Co je to?
Definice výrazu, termínu Žabomyší válka. Co znamená odborný pojem Žabomyší válka z kategorie Různé?

Co je to Žabomyší válka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Žabomyší válka

Žabomyší válka je označení malého sporu, který nemá význam a je veden z malicherných příčin. Výraz bývá přičítán Homérovi, antické životopisy v tom však nemají pravdu.
Epos Žabomyší válka je totiž parodií na Iliadu, takže Homérovo autorství je nepravděpodobné. Stejnými slovy označil Alexandr Veliký egyptské vítězství vojevůdce Antipatra nad povstáním Sparťanů.


Co je to Žabomyší válka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Žabomyší válka. Co znamená odborný pojem Žabomyší válka z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Žabomyší válka? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Žabomyší válka je v sekci Různé

Klíčová slova: formulace, heslo, vysvětlení, odborný výraz, Žabomyší válka, termín, pojem, informace, popis, terminologie, synonymum, definice, co znamená, co je to Žabomyší válka?, názvosloví, terminus technicus, přesný význam, definice pojmu


Pojem Žabomyší válka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Žabomyší válka lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Žabomyší válka ve Wikipedii

Hledat pojem Žabomyší válka ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Žabomyší válka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Žabomyší válka na Google.cz

Najít slovo Žabomyší válka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Žabomyší válka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Žabomyší válka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Žabomyší válka? resp. co se skrývá pod slovem Žabomyší válka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žabomyší válka, odpověď na dotaz co je to Žabomyší válka?. Víte např. kdo to je David Beran? Znáte a víte kdo je Finanční poradce? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.