Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Luteální fáze. Co znamená pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Co to je Luteální fáze? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Luteální fáze?

Luteální fáze je jednou z částí menstruačního cyklu. Jejím počátkem je den, kdy začíná ovulace a koncem první den menstruace. Luteální fáze trvá obvykle od 12 do 16 dnů a u každé ženy by měla mít stále stejnou délku.
V této době výrazně klesne hladina estrogenu a stoupá hodnota progesteronu. Narůstá děložní sliznice a tělo ženy je připravené přijmout oplozené vajíčko. Pokud není vajíčko oplodněno, začne menstruace.


Co je to Luteální fáze? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Luteální fáze. Co znamená pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Luteální fáze je v kategorii lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, co znamená, přesný výraz, lékařství, formulace, termín, odborný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví, co je to Luteální fáze?, názvosloví, vysvětlení, význam, slovník, terminologie, pojem, definice, informace


Pojem Luteální fáze je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Luteální fáze hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít termín Luteální fáze ve Wikislovníku

Najít pojem Luteální fáze ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Luteální fáze ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Luteální fáze ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Luteální fáze na Youtube

Zkusit najít výraz Luteální fáze na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Luteální fáze například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Nyní už nejspíš víte co to je Luteální fáze? resp. co přesně znamená slovo Luteální fáze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Luteální fáze, odpověď na dotaz co je to Luteální fáze?. Víte např. kdo to je Subdodavatel? Znáte a víte kdo je Luboš Xaver Veselý? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Luteální fáze v jiné sekci než lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.