Co je to?
Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Co je to Impotence? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Impotence?

Impotence je označení pro dlouhodobé obtíže s erekcí – a to jak jejím dosažením, tak udržením při více než polovině pokusů o sexuální styk. Impotence, jinak též erektilní dysfunkce, patří k nejčastějším sexuálním poruchám u mužů nad 40 let věku.
Rizikovými faktory impotence jsou věk, špatná životospráva, pravidelný příjem alkoholu, kouření, únava, psychické problémy, cévní choroby, léky, operace páteře a míchy.


Co je to Impotence? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Impotence? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Impotence je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: popis, pojem, formulace, terminus technicus, co to je, Impotence, odborný výraz, definice pojmu, wiki, odborné názvosloví, slovník, Lékařství, terminologie, heslo, slovo, definice, vysvětlení, co znamená


Pojem Impotence je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Impotence?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pojmem erektilní dysfunkce (zkráceně ED) se označují u mužů přetrvávající potíže při dosahování a udržení erekce dostatečné pro úplný pohlavní styk. Často je používán výraz impotence. ED nemá nic společného s plodností nebo schopností prožívat orgasmus. ED postihuje erekci, a tím znemožňuje se do tohoto stadia vůbec dostat.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Impotence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Impotence ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impotence ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Impotence na Google.cz

Hledat termín Impotence ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Impotence ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotence například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Impotence? resp. co přesně označuje termín Impotence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impotence, odpověď na dotaz co je to Impotence?. Víte např. kdo to je Prognostik? Znáte a víte kdo je Petr Novotný? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.