Co je to?
Výraz, termín, definice slova Luteální fáze. Co znamená odborný pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Co je to Luteální fáze? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Luteální fáze?

Luteální fáze je jednou z částí menstruačního cyklu. Jejím počátkem je den, kdy začíná ovulace a koncem první den menstruace. Luteální fáze trvá obvykle od 12 do 16 dnů a u každé ženy by měla mít stále stejnou délku.
V této době výrazně klesne hladina estrogenu a stoupá hodnota progesteronu. Narůstá děložní sliznice a tělo ženy je připravené přijmout oplozené vajíčko. Pokud není vajíčko oplodněno, začne menstruace.


Co je to Luteální fáze? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Luteální fáze. Co znamená odborný pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Luteální fáze je v sekci lékařství

Klíčová slova: informace, význam slova, lexikon, synonymum, přesný výraz, wiki, termín, význam pojmu, odborné názvosloví, heslo, co to je, lékařství, definice, popis, pojem, slovník, odborný výraz, co je to Luteální fáze?


Pojem Luteální fáze je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Luteální fáze ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Luteální fáze na Google.cz

Zkusit najít pojem Luteální fáze ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Luteální fáze na Youtube

Najít heslo Luteální fáze ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Luteální fáze ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Luteální fáze například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní již víte jaká je definice termínu Luteální fáze? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Luteální fáze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Luteální fáze, odpověď na dotaz co je to Luteální fáze?. Víte např. kdo to je Ksindl? Znáte a víte kdo je Miroslav Krobot? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.