Co je to?
Výraz, termín, definice slova Modurit. Co znamená odborný pojem Modurit z kategorie Materiály?

Co je to Modurit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Modurit

Modurit je název modelovací hmoty vyrobené na bázi polymeru, která má široké použití v průmyslu, ve zdravotnictví, designu a uměleckých odvětvích a také v tvořivých činnostech různého charakteru. Jedná se o polotuhou hmotu bílé barvy, která je plastická a snadno se tvaruje. Modurit je nehořlavý, zdravotně zcela nezávadný, a výtvory z něj lze vytvrdit za krátký čas na horkém vzduchu nebo ve vařící vodě.
Ještě před samotným použitím je možné modurit obarvit přidáním pigmentu nebo umělecké olejové barvy. Tato barviva se do hmoty velmi dobře zapracovávají. Zakoupit lze i již zabarvený materiál. Vytvrzovat hotový výrobek lze v elektrické troubě nebo sušičce, ve vroucí vodě cca 15 minut na 1 cm. Na tvrzení moduritu nesmí být použita mikrovlnná trouba.


Co je to Modurit? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Modurit. Co znamená odborný pojem Modurit z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Modurit se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: lexikon, terminologie, terminus technicus, Materiály, heslo, názvosloví, Materiály, definice, přesný výraz, informace, formulace, význam pojmu, co to je, význam, Modurit, definice pojmu, odborné názvosloví, slovo


Pojem Modurit je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Modurit zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Modurit ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Modurit ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Modurit ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Modurit ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Modurit ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Modurit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Modurit například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Modurit? resp. co přesně označuje termín Modurit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modurit, odpověď na dotaz co je to Modurit?. Víte např. kdo to je Poletucha? Znáte a víte kdo je Leoš Stránský? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.