Co je to?
Odborný výraz, definice slova Modurit. Co znamená pojem Modurit z kategorie Materiály?

Co je to Modurit? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Modurit?

Modurit je název modelovací hmoty vyrobené na bázi polymeru, která má široké použití v průmyslu, ve zdravotnictví, designu a uměleckých odvětvích a také v tvořivých činnostech různého charakteru. Jedná se o polotuhou hmotu bílé barvy, která je plastická a snadno se tvaruje. Modurit je nehořlavý, zdravotně zcela nezávadný, a výtvory z něj lze vytvrdit za krátký čas na horkém vzduchu nebo ve vařící vodě.
Ještě před samotným použitím je možné modurit obarvit přidáním pigmentu nebo umělecké olejové barvy. Tato barviva se do hmoty velmi dobře zapracovávají. Zakoupit lze i již zabarvený materiál. Vytvrzovat hotový výrobek lze v elektrické troubě nebo sušičce, ve vroucí vodě cca 15 minut na 1 cm. Na tvrzení moduritu nesmí být použita mikrovlnná trouba.


Co je to Modurit? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Modurit. Co znamená pojem Modurit z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Modurit s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Modurit se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: význam, lexikon, definice pojmu, materiály, odborný výraz, termín, wiki, co to je, význam pojmu, názvosloví, vysvětlení, přesný výraz, odborné názvosloví, heslo, materiály, pojem, slovník, slovo


Pojem Modurit je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Modurit

Zkusit najít slovo Modurit ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Modurit ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Modurit ve Wikimedia Commons

Najít výraz Modurit ve Wikislovníku

Najít termín Modurit ve Wikipedii

Najít pojem Modurit na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Modurit například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Modurit? resp. co znamená slovo Modurit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modurit, odpověď na dotaz co je to Modurit?. Víte např. kdo to je Olaf Scholz? Znáte a víte kdo je Programátor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Modurit i v jiných kategoriích (než materiály). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.