Co je to?
Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Co je to Zápočtový list? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zápočtový list?

Zápočtový list, jinak také potvrzení o zaměstnání, vydává zaměstnavatel zaměstnanci při skončení pracovního poměru nebo dohody o pracovní činnosti. Jsou v něm uvedeny základní údaje o zaměstnání - formě pracovního poměru a o době, po kterou tento poměr trval.
Zahrnuty jsou i další informace o druhu vykonávaných prací, dosažené kvalifikaci, důvodu skončení pracovního poměru, o srážkách a započitatelné době zaměstnání. Zápočtový list je zapotřebí pro nového zaměstnavatele, úřad práce nebo správu sociálního zabezpečení.


Co je to Zápočtový list? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Zápočtový list) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Zápočtový list patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: pojem, formulace, heslo, terminologie, slovo, synonymum, Zápočtový list, Účetnictví, vysvětlení, termín, definice, význam slova, wiki, lexikon, slovník, co znamená, význam pojmu, odborné názvosloví


Pojem Zápočtový list je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Zápočtový list píše následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Potvrzení o zaměstnání, známější pod pojmem zápočtový list, je dokument, který je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci při skončení pracovního poměru. Tato povinnost se vztahuje i na skončení dohody o pracovní činnosti a dohody o provedení práce, uvedena je v § 313 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, společně s náležitostmi, které musí potvrzení o zaměstnání obsahovat.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápočtový list ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Zápočtový list ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Zápočtový list ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Zápočtový list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Zápočtový list ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Zápočtový list ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápočtový list například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Zápočtový list? resp. jaký je význam pojmu Zápočtový list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočtový list, odpověď na dotaz co je to Zápočtový list?. Víte např. kdo to je Lukáš Vaculík? Znáte a víte kdo je Školník? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Zápočtový list hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.