Co je to?
Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Co je to Zápočtový list? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zápočtový list?

Zápočtový list, jinak také potvrzení o zaměstnání, vydává zaměstnavatel zaměstnanci při skončení pracovního poměru nebo dohody o pracovní činnosti. Jsou v něm uvedeny základní údaje o zaměstnání - formě pracovního poměru a o době, po kterou tento poměr trval.
Zahrnuty jsou i další informace o druhu vykonávaných prací, dosažené kvalifikaci, důvodu skončení pracovního poměru, o srážkách a započitatelné době zaměstnání. Zápočtový list je zapotřebí pro nového zaměstnavatele, úřad práce nebo správu sociálního zabezpečení.


Co je to Zápočtový list? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Zápočtový list můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zápočtový list je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: co znamená, informace, pojem, odborný výraz, definice pojmu, přesný význam, slovník, co je to Zápočtový list?, Zápočtový list, terminus technicus, wiki, definice, význam slova, názvosloví, význam, heslo, slovo, formulace


Pojem Zápočtový list je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Zápočtový list na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zápočtový list ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápočtový list ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Zápočtový list ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Zápočtový list na Youtube

Zkusit najít pojem Zápočtový list ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápočtový list například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Zápočtový list? resp. co přesně znamená slovo Zápočtový list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočtový list, odpověď na dotaz co je to Zápočtový list?. Víte např. kdo to je Ivan Brezina? Znáte a víte kdo je Školník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.