Co je to?
Definice výrazu, termínu Okultismus. Co znamená odborný pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Co je to Okultismus? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Okultismus

Okultismus je název vytvořený z latinských slov znamenající tajnost něco skrytého, tajnou vědu či magii. Příznivci této nauky se domnívají, že na světě existuje nejen racionální a rozumové uvažování, ale také síly, které jsou neznámé, ale přesto na svět působí. Vnímat je dokážou pouze lidé, kteří se označují jako média.
Okultismus využívá ojedinělé schopnosti mimosmyslového vnímání. Nespadají do něj úkazy přisuzované duchům.


Co je to Okultismus? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Okultismus. Co znamená odborný pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Okultismus? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Okultismus je v sekci Náboženství

Klíčová slova: heslo, co je to Okultismus?, slovo, odborný výraz, wiki, význam, pojem, formulace, co znamená, definice, Náboženství, odborné názvosloví, definice pojmu, terminologie, Náboženství, přesný výraz, terminus technicus, lexikon


Pojem Okultismus je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Okultismus

Tajemný rituál při praktikování okultismu. Autor: kalhh, zdroj: Pixabay
Tajemný rituál při praktikování okultismu. Autor: kalhh, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací o slovu Okultismus

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Okultismus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Okultismus na Youtube

Zkusit najít slovo Okultismus ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Okultismus ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Okultismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Okultismus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Okultismus například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Okultismus? resp. co se přesně ukrývá za slovem Okultismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okultismus, odpověď na dotaz co je to Okultismus?. Víte např. kdo to je Kaskadér? Znáte a víte kdo je Kaley Cuoco? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Náboženství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.