Co je to?
Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Co to je Mikrovlákno? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Mikrovlákno

Mikrovlákno je označení pro syntetické textilní vlákno s velmi jemnou a hustou strukturou tkaní. Používá se např. k výrobě membrán u nepromokavých oděvů, jako imitace semiše nebo na výrobu potahů nábytku.


Co je to Mikrovlákno? Význam slova, termín, Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mikrovlákno je v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam slova, slovo, synonymum, terminologie, lexikon, význam, termín, význam pojmu, Mikrovlákno, pojem, heslo, přesný výraz, definice pojmu, co je to Mikrovlákno?, odborné názvosloví, definice, terminus technicus, slovník


Pojem Mikrovlákno je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Mikrovlákno? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Mikrovlákno je umělé textilní vlákno jemnější než 1 dtex (podle některých definicí: jemnější než 1 den). Mikrovlákno se používá na svrchní oděvy (např. u bund a plášťů do deště nahradily mikrovlákenné směsi z PES/PA dosavadní bavlněné popelíny). Pro tyto účely se používá více než polovina mikrovláken, dále na membrány do nepromokavých oděvů a bot (Gore-Tex), imitace semišů na nábytkové potahy, pláště a rukavice, nebo na kvalitní prachovky a čisticí sukna.

Hledejte pojem Mikrovlákno v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Mikrovlákno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Mikrovlákno na Youtube

Vyhledat výraz Mikrovlákno ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mikrovlákno ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Mikrovlákno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikrovlákno ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikrovlákno například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Mikrovlákno? resp. co je to Mikrovlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikrovlákno, odpověď na dotaz co je to Mikrovlákno?. Víte např. kdo to je Celiatik? Znáte a víte kdo je Pitomec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?