Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chatbot. Co znamená pojem Chatbot z kategorie Internet?

Co je Chatbot? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Chatbot?

Chatbot je název počítačového programu, který je určen pro konverzaci s lidmi a přesvědčivě simuluje chování člověka. Tento program využívá umělou inteligenci a komunikuje pomocí metody textu nebo sluchu. Základem celé technologie je strojové učení. Umělá inteligence se v tomto případě inspiruje lidským mozkem. Proto má různé vrstvy určené analýze a naučení se dat. To je možné díky tomu, že se každá taková vrstva skládá z neuronů umělého původu. Ty jsou vzájemně propojeny a mohou na sebe reagovat. Při každém propojení dochází k ovlivňování předchozími naučenými vzorci. Proto se učící proces stále zlepšuje.
Využití chatbotů je široké, je ideální například pro firmy, které potřebují komunikovat se zákazníky. Ti takto rychle získají odpovědi na otázky, dostávají se k důležitým nabídkám a úkonům, které potřebují. Chatbot pracuje s klíčovými slovy, na jejich základě odhadne, co je cílem zákazníka a navede ho správným směrem. Ulehčuje množství procesů a šetří čas. Může být použit jako zákaznická podpora.


Co je to Chatbot? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Chatbot. Co znamená pojem Chatbot z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Chatbot se nachází v sekci internet

Klíčová slova: lexikon, význam slova, synonymum, slovník, přesný výraz, informace, význam pojmu, odborné názvosloví, internet, odborný výraz, Chatbot, internet, definice pojmu, definice, termín, význam, co je to Chatbot?, přesný význam


Pojem Chatbot je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Chatbot? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chatbot je počítačový program určený k automatizované komunikaci s lidmi. Mezi nejčastěji používané platformy patří Facebook Messenger, Skype, Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat, Kik a Slack. Využíván bývá zejména v zákaznické podpoře, kde nahrazuje živé operátory. V ČR přes chatbota již lze koupit i některé produkty a služby. Výrazné využití nacházejí chatboty v HR odvětví, kde jsou používány pro hledání a nábor zaměstnanců (sourcing, recruiting).

Více informací o pojmu Chatbot lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Chatbot ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Chatbot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Chatbot ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chatbot ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Chatbot ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Chatbot na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chatbot například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Chatbot? resp. co znamená slovo Chatbot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chatbot, odpověď na dotaz co je to Chatbot?. Víte např. kdo to je Zdeněk Podhůrský? Znáte a víte kdo je Ema Destinnová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.