Co je to?
Definice výrazu Cytoskopie. Co znamená odborný pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Co to je Cytoskopie? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Cytoskopie

Cytoskopie je jednou z metod vyšetření trávicího traktu. Jedná se o metodu endoskopickou, při které je podrobně zobrazena struktura zkoumané tkáně. Při cytoskopii není nutný pobyt v nemocnici, ale pacient se musí připravit – především nejíst, nepít ani nekouřit 8 hodin před vyšetřením. Někdy jsou také podávána hypnotika.
Vyšetření trvá maximálně 1 hodinu a výsledky jsou ihned k dispozici. Endoskop (hadička se světlem a kamerou) se zavádí přes ústní dutinu, pacient cítí tlak a může mít pocit na zvracení.


Co je to Cytoskopie? Význam slova, termín, Definice výrazu Cytoskopie. Co znamená odborný pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Cytoskopie? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Cytoskopie patří do sekce lékařství

Klíčová slova: lékařství, názvosloví, význam pojmu, Cytoskopie, definice, pojem, lékařství, wiki, co znamená, synonymum, popis, terminus technicus, co je to Cytoskopie?, význam slova, informace, význam, přesný význam, přesný výraz


Pojem Cytoskopie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cytoskopie zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Cytoskopie na Google.cz

Vyhledat termín Cytoskopie ve Wikislovníku

Najít pojem Cytoskopie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Cytoskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Cytoskopie ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cytoskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cytoskopie například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Cytoskopie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Cytoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cytoskopie, odpověď na dotaz co je to Cytoskopie?. Víte např. kdo to je Renáta Doleželová? Znáte a víte kdo je Všeználek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.