Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Co je to Flattr? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Flattr

Flattr je druhem tzv. mikroplatební služby a je určen především pro možnost odměny autorům. Uživatelé klikají na tlačítka Flattru na webech a měsíčně si tak rozdělí určitou částku.
Flattr se nabíjí hlavně s pomocí platebních karet, popřípadě služby PayPal. Za službu je uživatelům strháváno 10 % měsíčně. V budoucnu se počítá s větším rozšířením, potom by se služba mohla stát bezplatnou.


Co je to Flattr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Flattr je v sekci Internet

Klíčová slova: Internet, co je to Flattr?, Flattr, vysvětlení, co to je, význam, terminologie, terminus technicus, definice pojmu, informace, slovník, termín, popis, názvosloví, synonymum, definice, význam slova, heslo


Pojem Flattr je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Flattr? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Flattr je mikroplatební služba umožňující odměňovat autory. Byl založen v roce 2010 Peterem Sundem, který dříve založil server The Pirate Bay, a Linusem Olssonem. Uživatelé každý měsíc rozdělují zvolenou částku (min. 2 eura) klikáním na tlačítka Flattru umístěná na webových stránkách. Flattr lze nabíjet pomocí PayPalu, platebních karet a dalších možností. V současnosti si služba nechává 10 % z měsíčních dotací uživatelů, ale tento podíl by se podle Sundeho mohl snížit, až službu začne využívat více lidí.

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Flattr na Youtube

Hledat termín Flattr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Flattr na Google.cz

Vyhledat slovo Flattr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Flattr ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Flattr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Flattr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Flattr? resp. jaký je význam slova Flattr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flattr, odpověď na dotaz co je to Flattr?. Víte např. kdo to je Christopher Nolan? Znáte a víte kdo je Příživník? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Flattr hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.