Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Luteální fáze. Co znamená pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Co to je Luteální fáze? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Luteální fáze

Luteální fáze je jednou z částí menstruačního cyklu. Jejím počátkem je den, kdy začíná ovulace a koncem první den menstruace. Luteální fáze trvá obvykle od 12 do 16 dnů a u každé ženy by měla mít stále stejnou délku.
V této době výrazně klesne hladina estrogenu a stoupá hodnota progesteronu. Narůstá děložní sliznice a tělo ženy je připravené přijmout oplozené vajíčko. Pokud není vajíčko oplodněno, začne menstruace.


Co je to Luteální fáze? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Luteální fáze. Co znamená pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Luteální fáze? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Luteální fáze se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, wiki, definice pojmu, odborný výraz, formulace, terminologie, odborné názvosloví, Lékařství, slovo, co je to Luteální fáze?, co znamená, lexikon, pojem, Lékařství, význam pojmu, definice, termín


Pojem Luteální fáze je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Luteální fáze ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Luteální fáze ve Wikipedii

Najít slovo Luteální fáze ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Luteální fáze ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Luteální fáze na Youtube

Zkusit najít termín Luteální fáze ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Luteální fáze například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Luteální fáze? resp. co znamená Luteální fáze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Luteální fáze, odpověď na dotaz co je to Luteální fáze?. Víte např. kdo to je Jakub Kohák? Znáte a víte kdo je Leader? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.