Co je to?
Definice výrazu Holistické krmivo. Co znamená odborný pojem Holistické krmivo z kategorie Různé?

Co je Holistické krmivo?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Holistické krmivo

Holistické krmivo lze přeložit jako celostní krmivo, tedy takové, které bere ohled na původ zvířat. Jedná se o stravu komplexní s vyváženým podílem jednotlivých složek. Skládá se převážně z bílkovin z čerstvého masa, ovoce, zeleniny, bylinek a vitamínů z lesních plodů.
Holistické krmivo neobsahuje bílkoviny. Vyrábí se z čerstvých surovin v nejvyšší kvalitě. Energii zde zastupují proso nebo brambory. Neobsahuje konzervanty, ochucovadla a umělá barviva a je hypoalergenní.

Co je to Holistické krmivo? Význam slova, termín, Definice výrazu Holistické krmivo. Co znamená odborný pojem Holistické krmivo z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Holistické krmivo? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Holistické krmivo je v sekci různé

Klíčová slova: formulace, slovník, lexikon, pojem, popis, informace, význam, slovo, co znamená, význam pojmu, terminologie, přesný význam, vysvětlení, co to je, termín, odborný výraz, heslo, terminus technicus


Pojem Holistické krmivo je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Holistické krmivo ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Holistické krmivo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Holistické krmivo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Holistické krmivo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Holistické krmivo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Holistické krmivo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Holistické krmivo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Holistické krmivo? resp. jaký je význam slova Holistické krmivo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Holistické krmivo, odpověď na dotaz co je to Holistické krmivo?. Víte např. kdo to je Martin Šotola? Znáte a víte kdo je Miroslav Kalousek? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?