Co je to?
Definice výrazu, termínu Okultismus. Co znamená odborný pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Co je to Okultismus? Význam slova

Co znamená termín Okultismus? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Okultismus je název vytvořený z latinských slov znamenající tajnost něco skrytého, tajnou vědu či magii. Příznivci této nauky se domnívají, že na světě existuje nejen racionální a rozumové uvažování, ale také síly, které jsou neznámé, ale přesto na svět působí. Vnímat je dokážou pouze lidé, kteří se označují jako média.
Okultismus využívá ojedinělé schopnosti mimosmyslového vnímání. Nespadají do něj úkazy přisuzované duchům.


Co je to Okultismus? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Okultismus. Co znamená odborný pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Okultismus? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Okultismus je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: heslo, přesný význam, co znamená, odborné názvosloví, synonymum, slovník, lexikon, terminus technicus, Okultismus, informace, wiki, definice, význam pojmu, Náboženství, odborný výraz, definice pojmu, formulace, termín


Pojem Okultismus je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Okultismus

Tajemný rituál při praktikování okultismu. Autor: kalhh, zdroj: Pixabay
Tajemný rituál při praktikování okultismu. Autor: kalhh, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Okultismus ve vyhledávači Yandex

Najít termín Okultismus ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Okultismus ve Wikislovníku

Hledat slovo Okultismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Okultismus ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Okultismus ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Okultismus například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Okultismus? resp. co je to Okultismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okultismus, odpověď na dotaz co je to Okultismus?. Víte např. kdo to je Narcista? Znáte a víte kdo je Konšel? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Náboženství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.