Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cytoskopie. Co znamená pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Cytoskopie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Cytoskopie?

Cytoskopie je jednou z metod vyšetření trávicího traktu. Jedná se o metodu endoskopickou, při které je podrobně zobrazena struktura zkoumané tkáně. Při cytoskopii není nutný pobyt v nemocnici, ale pacient se musí připravit – především nejíst, nepít ani nekouřit 8 hodin před vyšetřením. Někdy jsou také podávána hypnotika.
Vyšetření trvá maximálně 1 hodinu a výsledky jsou ihned k dispozici. Endoskop (hadička se světlem a kamerou) se zavádí přes ústní dutinu, pacient cítí tlak a může mít pocit na zvracení.


Co je to Cytoskopie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cytoskopie. Co znamená pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Cytoskopie? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Cytoskopie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam slova, heslo, informace, odborný výraz, lexikon, význam, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, co je to Cytoskopie?, slovník, pojem, co znamená, slovo, přesný výraz, formulace, terminologie


Pojem Cytoskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Cytoskopie ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cytoskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Cytoskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Cytoskopie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Cytoskopie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Cytoskopie ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cytoskopie například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Cytoskopie? resp. jaký je přesný význam slova Cytoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cytoskopie, odpověď na dotaz co je to Cytoskopie?. Víte např. kdo to je Maskér? Znáte a víte kdo je Můra? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.