Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Luteální fáze. Co znamená pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Co to je Luteální fáze? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Luteální fáze

Luteální fáze je jednou z částí menstruačního cyklu. Jejím počátkem je den, kdy začíná ovulace a koncem první den menstruace. Luteální fáze trvá obvykle od 12 do 16 dnů a u každé ženy by měla mít stále stejnou délku.
V této době výrazně klesne hladina estrogenu a stoupá hodnota progesteronu. Narůstá děložní sliznice a tělo ženy je připravené přijmout oplozené vajíčko. Pokud není vajíčko oplodněno, začne menstruace.


Co je to Luteální fáze? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Luteální fáze. Co znamená pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Luteální fáze patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: slovník, odborné názvosloví, heslo, Lékařství, terminologie, význam, význam slova, lexikon, význam pojmu, co je to Luteální fáze?, slovo, Lékařství, wiki, formulace, definice, terminus technicus, co to je, názvosloví


Pojem Luteální fáze je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Luteální fáze na Youtube

Najít výraz Luteální fáze ve Wikislovníku

Vyhledat termín Luteální fáze ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Luteální fáze ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Luteální fáze ve Wikipedii

Najít slovo Luteální fáze na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Luteální fáze například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Luteální fáze? resp. co přesně znamená slovo Luteální fáze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Luteální fáze, odpověď na dotaz co je to Luteální fáze?. Víte např. kdo to je Jan Svěrák? Znáte a víte kdo je Pavla Tomicová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.