Co je to?
Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Co to je Mikrovlákno? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mikrovlákno?

Mikrovlákno je označení pro syntetické textilní vlákno s velmi jemnou a hustou strukturou tkaní. Používá se např. k výrobě membrán u nepromokavých oděvů, jako imitace semiše nebo na výrobu potahů nábytku.


Co je to Mikrovlákno? Význam slova, termín, Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Mikrovlákno? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Mikrovlákno je v sekci Materiály

Klíčová slova: význam slova, terminologie, co je to Mikrovlákno?, pojem, slovo, význam, odborné názvosloví, definice, synonymum, Materiály, termín, popis, formulace, přesný výraz, vysvětlení, informace, wiki, odborný výraz


Pojem Mikrovlákno je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Mikrovlákno?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Mikrovlákno je umělé textilní vlákno jemnější než 1 dtex (podle některých definicí: jemnější než 1 den). Mikrovlákno se používá na svrchní oděvy (např. u bund a plášťů do deště nahradily mikrovlákenné směsi z PES/PA dosavadní bavlněné popelíny). Pro tyto účely se používá více než polovina mikrovláken, dále na membrány do nepromokavých oděvů a bot (Gore-Tex), imitace semišů na nábytkové potahy, pláště a rukavice, nebo na kvalitní prachovky a čisticí sukna.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Mikrovlákno ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Mikrovlákno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Mikrovlákno ve Wikislovníku

Najít pojem Mikrovlákno ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Mikrovlákno na Google.cz

Vyhledat výraz Mikrovlákno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikrovlákno například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Mikrovlákno? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Mikrovlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikrovlákno, odpověď na dotaz co je to Mikrovlákno?. Víte např. kdo to je Goliáš? Znáte a víte kdo je Přemysl Otakar II? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?