Co je to?
Definice výrazu, termínu Root. Co znamená odborný pojem Root z kategorie Počítače?

Co je to Root? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Root?

Root, nebo-li rootnutí telefonu je nástroj umožňující majiteli mobilního telefonu se systémem Android získat veškerá práva k ovládání svého telefonu. Žádná funkce pak nebude pro uživatele telefonu zablokovaná. Dají se udělit i práva na užívání funkcí, které předtím systém Android nepovolil. Po rootu není omezen pohyb v telefonu, jsou k dispozici funkce speciálních aplikací apod.


Co je to Root? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Root. Co znamená odborný pojem Root z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Root je v sekci Počítače

Klíčová slova: terminologie, definice pojmu, význam pojmu, slovo, wiki, heslo, terminus technicus, lexikon, informace, odborné názvosloví, popis, význam slova, význam, slovník, co to je, synonymum, co znamená, Počítače


Pojem Root je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Root ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Root ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Root ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Root ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Root na Google.cz

Vyhledat výraz Root ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Root například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Root? resp. co je to Root? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Root, odpověď na dotaz co je to Root?. Víte např. kdo to je Rupert Murdoch? Znáte a víte kdo je Nymfa? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.