Co je to?
Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Co je to Impotence? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Impotence?

Impotence je označení pro dlouhodobé obtíže s erekcí – a to jak jejím dosažením, tak udržením při více než polovině pokusů o sexuální styk. Impotence, jinak též erektilní dysfunkce, patří k nejčastějším sexuálním poruchám u mužů nad 40 let věku.
Rizikovými faktory impotence jsou věk, špatná životospráva, pravidelný příjem alkoholu, kouření, únava, psychické problémy, cévní choroby, léky, operace páteře a míchy.


Co je to Impotence? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Impotence? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Impotence je v sekci Lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, co to je, terminologie, definice pojmu, Impotence, synonymum, formulace, termín, vysvětlení, odborný výraz, přesný význam, co znamená, přesný výraz, definice, slovo, co je to Impotence?, význam, význam slova


Pojem Impotence je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Impotence? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pojmem erektilní dysfunkce (zkráceně ED) se označují u mužů přetrvávající potíže při dosahování a udržení erekce dostatečné pro úplný pohlavní styk. Často je používán výraz impotence. ED nemá nic společného s plodností nebo schopností prožívat orgasmus. ED postihuje erekci, a tím znemožňuje se do tohoto stadia vůbec dostat.

Zkuste zjistit více informací o slovu Impotence v následujících zdrojích

Hledat slovo Impotence ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Impotence ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Impotence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Impotence ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Impotence ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impotence ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotence například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Impotence? resp. co znamená výraz Impotence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impotence, odpověď na dotaz co je to Impotence?. Víte např. kdo to je Extrovert? Znáte a víte kdo je Komparzista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.