Co je to?
Výraz, termín, definice slova Okultismus. Co znamená odborný pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Co je to Okultismus? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Okultismus?

Okultismus je název vytvořený z latinských slov znamenající tajnost něco skrytého, tajnou vědu či magii. Příznivci této nauky se domnívají, že na světě existuje nejen racionální a rozumové uvažování, ale také síly, které jsou neznámé, ale přesto na svět působí. Vnímat je dokážou pouze lidé, kteří se označují jako média.
Okultismus využívá ojedinělé schopnosti mimosmyslového vnímání. Nespadají do něj úkazy přisuzované duchům.


Co je to Okultismus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Okultismus. Co znamená odborný pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Okultismus s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Okultismus patří do kategorie náboženství

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, slovo, Okultismus, náboženství, náboženství, terminologie, co znamená, význam, přesný výraz, co to je, definice, synonymum, přesný význam, informace, odborný výraz, lexikon, slovník


Pojem Okultismus je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Okultismus

Tajemný rituál při praktikování okultismu. Autor: kalhh, zdroj: Pixabay
Tajemný rituál při praktikování okultismu. Autor: kalhh, zdroj: Pixabay


Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Okultismus na Google.cz

Zkusit najít heslo Okultismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Okultismus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Okultismus ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Okultismus ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Okultismus ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Okultismus například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už víte co znamená slovo Okultismus? resp. co se skrývá pod slovem Okultismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okultismus, odpověď na dotaz co je to Okultismus?. Víte např. kdo to je Jiří Prskavec? Znáte a víte kdo je Michal Malátný? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Okultismus i v jiných kategoriích (než náboženství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.