Co je to?
Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Co je to Microsoft Access? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Microsoft Access?

Microsoft Access je produkt společnosti Microsoft a slouží k tvorbě a podpoře databází. Tento software slouží k efektivnímu zpracování velkého množství různých dat. Lze ho použít i pro vytvoření informačního systému menšího podniku.
V Microsoft Access se zpracovávají kontakty, události, úkoly, tabulky, formuláře, sestavy, makra, třídění dat, využít lze i mnoho šablon.


Co je to Microsoft Access? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Microsoft Access) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Microsoft Access patří do kategorie Software

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, co je to Microsoft Access?, význam slova, přesný význam, definice, Software, Software, Microsoft Access, slovo, odborný výraz, názvosloví, slovník, co to je, význam, vysvětlení, popis, termín


Pojem Microsoft Access je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Microsoft Access? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Access (plným jménem Microsoft Office Access) je nástroj na správu relačních databází od společnosti Microsoft, který je typicky součástí Microsoft Office a kombinuje relační Microsoft Jet Database Engine s grafickým uživatelským rozhraním. Umí přistupovat k datům z Access/Jet, Microsoft SQL Server, Oracle či ke kterékoliv další databázi přes rozhraní ODBC.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Microsoft Access ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Microsoft Access ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Microsoft Access ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Microsoft Access ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Microsoft Access ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Microsoft Access na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Access například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Microsoft Access? resp. co znamená slovo Microsoft Access? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Access, odpověď na dotaz co je to Microsoft Access?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Alan Rickman? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Microsoft Access v jiné sekci než Software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.