Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Cytoskopie. Co znamená pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Co je Cytoskopie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cytoskopie?

Cytoskopie je jednou z metod vyšetření trávicího traktu. Jedná se o metodu endoskopickou, při které je podrobně zobrazena struktura zkoumané tkáně. Při cytoskopii není nutný pobyt v nemocnici, ale pacient se musí připravit – především nejíst, nepít ani nekouřit 8 hodin před vyšetřením. Někdy jsou také podávána hypnotika.
Vyšetření trvá maximálně 1 hodinu a výsledky jsou ihned k dispozici. Endoskop (hadička se světlem a kamerou) se zavádí přes ústní dutinu, pacient cítí tlak a může mít pocit na zvracení.


Co je to Cytoskopie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Cytoskopie. Co znamená pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Cytoskopie s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Cytoskopie se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: popis, termín, význam, terminus technicus, Cytoskopie, přesný výraz, informace, co je to Cytoskopie?, definice pojmu, wiki, definice, význam pojmu, odborné názvosloví, lexikon, slovo, lékařství, odborný výraz, lékařství


Pojem Cytoskopie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Cytoskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cytoskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Cytoskopie ve Wikipedii

Vyhledat slovo Cytoskopie na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cytoskopie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Cytoskopie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cytoskopie například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Cytoskopie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Cytoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cytoskopie, odpověď na dotaz co je to Cytoskopie?. Víte např. kdo to je Václav Benda? Znáte a víte kdo je Zoufalec? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.