Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cytoskopie. Co znamená pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Cytoskopie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cytoskopie?

Cytoskopie je jednou z metod vyšetření trávicího traktu. Jedná se o metodu endoskopickou, při které je podrobně zobrazena struktura zkoumané tkáně. Při cytoskopii není nutný pobyt v nemocnici, ale pacient se musí připravit – především nejíst, nepít ani nekouřit 8 hodin před vyšetřením. Někdy jsou také podávána hypnotika.
Vyšetření trvá maximálně 1 hodinu a výsledky jsou ihned k dispozici. Endoskop (hadička se světlem a kamerou) se zavádí přes ústní dutinu, pacient cítí tlak a může mít pocit na zvracení.


Co je to Cytoskopie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cytoskopie. Co znamená pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Cytoskopie sdílejte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cytoskopie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: slovník, heslo, Lékařství, Lékařství, vysvětlení, Cytoskopie, přesný výraz, slovo, lexikon, odborné názvosloví, odborný výraz, formulace, pojem, terminologie, termín, definice, synonymum, informace


Pojem Cytoskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cytoskopie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Cytoskopie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Cytoskopie ve Wikislovníku

Hledat termín Cytoskopie ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Cytoskopie na Google.cz

Vyhledat pojem Cytoskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cytoskopie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Cytoskopie? resp. co znamená Cytoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cytoskopie, odpověď na dotaz co je to Cytoskopie?. Víte např. kdo to je Turista? Znáte a víte kdo je Můra? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.