Co je to?
Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Co je to Microsoft Access? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Microsoft Access?

Microsoft Access je produkt společnosti Microsoft a slouží k tvorbě a podpoře databází. Tento software slouží k efektivnímu zpracování velkého množství různých dat. Lze ho použít i pro vytvoření informačního systému menšího podniku.
V Microsoft Access se zpracovávají kontakty, události, úkoly, tabulky, formuláře, sestavy, makra, třídění dat, využít lze i mnoho šablon.


Co je to Microsoft Access? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Microsoft Access? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Microsoft Access se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: termín, odborný výraz, význam slova, slovo, wiki, co to je, definice, názvosloví, vysvětlení, heslo, přesný význam, Software, slovník, význam pojmu, co znamená, pojem, popis, Microsoft Access


Pojem Microsoft Access je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Microsoft Access? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Access (plným jménem Microsoft Office Access) je nástroj na správu relačních databází od společnosti Microsoft, který je typicky součástí Microsoft Office a kombinuje relační Microsoft Jet Database Engine s grafickým uživatelským rozhraním. Umí přistupovat k datům z Access/Jet, Microsoft SQL Server, Oracle či ke kterékoliv další databázi přes rozhraní ODBC.

Zkuste zjistit více informací o slovu Microsoft Access v následujících zdrojích

Vyhledat termín Microsoft Access ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Microsoft Access na Google.cz

Zkusit najít pojem Microsoft Access ve Wikizdrojích

Hledat termín Microsoft Access ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Microsoft Access ve Wikislovníku

Hledat heslo Microsoft Access ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Access například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Microsoft Access? resp. co přesně znamená slovo Microsoft Access? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Access, odpověď na dotaz co je to Microsoft Access?. Víte např. kdo to je Karel Svoboda? Znáte a víte kdo je Alan Rickman? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.