Co je to?
Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Co je to Microsoft Access? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Microsoft Access?

Microsoft Access je produkt společnosti Microsoft a slouží k tvorbě a podpoře databází. Tento software slouží k efektivnímu zpracování velkého množství různých dat. Lze ho použít i pro vytvoření informačního systému menšího podniku.
V Microsoft Access se zpracovávají kontakty, události, úkoly, tabulky, formuláře, sestavy, makra, třídění dat, využít lze i mnoho šablon.


Co je to Microsoft Access? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Microsoft Access se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Microsoft Access je v kategorii Software

Klíčová slova: definice, lexikon, co znamená, synonymum, názvosloví, význam pojmu, wiki, odborný výraz, slovo, definice pojmu, terminus technicus, přesný výraz, heslo, Software, Microsoft Access, formulace, informace, co je to Microsoft Access?


Pojem Microsoft Access je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Microsoft Access dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Access (plným jménem Microsoft Office Access) je nástroj na správu relačních databází od společnosti Microsoft, který je typicky součástí Microsoft Office a kombinuje relační Microsoft Jet Database Engine s grafickým uživatelským rozhraním. Umí přistupovat k datům z Access/Jet, Microsoft SQL Server, Oracle či ke kterékoliv další databázi přes rozhraní ODBC.

Další informační zdroje

Najít heslo Microsoft Access ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Microsoft Access ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Microsoft Access ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Microsoft Access na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Microsoft Access ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Microsoft Access ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Access například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Microsoft Access? resp. co se skrývá pod slovem Microsoft Access? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Access, odpověď na dotaz co je to Microsoft Access?. Víte např. kdo to je Zlatník? Znáte a víte kdo je Jason Statham? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.