Co je to?
Výraz, termín, definice slova Luteální fáze. Co znamená odborný pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Co je to Luteální fáze? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Luteální fáze?

Luteální fáze je jednou z částí menstruačního cyklu. Jejím počátkem je den, kdy začíná ovulace a koncem první den menstruace. Luteální fáze trvá obvykle od 12 do 16 dnů a u každé ženy by měla mít stále stejnou délku.
V této době výrazně klesne hladina estrogenu a stoupá hodnota progesteronu. Narůstá děložní sliznice a tělo ženy je připravené přijmout oplozené vajíčko. Pokud není vajíčko oplodněno, začne menstruace.


Co je to Luteální fáze? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Luteální fáze. Co znamená odborný pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Luteální fáze se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Luteální fáze je v kategorii lékařství

Klíčová slova: termín, popis, názvosloví, formulace, wiki, vysvětlení, terminus technicus, význam, co znamená, přesný význam, odborný výraz, slovo, co to je, lékařství, přesný výraz, lékařství, pojem, význam pojmu


Pojem Luteální fáze je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Luteální fáze ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Luteální fáze ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Luteální fáze na Youtube

Vyhledat heslo Luteální fáze ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Luteální fáze ve Wikipedii

Hledat heslo Luteální fáze ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Luteální fáze například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Luteální fáze? resp. jaká je definice slova Luteální fáze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Luteální fáze, odpověď na dotaz co je to Luteální fáze?. Víte např. kdo to je Vladimír Dlouhý? Znáte a víte kdo je František Filipovský? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Luteální fáze i v jiných kategoriích (než lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.