Co je to?
Výraz, termín, definice slova Podnikatelský účet. Co znamená odborný pojem Podnikatelský účet z kategorie Bankovnictví?

Co je Podnikatelský účet?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Podnikatelský účet?

Podnikatelský účet je bankovní účet, který bezpodmínečně potřebují právnické osoby. Protože existuje mnoho druhů firem a mnoho druhů podnikatelů, je jim k dispozici i mnoho druh účtů. Ty se od sebe liší především nabídkou služeb a dalších produktů. Pokud si podnikatel chce založit podnikatelský účet, musí předložit některý z dokladů, který ho opravňuje podnikat. Může se jednat například o živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, registrace na finančním úřadě jako OSVČ. Na účet musí být také vložen základní vklad.
Banky většinou nabízejí různé typy podnikatelských účtů pro různé situace a typy organizací. Pro podnikatelský účet jsou typické i vyšší poplatky za vedení účtu a za provedené transakce. Část účtů je i bezpoplatková, nabízeny jsou i specializované produkty jako součást podnikatelského účtu.


Co je to Podnikatelský účet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Podnikatelský účet. Co znamená odborný pojem Podnikatelský účet z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici slova Podnikatelský účet můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Podnikatelský účet je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: slovo, bankovnictví, synonymum, lexikon, formulace, vysvětlení, odborný výraz, význam, popis, terminus technicus, heslo, wiki, informace, co je to Podnikatelský účet?, co to je, pojem, termín, přesný výraz


Pojem Podnikatelský účet je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Podnikatelský účet? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Podnikatelský účet je specializovaný typ bankovního účtu, který je určen pro podnikající fyzické osoby nebo právnické osoby. Zřízení tohoto účtu není v České republice povinné, ale u některých bank může být nutné a může přinést některé výhody.

Další informace o pojmu Podnikatelský účet hledejte v níže uvedených zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Podnikatelský účet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Podnikatelský účet ve Wikislovníku

Hledat výraz Podnikatelský účet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Podnikatelský účet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Podnikatelský účet ve Wikizdrojích

Zkusit najít frázi Podnikatelský účet ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Podnikatelský účet například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co je to Podnikatelský účet? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Podnikatelský účet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podnikatelský účet, odpověď na dotaz co je to Podnikatelský účet?. Víte např. kdo to je Gynekolog? Znáte a víte kdo je Dan Přibáň? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.