Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chatbot. Co znamená odborný pojem Chatbot z kategorie Internet?

Co je to Chatbot? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Chatbot

Chatbot je název počítačového programu, který je určen pro konverzaci s lidmi a přesvědčivě simuluje chování člověka. Tento program využívá umělou inteligenci a komunikuje pomocí metody textu nebo sluchu. Základem celé technologie je strojové učení. Umělá inteligence se v tomto případě inspiruje lidským mozkem. Proto má různé vrstvy určené analýze a naučení se dat. To je možné díky tomu, že se každá taková vrstva skládá z neuronů umělého původu. Ty jsou vzájemně propojeny a mohou na sebe reagovat. Při každém propojení dochází k ovlivňování předchozími naučenými vzorci. Proto se učící proces stále zlepšuje.
Využití chatbotů je široké, je ideální například pro firmy, které potřebují komunikovat se zákazníky. Ti takto rychle získají odpovědi na otázky, dostávají se k důležitým nabídkám a úkonům, které potřebují. Chatbot pracuje s klíčovými slovy, na jejich základě odhadne, co je cílem zákazníka a navede ho správným směrem. Ulehčuje množství procesů a šetří čas. Může být použit jako zákaznická podpora.


Co je to Chatbot? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chatbot. Co znamená odborný pojem Chatbot z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Chatbot se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: definice pojmu, odborný výraz, co znamená, popis, formulace, heslo, slovník, internet, přesný výraz, co to je, slovo, vysvětlení, lexikon, přesný význam, význam pojmu, terminologie, definice, termín


Pojem Chatbot je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chatbot ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Chatbot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Chatbot na Youtube

Zkusit najít výraz Chatbot ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Chatbot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chatbot ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chatbot například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Chatbot? resp. co znamená výraz Chatbot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chatbot, odpověď na dotaz co je to Chatbot?. Víte např. kdo to je Bohuš Matuš? Znáte a víte kdo je Hospodin? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Chatbot hledat i v jiných kategoriích (než internet) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.