Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cytoskopie. Co znamená pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Co je Cytoskopie?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cytoskopie?

Cytoskopie je jednou z metod vyšetření trávicího traktu. Jedná se o metodu endoskopickou, při které je podrobně zobrazena struktura zkoumané tkáně. Při cytoskopii není nutný pobyt v nemocnici, ale pacient se musí připravit – především nejíst, nepít ani nekouřit 8 hodin před vyšetřením. Někdy jsou také podávána hypnotika.
Vyšetření trvá maximálně 1 hodinu a výsledky jsou ihned k dispozici. Endoskop (hadička se světlem a kamerou) se zavádí přes ústní dutinu, pacient cítí tlak a může mít pocit na zvracení.


Co je to Cytoskopie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Cytoskopie. Co znamená pojem Cytoskopie z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Cytoskopie patří do sekce lékařství

Klíčová slova: význam, pojem, heslo, lékařství, lékařství, odborné názvosloví, přesný výraz, definice pojmu, formulace, lexikon, synonymum, terminologie, co to je, odborný výraz, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, informace


Pojem Cytoskopie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Cytoskopie

Najít výraz Cytoskopie ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Cytoskopie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Cytoskopie ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Cytoskopie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Cytoskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Cytoskopie na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cytoskopie například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teďka již bezesporu víte co to je Cytoskopie? resp. jaký je význam pojmu Cytoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cytoskopie, odpověď na dotaz co je to Cytoskopie?. Víte např. kdo to je Rosanne Cash? Znáte a víte kdo je Pazgřivec? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, operace pacienta, cytoskopie, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.