Co je to?
Výraz, termín, definice slova Impotence. Co znamená odborný pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Co je to Impotence? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Impotence

Impotence je označení pro dlouhodobé obtíže s erekcí – a to jak jejím dosažením, tak udržením při více než polovině pokusů o sexuální styk. Impotence, jinak též erektilní dysfunkce, patří k nejčastějším sexuálním poruchám u mužů nad 40 let věku.
Rizikovými faktory impotence jsou věk, špatná životospráva, pravidelný příjem alkoholu, kouření, únava, psychické problémy, cévní choroby, léky, operace páteře a míchy.


Co je to Impotence? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Impotence. Co znamená odborný pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Impotence se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, pojem, Impotence, terminologie, formulace, informace, lékařství, co znamená, slovník, význam pojmu, definice, význam, přesný výraz, co je to Impotence?, slovo, heslo, definice pojmu, vysvětlení


Pojem Impotence je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Impotence? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pojmem erektilní dysfunkce (zkráceně ED) se označují u mužů přetrvávající potíže při dosahování a udržení erekce dostatečné pro úplný pohlavní styk. Často je používán výraz impotence. ED nemá nic společného s plodností nebo schopností prožívat orgasmus. ED postihuje erekci, a tím znemožňuje se do tohoto stadia vůbec dostat.

Více informací o pojmu Impotence lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Impotence ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Impotence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Impotence ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Impotence na Youtube

Hledat heslo Impotence ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Impotence na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotence například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Impotence? resp. co označuje slovo Impotence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impotence, odpověď na dotaz co je to Impotence?. Víte např. kdo to je Richard Brabec? Znáte a víte kdo je Vylízanec? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Impotence hledat i v jiných kategoriích (než lékařství) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.