Co je to?
Definice výrazu, termínu Chatbot. Co znamená odborný pojem Chatbot z kategorie Internet?

Co je Chatbot?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Chatbot?

Chatbot je název počítačového programu, který je určen pro konverzaci s lidmi a přesvědčivě simuluje chování člověka. Tento program využívá umělou inteligenci a komunikuje pomocí metody textu nebo sluchu. Základem celé technologie je strojové učení. Umělá inteligence se v tomto případě inspiruje lidským mozkem. Proto má různé vrstvy určené analýze a naučení se dat. To je možné díky tomu, že se každá taková vrstva skládá z neuronů umělého původu. Ty jsou vzájemně propojeny a mohou na sebe reagovat. Při každém propojení dochází k ovlivňování předchozími naučenými vzorci. Proto se učící proces stále zlepšuje.
Využití chatbotů je široké, je ideální například pro firmy, které potřebují komunikovat se zákazníky. Ti takto rychle získají odpovědi na otázky, dostávají se k důležitým nabídkám a úkonům, které potřebují. Chatbot pracuje s klíčovými slovy, na jejich základě odhadne, co je cílem zákazníka a navede ho správným směrem. Ulehčuje množství procesů a šetří čas. Může být použit jako zákaznická podpora.


Co je to Chatbot? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Chatbot. Co znamená odborný pojem Chatbot z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Zaujala vás definice slova Chatbot? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Chatbot je v kategorii internet

Klíčová slova: wiki, význam slova, termín, co znamená, lexikon, internet, popis, heslo, pojem, terminologie, slovo, co to je, názvosloví, synonymum, vysvětlení, Chatbot, formulace, co je to Chatbot?


Pojem Chatbot je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Chatbot? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Chatbot je počítačový program určený k automatizované komunikaci s lidmi. Mezi nejčastěji používané platformy patří Facebook Messenger, Skype, Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat, Kik a Slack. Využíván bývá zejména v zákaznické podpoře, kde nahrazuje živé operátory. V ČR přes chatbota již lze koupit i některé produkty a služby. Výrazné využití nacházejí chatboty v HR odvětví, kde jsou používány pro hledání a nábor zaměstnanců (sourcing, recruiting).

Další informační zdroje

Najít výraz Chatbot ve Wikislovníku

Hledat slovo Chatbot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Chatbot na Youtube

Zkusit najít termín Chatbot na Google.cz

Zkusit najít slovo Chatbot ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chatbot ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chatbot například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní už nejspíš víte co znamená slovo Chatbot? resp. jaký je přesný význam slova Chatbot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chatbot, odpověď na dotaz co je to Chatbot?. Víte např. kdo to je Petr Haničinec? Znáte a víte kdo je Nikita Machytková? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, Bezdrátový internet, chatbot, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.