Co je to?
Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Co je to Impotence? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Impotence?

Impotence je označení pro dlouhodobé obtíže s erekcí – a to jak jejím dosažením, tak udržením při více než polovině pokusů o sexuální styk. Impotence, jinak též erektilní dysfunkce, patří k nejčastějším sexuálním poruchám u mužů nad 40 let věku.
Rizikovými faktory impotence jsou věk, špatná životospráva, pravidelný příjem alkoholu, kouření, únava, psychické problémy, cévní choroby, léky, operace páteře a míchy.


Co je to Impotence? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Impotence sdílejte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Impotence je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, formulace, slovo, synonymum, vysvětlení, co znamená, Impotence, popis, přesný výraz, význam slova, Lékařství, přesný význam, heslo, pojem, co to je, wiki, Lékařství


Pojem Impotence je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Impotence? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Pojmem erektilní dysfunkce (zkráceně ED) se označují u mužů přetrvávající potíže při dosahování a udržení erekce dostatečné pro úplný pohlavní styk. Často je používán výraz impotence. ED nemá nic společného s plodností nebo schopností prožívat orgasmus. ED postihuje erekci, a tím znemožňuje se do tohoto stadia vůbec dostat.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Impotence ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Impotence na Google.cz

Hledat videa s názvem Impotence na Youtube

Zkusit najít výraz Impotence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impotence ve Wikimedia Commons

Hledat termín Impotence ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotence například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Impotence? resp. co to je Impotence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impotence, odpověď na dotaz co je to Impotence?. Víte např. kdo to je Tom Hardy? Znáte a víte kdo je Petr Novotný? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.