Co je to?
Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Co je to Salko? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Salko?

Salko je obchodní název zahuštěného (též kondenzovaného) mléka. Může být s příchutí a používá se jako přísada do sladkých pokrmů. Název je zkratkové slovo s přesmyčkou ze slovo slazené kondenzované.


Co je to Salko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Salko můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Salko je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: formulace, terminus technicus, synonymum, slovník, termín, co je to Salko?, heslo, přesný význam, popis, Nápoje, přesný výraz, informace, význam pojmu, wiki, co to je, slovo, pojem, odborný výraz


Pojem Salko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Salko doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Salko na Google.cz

Hledat pojem Salko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Salko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Salko ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Salko ve Wikipedii

Hledat termín Salko ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Salko například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Salko? resp. jaká je definice slova Salko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salko, odpověď na dotaz co je to Salko?. Víte např. kdo to je Colin Firth? Znáte a víte kdo je Porodní asistentka? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.