Co je to?
Definice odborného termínu, slova Modurit. Co znamená pojem Modurit z kategorie Materiály?

Co je Modurit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Modurit

Modurit je název modelovací hmoty vyrobené na bázi polymeru, která má široké použití v průmyslu, ve zdravotnictví, designu a uměleckých odvětvích a také v tvořivých činnostech různého charakteru. Jedná se o polotuhou hmotu bílé barvy, která je plastická a snadno se tvaruje. Modurit je nehořlavý, zdravotně zcela nezávadný, a výtvory z něj lze vytvrdit za krátký čas na horkém vzduchu nebo ve vařící vodě.
Ještě před samotným použitím je možné modurit obarvit přidáním pigmentu nebo umělecké olejové barvy. Tato barviva se do hmoty velmi dobře zapracovávají. Zakoupit lze i již zabarvený materiál. Vytvrzovat hotový výrobek lze v elektrické troubě nebo sušičce, ve vroucí vodě cca 15 minut na 1 cm. Na tvrzení moduritu nesmí být použita mikrovlnná trouba.


Co je to Modurit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Modurit. Co znamená pojem Modurit z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Modurit patří do sekce materiály

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, terminus technicus, popis, co znamená, formulace, co je to Modurit?, definice pojmu, informace, lexikon, odborné názvosloví, Modurit, slovo, terminologie, heslo, materiály, význam slova, pojem


Pojem Modurit je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Modurit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Modurit ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Modurit ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Modurit na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Modurit ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Modurit ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Modurit například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Modurit? resp. co znamená výraz Modurit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modurit, odpověď na dotaz co je to Modurit?. Víte např. kdo to je Václav Havel? Znáte a víte kdo je Systémový inženýr? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.