín Salko? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Salko je obchodní název zahuštěného (též kondenzovaného) mléka. Může být s příchutí a používá se jako přísada do sladkých pokrmů. Název je zkratkové slovo s přesmyčkou ze slovo slazené kondenzované.


Co je to Salko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Salko se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: definice, slovník, popis, wiki, definice pojmu, význam, Nápoje, odborné názvosloví, názvosloví, odborný výraz, co to je, Nápoje, co znamená, terminus technicus, význam slova, heslo, pojem, význam pojmu


Pojem Salko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Salko

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Salko ve Wikimedia Commons

Najít pojem Salko ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Salko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Salko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Salko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Salko na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Salko například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Salko? resp. co je to Salko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salko, odpověď na dotaz co je to Salko?. Víte např. kdo to je Paterník? Znáte a víte kdo je Wotan? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nápoje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.