Co je to?
Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Co to je Mikrovlákno? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Mikrovlákno?

Mikrovlákno je označení pro syntetické textilní vlákno s velmi jemnou a hustou strukturou tkaní. Používá se např. k výrobě membrán u nepromokavých oděvů, jako imitace semiše nebo na výrobu potahů nábytku.


Co je to Mikrovlákno? Význam slova, termín, Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mikrovlákno sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mikrovlákno patří do sekce Materiály

Klíčová slova: heslo, informace, synonymum, terminus technicus, slovo, vysvětlení, co je to Mikrovlákno?, definice, definice pojmu, terminologie, popis, význam slova, Materiály, názvosloví, slovník, Mikrovlákno, význam pojmu, co znamená


Pojem Mikrovlákno je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Mikrovlákno píše následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Mikrovlákno je umělé textilní vlákno jemnější než 1 dtex (podle některých definicí: jemnější než 1 den). Mikrovlákno se používá na svrchní oděvy (např. u bund a plášťů do deště nahradily mikrovlákenné směsi z PES/PA dosavadní bavlněné popelíny). Pro tyto účely se používá více než polovina mikrovláken, dále na membrány do nepromokavých oděvů a bot (Gore-Tex), imitace semišů na nábytkové potahy, pláště a rukavice, nebo na kvalitní prachovky a čisticí sukna.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Mikrovlákno ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Mikrovlákno ve Wikizdrojích

Najít slovo Mikrovlákno na Google.cz

Hledat videa s názvem Mikrovlákno na Youtube

Najít pojem Mikrovlákno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mikrovlákno ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikrovlákno například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Mikrovlákno? resp. jaký je význam slova Mikrovlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikrovlákno, odpověď na dotaz co je to Mikrovlákno?. Víte např. kdo to je Patriot? Znáte a víte kdo je William Shakespeare? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Mikrovlákno hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?