Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Access. Co znamená odborný pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Co je to Microsoft Access? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Microsoft Access?

Microsoft Access je produkt společnosti Microsoft a slouží k tvorbě a podpoře databází. Tento software slouží k efektivnímu zpracování velkého množství různých dat. Lze ho použít i pro vytvoření informačního systému menšího podniku.
V Microsoft Access se zpracovávají kontakty, události, úkoly, tabulky, formuláře, sestavy, makra, třídění dat, využít lze i mnoho šablon.


Co je to Microsoft Access? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Microsoft Access. Co znamená odborný pojem Microsoft Access z kategorie Software?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Microsoft Access? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Microsoft Access je v sekci software

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, přesný význam, lexikon, informace, wiki, definice pojmu, Microsoft Access, terminologie, odborné názvosloví, software, co je to Microsoft Access?, popis, odborný výraz, názvosloví, definice, slovo, co to je


Pojem Microsoft Access je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Microsoft Access? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Access (plným jménem Microsoft Office Access) je nástroj na správu relačních databází od společnosti Microsoft, který je typicky součástí Microsoft Office a kombinuje relační Microsoft Jet Database Engine s grafickým uživatelským rozhraním. Umí přistupovat k datům z Access/Jet, Microsoft SQL Server, Oracle či ke kterékoliv další databázi přes rozhraní ODBC.

Další zdroje informací o slovu Microsoft Access

Vyhledat slovo Microsoft Access ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Microsoft Access ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Microsoft Access ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Microsoft Access ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Microsoft Access ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Microsoft Access ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Access například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už víte co znamená slovo Microsoft Access? resp. co označuje slovo Microsoft Access? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Access, odpověď na dotaz co je to Microsoft Access?. Víte např. kdo to je Dráteník? Znáte a víte kdo je Natalia Oreiro? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.