Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Outdoor. Co znamená pojem Outdoor z kategorie Sport?

Co to je Outdoor? Význam slova

Co znamená termín Outdoor? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Outdoor je původní označení pro aktivity, které se nekonají v uzavřených prostorách. V současnosti se outdoor chápe více jako volnočasová aktivita, především v přírodním prostředí. Do outdooru se řadí například cyklistika, turistika, horolezectví, vodáctví a vodní sporty obecně a mnoho dalších aktivit.
Pojem outdoor používají i obchodníci pro označení oblečení a vybavení pro tyto aktivity, postupně se outdoor stal i módním stylem.


Co je to Outdoor? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Outdoor. Co znamená pojem Outdoor z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Outdoor? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Outdoor je v kategorii Sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, formulace, co je to Outdoor?, definice pojmu, termín, přesný význam, wiki, přesný výraz, význam slova, názvosloví, význam pojmu, co to je, význam, lexikon, odborný výraz, slovník, slovo, Sport


Pojem Outdoor je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Outdoor? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Outdoor jsou veškeré aktivity, které probíhají mimo uzavřené prostory (z angl. out – mimo, za; door – dveře). Dnes je tento termín všeobecně chápán jako označení oboru „pobyt v přírodě“, především jako způsob trávení volného času.
Nejběžnější outdoorové aktivity:
♦ Horolezectví
♦ Cyklistika
♦ Jízda na koni
♦ Pěší turistika
♦ Vodáctví
♦ Tábornictví
♦ Geocaching
♦ Paragliding
♦ Kanoistika

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Outdoor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Outdoor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Outdoor ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Outdoor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Outdoor ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Outdoor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Outdoor například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Outdoor? resp. co přesně znamená slovo Outdoor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outdoor, odpověď na dotaz co je to Outdoor?. Víte např. kdo to je Mameluk? Znáte a víte kdo je Slibotechna? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.