Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Co je to Flattr? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Flattr

Flattr je druhem tzv. mikroplatební služby a je určen především pro možnost odměny autorům. Uživatelé klikají na tlačítka Flattru na webech a měsíčně si tak rozdělí určitou částku.
Flattr se nabíjí hlavně s pomocí platebních karet, popřípadě služby PayPal. Za službu je uživatelům strháváno 10 % měsíčně. V budoucnu se počítá s větším rozšířením, potom by se služba mohla stát bezplatnou.


Co je to Flattr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flattr. Co znamená pojem Flattr z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Flattr je v sekci Internet

Klíčová slova: význam pojmu, co to je, lexikon, odborné názvosloví, informace, názvosloví, definice pojmu, Internet, slovo, přesný výraz, co znamená, přesný význam, Internet, wiki, definice, slovník, popis, co je to Flattr?


Pojem Flattr je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Flattr? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Flattr je mikroplatební služba umožňující odměňovat autory. Byl založen v roce 2010 Peterem Sundem, který dříve založil server The Pirate Bay, a Linusem Olssonem. Uživatelé každý měsíc rozdělují zvolenou částku (min. 2 eura) klikáním na tlačítka Flattru umístěná na webových stránkách. Flattr lze nabíjet pomocí PayPalu, platebních karet a dalších možností. V současnosti si služba nechává 10 % z měsíčních dotací uživatelů, ale tento podíl by se podle Sundeho mohl snížit, až službu začne využívat více lidí.

Zkuste zjistit více informací o slovu Flattr v následujících zdrojích

Hledat slovo Flattr ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Flattr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Flattr ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Flattr na Youtube

Najít slovo Flattr ve Wikislovníku

Najít termín Flattr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Flattr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Flattr? resp. co se přesně ukrývá za slovem Flattr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flattr, odpověď na dotaz co je to Flattr?. Víte např. kdo to je Krupař? Znáte a víte kdo je Wolfgang Amadeus Mozart? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.