Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Co je to Flattr? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Flattr

Flattr je druhem tzv. mikroplatební služby a je určen především pro možnost odměny autorům. Uživatelé klikají na tlačítka Flattru na webech a měsíčně si tak rozdělí určitou částku.
Flattr se nabíjí hlavně s pomocí platebních karet, popřípadě služby PayPal. Za službu je uživatelům strháváno 10 % měsíčně. V budoucnu se počítá s větším rozšířením, potom by se služba mohla stát bezplatnou.


Co je to Flattr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Flattr můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Flattr je v kategorii Internet

Klíčová slova: Flattr, lexikon, heslo, informace, slovo, význam pojmu, synonymum, definice pojmu, wiki, přesný význam, názvosloví, Internet, odborný výraz, co je to Flattr?, co znamená, vysvětlení, terminus technicus, definice


Pojem Flattr je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Flattr dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Flattr je mikroplatební služba umožňující odměňovat autory. Byl založen v roce 2010 Peterem Sundem, který dříve založil server The Pirate Bay, a Linusem Olssonem. Uživatelé každý měsíc rozdělují zvolenou částku (min. 2 eura) klikáním na tlačítka Flattru umístěná na webových stránkách. Flattr lze nabíjet pomocí PayPalu, platebních karet a dalších možností. V současnosti si služba nechává 10 % z měsíčních dotací uživatelů, ale tento podíl by se podle Sundeho mohl snížit, až službu začne využívat více lidí.

Další zdroje informací o slovu Flattr

Najít termín Flattr ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flattr ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Flattr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Flattr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flattr ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Flattr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Flattr například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Flattr? resp. jaký je význam pojmu Flattr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flattr, odpověď na dotaz co je to Flattr?. Víte např. kdo to je Afrodita? Znáte a víte kdo je Gambler? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.