Co je to?
Výraz, termín, definice slova Podnikatelský účet. Co znamená odborný pojem Podnikatelský účet z kategorie Bankovnictví?

Co je to Podnikatelský účet? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Podnikatelský účet

Podnikatelský účet je bankovní účet, který bezpodmínečně potřebují právnické osoby. Protože existuje mnoho druhů firem a mnoho druhů podnikatelů, je jim k dispozici i mnoho druh účtů. Ty se od sebe liší především nabídkou služeb a dalších produktů. Pokud si podnikatel chce založit podnikatelský účet, musí předložit některý z dokladů, který ho opravňuje podnikat. Může se jednat například o živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, registrace na finančním úřadě jako OSVČ. Na účet musí být také vložen základní vklad.
Banky většinou nabízejí různé typy podnikatelských účtů pro různé situace a typy organizací. Pro podnikatelský účet jsou typické i vyšší poplatky za vedení účtu a za provedené transakce. Část účtů je i bezpoplatková, nabízeny jsou i specializované produkty jako součást podnikatelského účtu.


Co je to Podnikatelský účet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Podnikatelský účet. Co znamená odborný pojem Podnikatelský účet z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Podnikatelský účet sdílejte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Podnikatelský účet je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: význam slova, co to je, pojem, přesný výraz, význam, co je to Podnikatelský účet?, lexikon, informace, vysvětlení, terminologie, bankovnictví, co znamená, formulace, wiki, definice pojmu, slovník, názvosloví, popis


Pojem Podnikatelský účet je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Podnikatelský účet?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Podnikatelský účet je specializovaný typ bankovního účtu, který je určen pro podnikající fyzické osoby nebo právnické osoby. Zřízení tohoto účtu není v České republice povinné, ale u některých bank může být nutné a může přinést některé výhody.

Jiné informační zdroje o pojmu Podnikatelský účet

Najít termín Podnikatelský účet ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podnikatelský účet ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Podnikatelský účet ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Podnikatelský účet na Youtube

Vyhledat termín Podnikatelský účet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Podnikatelský účet ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Podnikatelský účet například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Podnikatelský účet? resp. co znamená Podnikatelský účet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podnikatelský účet, odpověď na dotaz co je to Podnikatelský účet?. Víte např. kdo to je Chalupář? Znáte a víte kdo je Porodní asistentka? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.