Co je to?
Výraz, termín, definice slova Modurit. Co znamená odborný pojem Modurit z kategorie Materiály?

Co je to Modurit? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Modurit

Modurit je název modelovací hmoty vyrobené na bázi polymeru, která má široké použití v průmyslu, ve zdravotnictví, designu a uměleckých odvětvích a také v tvořivých činnostech různého charakteru. Jedná se o polotuhou hmotu bílé barvy, která je plastická a snadno se tvaruje. Modurit je nehořlavý, zdravotně zcela nezávadný, a výtvory z něj lze vytvrdit za krátký čas na horkém vzduchu nebo ve vařící vodě.
Ještě před samotným použitím je možné modurit obarvit přidáním pigmentu nebo umělecké olejové barvy. Tato barviva se do hmoty velmi dobře zapracovávají. Zakoupit lze i již zabarvený materiál. Vytvrzovat hotový výrobek lze v elektrické troubě nebo sušičce, ve vroucí vodě cca 15 minut na 1 cm. Na tvrzení moduritu nesmí být použita mikrovlnná trouba.


Co je to Modurit? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Modurit. Co znamená odborný pojem Modurit z kategorie Materiály?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Modurit? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Modurit se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: slovo, pojem, terminus technicus, wiki, co znamená, Modurit, význam slova, heslo, definice, co to je, informace, lexikon, přesný význam, názvosloví, význam, vysvětlení, synonymum, Materiály


Pojem Modurit je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Modurit v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Modurit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Modurit ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Modurit ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Modurit na Google.cz

Zkusit najít slovo Modurit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Modurit ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Modurit například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Modurit? resp. co označuje slovo Modurit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modurit, odpověď na dotaz co je to Modurit?. Víte např. kdo to je Pasíř? Znáte a víte kdo je Johnny Cash? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.