Co je to?
Definice výrazu, termínu Granola. Co znamená odborný pojem Granola z kategorie Jídlo?

Co je Granola? Význam slova

Co znamená termín Granola? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Granola je pojmenování pro směs různých potravin, které jsou považovány za zdravé mlsání. V základní kombinaci jsou většinou ovesné vločky, ořechy, mandle, semínka, rozinky a med. Jednotlivé ingredience lze měnit podle chuti či podle toho, jaké suroviny máte.
Je možno přidávat další suroviny, jako jsou různé lupínky, sirupy, kokos, skořice, kousky čokolády či sušené ovoce.


Co je to Granola? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Granola. Co znamená odborný pojem Granola z kategorie Jídlo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Granola? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Granola je v kategorii jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, jídlo, informace, synonymum, definice, názvosloví, terminologie, co je to Granola?, wiki, heslo, terminus technicus, pojem, termín, odborné názvosloví, význam pojmu, význam, slovo, jídlo


Pojem Granola je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Granola - zdravé mlsání

Základem granoly jsou ovesné vločky a skořice. Autor: Genevieve Belcher, zdroj: Pixabay
Základem granoly jsou ovesné vločky a skořice. Autor: Genevieve Belcher, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Granola ve Wikipedii

Hledat pojem Granola ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Granola ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Granola ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Granola ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Granola ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Granola například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Granola? resp. co znamená Granola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Granola, odpověď na dotaz co je to Granola?. Víte např. kdo to je Hana Brejchová? Znáte a víte kdo je Jiří Prskavec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Granola v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?