Co je to?
Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Co je to Microsoft Access? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Microsoft Access?

Microsoft Access je produkt společnosti Microsoft a slouží k tvorbě a podpoře databází. Tento software slouží k efektivnímu zpracování velkého množství různých dat. Lze ho použít i pro vytvoření informačního systému menšího podniku.
V Microsoft Access se zpracovávají kontakty, události, úkoly, tabulky, formuláře, sestavy, makra, třídění dat, využít lze i mnoho šablon.


Co je to Microsoft Access? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Microsoft Access. Co znamená pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Microsoft Access? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Microsoft Access patří do sekce Software

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, význam slova, formulace, termín, co je to Microsoft Access?, informace, slovo, názvosloví, definice, vysvětlení, co znamená, slovník, pojem, Software, heslo, odborný výraz, přesný význam


Pojem Microsoft Access je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Microsoft Access? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Access (plným jménem Microsoft Office Access) je nástroj na správu relačních databází od společnosti Microsoft, který je typicky součástí Microsoft Office a kombinuje relační Microsoft Jet Database Engine s grafickým uživatelským rozhraním. Umí přistupovat k datům z Access/Jet, Microsoft SQL Server, Oracle či ke kterékoliv další databázi přes rozhraní ODBC.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít termín Microsoft Access ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Microsoft Access ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Microsoft Access ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Microsoft Access na Google.cz

Najít slovo Microsoft Access ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Microsoft Access ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Access například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Microsoft Access? resp. jaká je definice termínu Microsoft Access? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Access, odpověď na dotaz co je to Microsoft Access?. Víte např. kdo to je Jean Reno? Znáte a víte kdo je Jim Carrey? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.