Co je to?
Výraz, termín, definice slova Merch. Co znamená odborný pojem Merch z kategorie Zkratky?

Co je to Merch? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Merch?

Merch je zkratka odvozená od slova merchandise čili zboží. Je to název oboru, jehož předmětem je péče o zboží, se kterým se obchoduje v maloobchodu nebo v cash&cary. Jde i o takové předměty, které souvisí s fanděním. Pokud jde například o hudbu, youtubery, sneakers a další, mlže se jednat třeba o oděvy a módní doplňky, které jsou potištěné vlastními motivy a značkami. Ty se pak prodávají fanouškům nejen na akcích, ale i v obchodech. Ti si tyto předměty kupují jako výraz svého obdivu a náklonnosti k určité hudbě, kapele, interpretovi, herci, modelu obuvi, brandu a podobně. Chtějí se tak odlišit od ostatních. V dobách, kdy v umění dochází k poklesu zisků, je merch vhodným zdrojem zisku.
Merch sice slouží i jako reklama, ale nejedná se o reklamní předměty, které se dávají zdarma. Na merch se vydávají licence, prodejce tedy nemusí být pouze ten, na koho se soustředí zájem fanoušků, ale i další prodejci v rámci těchto licencí. Merchanding se netýká pouze jednotlivých celebrit, ale i celý skupin nebo klubů, například sportovních.


Co je to Merch? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Merch. Co znamená odborný pojem Merch z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Merch se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: přesný význam, co to je, odborný výraz, lexikon, terminologie, Merch, vysvětlení, názvosloví, význam, význam pojmu, heslo, přesný výraz, zkratky, zkratky, formulace, slovník, definice pojmu, odborné názvosloví


Pojem Merch je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Merch zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Merch ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Merch ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Merch ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Merch na Google.cz

Zkusit najít termín Merch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Merch ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Merch například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už víte co znamená slovo Merch? resp. jaká je definice slova Merch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Merch, odpověď na dotaz co je to Merch?. Víte např. kdo to je Evžen Tošenovský? Znáte a víte kdo je Statutární Zástupce? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.