Co je to?
Definice odborného termínu, slova Doping. Co znamená pojem Doping z kategorie Sport?

Co je to Doping? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Doping

Doping je pojem z oblasti sportu. Jde o použití látky nebo metody, které do svého seznamu zařadila Světová antidopingová literatura. Cílem použití těchto látek je dokonalejší sportovní výkon nebo rychlejší zotavení po tréninku nebo soutěži. Kontroly a sledování dopingu jsou stále častější, dopingových skandálů stále přibývá, sportovci jsou diskvalifikováni a jsou jim odebírána ocenění.
K zakázaným látkám patří například stimulanty, narkotika, anabolické steroidy, některé hormony a další látky.


Co je to Doping? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Doping. Co znamená pojem Doping z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Doping? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Doping je v kategorii Sport

Klíčová slova: slovo, co to je, co je to Doping?, vysvětlení, heslo, přesný výraz, odborné názvosloví, co znamená, význam slova, Sport, informace, přesný význam, terminologie, synonymum, wiki, pojem, definice pojmu, formulace


Pojem Doping je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Doping na Youtube

Najít slovo Doping ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Doping ve Wikislovníku

Najít termín Doping ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Doping ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Doping na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Doping například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Doping? resp. co znamená slovo Doping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Doping, odpověď na dotaz co je to Doping?. Víte např. kdo to je Supervizor? Znáte a víte kdo je Nezaopatřené dítě? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Doping hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.