Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Okultismus. Co znamená pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Co je Okultismus?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Okultismus

Okultismus je název vytvořený z latinských slov znamenající tajnost něco skrytého, tajnou vědu či magii. Příznivci této nauky se domnívají, že na světě existuje nejen racionální a rozumové uvažování, ale také síly, které jsou neznámé, ale přesto na svět působí. Vnímat je dokážou pouze lidé, kteří se označují jako média.
Okultismus využívá ojedinělé schopnosti mimosmyslového vnímání. Nespadají do něj úkazy přisuzované duchům.


Co je to Okultismus? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Okultismus. Co znamená pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Okultismus se nachází v kategorii náboženství

Klíčová slova: náboženství, význam pojmu, pojem, odborný výraz, heslo, terminologie, synonymum, náboženství, formulace, přesný význam, slovo, přesný výraz, lexikon, slovník, definice pojmu, definice, co to je, význam slova


Pojem Okultismus je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Okultismus

Tajemný rituál při praktikování okultismu. Autor: kalhh, zdroj: Pixabay
Tajemný rituál při praktikování okultismu. Autor: kalhh, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje

Zkusit najít frázi Okultismus na Google.cz

Hledat heslo Okultismus ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Okultismus ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Okultismus ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Okultismus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Okultismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Okultismus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co je to Okultismus? resp. co se přesně ukrývá za slovem Okultismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okultismus, odpověď na dotaz co je to Okultismus?. Víte např. kdo to je Eliška Bučková? Znáte a víte kdo je Zdeněk Izer? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Okultismus i v jiné sekci než je kategorie náboženství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.